Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Decyzja należy do was.  (Przeczytany 15556 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gopi

  • Gość
Decyzja należy do was.
« : 2002-11-04, 14:37 »
Jak co wieczór Marbi wybrała się na łowy.Niebo było granatowe z jaśniutkim czerwono-żółtym pasem na zachodzie.Na środku tego nieba widniał cieniutki księżyc. Marbi zapuściła się na łąkę i już miała schwytać konika polnago gdy nagle dostrzegła jakiś kształt przypominający mysz. Podeszła blirzej. Nie pomyliła się to była mysz, ale jakaś dziwna. Jaśniała srebrnym blaskiem, tak, że biedna kocica aż się wystraszyła.
1-Pospiesznie się wycoała w nadzieji, że konik nie uciekł daleko, albo złapie coś innego.
2-Ale, że była ciekawska i mysz ją dziwnie przyciągała postanowiła, że się zaczai i zobaczy co z tego będzie.


Decyzja Marbi leży w waszych rękach kochani forumowicze. Postanowiłam, że napiszę historyjkę, a wy będziecie decydować co z dwóch odpowiedzi ma się stać. To coś jak w tym starym programie "decyzja należy do ciebie", niewiem czy pamiętacie. Będzie mogli głosować przez 2 dni chyba się wyrobie z pisaniem. Co wy na to? :?:  :D
Zapisane

Ti

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #1 : 2002-11-04, 14:50 »
Chyba jestem równie ciekawska jak kocica, więc głosuję za opcją drugą. Trzeba się dowiedzieć co będzie dalej i co to w ogóle za dziwna myszka...  :)
Zapisane

zolly

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #2 : 2002-11-04, 15:25 »
super!  :wink:  ja też jestem za 2 ;)  no cuż..taka natura.. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Decyzja należy do was.
« Odpowiedz #2 : 2002-11-04, 15:25 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #3 : 2002-11-04, 15:28 »
2 Jestem ciakawska jak i Wy ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #4 : 2002-11-04, 16:05 »
2 poproszę :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #5 : 2002-11-04, 17:11 »
Dwójeczkę, jeśli można  :oops:


BTW Mysza - mówiłam, że ten uran, cośmy wczoraj jadły to radioaktywny był  :?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #6 : 2002-11-04, 17:22 »
Cholera... tak myślałam, że nie powinno mi się odbijać z efektami świetlnymi...  :oops:
Zapisane

majka1

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #7 : 2002-11-04, 18:07 »
ja też 2 poproszę, myszy gaigery was na granicy złapiom teraz  8)
Zapisane

milka004

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #8 : 2002-11-05, 16:55 »
Supci pomysl!!!!! Ja tez chce 2 :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Decyzja należy do was.
« Odpowiedz #8 : 2002-11-05, 16:55 »

Ti

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #9 : 2002-11-05, 17:37 »
No tak jednogłośni to chyba nie byliśmy już dawno  ;)  ;)  ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #10 : 2002-11-05, 18:02 »
Ti, zawsze jestesmy jednogłośni  ;)
Zapisane

Ti

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #11 : 2002-11-05, 18:06 »
Cytat: Magdaland
Ti, zawsze jestesmy jednogłośni  ;)

Oj Madzia, Madzia... Nieładnie tak kłamać  ;)   8)
Zapisane

Gopi

  • Gość
odcinek drugi ^^
« Odpowiedź #12 : 2002-11-06, 10:16 »
...Ale, że była ciekawska i mysz ją dziwnie przyciągała postanowiła, że się zaczai i zobaczy co z tego będzie. Schowała się w krzakach, ale mysz zbliżyła się w tą stronę więc Marbi wdrapała się na drzewo rosnące obok. Mysza kontynuowała wędrówkę w obranym kierunku i nagle zniknęła, wskoczyła do kanału. Marbi zeskoczyła z drzewa i pobiegła za nią dziwiąc się, że myszy chodzą po kanałach-myślała dotychczas, że robią to raczej szczury. Kocica ostrożnie weszła do kanału. Nie czuła się zbyt dobrze lecz coś jej kazało tu przyjść. Rozglądnęła się i zauważyła ją w końcu. Gryzoniowata schodziła jeszcze niżej!!! Marbi pomyślała, że nie po to koty umieją wdrapywać się na dzewa żeby uganiać się po ściekach, to oburzające!!! Jednak ciekawość znów zwyciężyła. Na dole było bardzo ciemno i cicho. Marbi dziękowała Bogu, że jest kotem i porusza się prawie bezszelestnie, choć gdyby kotem nie było to może wogle by jej tu nie było. Ale tu było tak okropnie ciemno, nawet jak dla kocich oczu. Kocina przypomniała sobie malutką latareczkę leżącą na biurku tej, która ją karmi. Latarka nie była ciężka  i włączała się na wcisk-to było coś idealnego, coś, czego potrzebowała. W tej chwili przypomniała sobie o myszy-a co jeśli ona w tym czasie ucieknie?
1.Postanowiła, że jednak sobie jakoś poradzi, choć w tym samym czasie poczuła w powietrzu przerażający chłud...
2.Marbi w tym samym czasie poczuła znów tę dziwaczną moc, która kazała jej tu przyjść. Nie wiedziała dlaczego, ale już była pewna, że mysz będzie tu na nią czekać nie wiedząc nawet o jej obecności. Tu chodzi o coś więcej niż tylko o gryzonia...


UUuuu, ale się rozpisałam :shock:  Hmm, może tym razem wybór będzie trudniejszy-rozum kontra impuls. Wreszcie zobaczymy kto tu myśli :lol: (żart).
Powodzenia! :wink:
Zapisane

Saba

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #13 : 2002-11-06, 11:58 »
Ja tam stawiam na rozum i czekam na ciąg dalszy  ;)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #14 : 2002-11-08, 09:11 »
Trochę głupie pytanie ze względu, że ja je piszę ale Saba która możliwość dla ciebie to rozum :roll: (wiesz żeby potem nie było, że mamy odmienny sposób rozumowania) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Decyzja należy do was.
« Odpowiedz #14 : 2002-11-08, 09:11 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #15 : 2002-11-08, 10:55 »
Stawiam na 2. Koty są niesamowicie mądre i mają instynkt.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

milka004

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #16 : 2002-11-08, 14:38 »
No ja tez znow wybieram 2 :wink:
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #17 : 2002-11-08, 15:19 »
2poprosze...:)
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #18 : 2002-11-08, 15:40 »
dwójeczka   :prosze:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #19 : 2002-11-08, 18:06 »
...Marbi w tym samym czasie poczuła znów tę dziwaczną moc, która kazała jej tu przyjść. Nie wiedziała dlaczego, ale już była pewna, że mysz będzie tu na nią czekać nie wiedząc nawet o jej obecności. Tu chodzi o coś więcej niż tylko o gryzonia.Szybciutko wymknęła się z kanału i pobiegła truchcikiem do domu. Przez okno, przez pokój, przez korytarz i zaskoczenie: drzwi zamknięte!! Zaczęła gorączkowe poszukiwania:
-Szczęściarz gdzie jesteś??!!
Wiedziała, że on potrafi jej pomóc.
-Tu jestem, czego nagle chcesz ode mnie? Myślałem, że nie lubisz żadnego innego kota prócz siebie?
-Jesteś mi potrzebny. Musisz otworzyć drzwi!
Kocur trochę się przestraszył bo zobaczył, że Marbi przybrała wojowniczą pozę iwięc postanowił spełnić jej żądanie. Ustawił się, wycelował i skoczył. Drzwi od razu ustąpiły. Marbi rzuciła się do pokoju i porwała latareczkę z biurka.Gdy wybiegała, Szczęściarz rzucił jej na porzegnanie:
-A gdzie dziękuję??!
Marbka wróciła do ścieków, stanęła w miejscu gdzie poprzednio: nie pomyliła się mysz nie odeszła. Zapaliła latarkę ale zaraz pożałowała bo oto mysza ujrzała światło. Obróciła się i spojrzała na Marbi. Jej oczy były czerwone, chyba była wściekła.
(chodzi mi o chorobę)Marbi po raz kolejny się bała.Co robić, co???
1.Rzuciła się do ucieczki, schowa się i przeczeka aż mysz przestanie się nią interesować a potem znowu będzie ją śledzić.
2.Rzuciła się na mysz w końcu jest kotem, napewno ją pokona.


Oj, chyba nikt nie pomyślał, że mychy nie są ślepe(myszka co za niedopatrzenie z twej strony ;) )
Dziękuję wszystkim, którzy czytają a szczególnie tym, którzy napisują. 8)
Powodzenia w dalszym wybieraniu. Czyli w skrucie: Dziękuję i zapraszan ponownie :wink:  :D
Zapisane

Saba

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #20 : 2002-11-08, 18:35 »
Ponieważ przypuszczam, że większośc osób będzie chciało dwójkę to ja wybiore numer jeden - z tego też może coś ciekawego wyniknąć. (Gopi - przepraszam, że nie odpowiedziałam na twoje pytanie pare postów wyżej, nie przeczytałam go w pore).  :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Decyzja należy do was.
« Odpowiedz #20 : 2002-11-08, 18:35 »

emilka_old

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #21 : 2002-11-08, 22:11 »
Tym razem bedzie numer 1, boje sie ze kotce zrobi cos ta mysz  :lol:  :lol: ....w koncu jest wsciekla....i dziwna...i....niewiadomo czy to w ogole jest mysz..mam bojna wyobraznie wiec moglabym tu duuzo sugerowac :D
Zapisane

Gerda

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #22 : 2002-11-09, 14:20 »
Również uważam, że pierwsza propzycja jest godna uwagi. Przecież mysz jest wściekła i w czasie walki może zarazić Marbi. Zresztą później kocica może nasłać na tę mysz kocich zbirów, płatnych morderców hehe  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #23 : 2002-11-09, 17:24 »
Teraz jedynka, to rozwiązanie jest bezpieczniejsze, niż Marbi miała się z nią bić. Jeszcze się zarazi!
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #24 : 2002-11-10, 17:32 »
2 poproszę :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #25 : 2002-11-10, 17:35 »
Mam nadzieję, że Marbi jest silna i inteligentna (to pomoże jej w walce)
chociaż gdyby pomyśleć to może ją zarazić...


NIE
JADNAK                            1
Zapisane

Gopi

  • Gość
odcinek 4 ^^
« Odpowiedź #26 : 2002-11-10, 21:23 »
...Rzuciła się do ucieczki, schowa się i przeczeka aż mysz przestanie się nią interesować a potem znowu będzie ją śledzić. Jak pomyślała, tak zrobiła i na szczęście się udało. Mysz fosforyzowała jedynie wokół siebie, więc nie mogła zauważyć, gdzie się schowała Marbi, której tym razem ciemność była jej sprzymierzeńcem. Jak zwykle, gdy największe niebezpieczeństwo minęło kotka podążyła śladem myszy. Dobrze, że jej nie zabiła-nie miałaby za kim iść. Myszka szła przy ścienie, kotka bardziej środkiem. Nagle *plusk* Marbka wpadła do wody! Tym razem pomyślała, że to koniec, nie zdąży wydostać się z wody i uciec. Ale gryzoń nie zareagował-zwierzątko było głuche. Marbi odetchnęła z ulgą, wyszła z wody i oczywiście kontynuowała wędrówkę już z mniejszym lękiem, nie musiała się obawiać, że mysza ją usłyszy. Po pięciu minutach gryzoniowata skręciła w jakąś dziurę zza której widać było światło. Kocica podeszła ostrożnie i zajrzała do środka. Był tam mały pokoik z dwoma drzwiami, nie wiadomo w które weszła mysz. Marbi już chciała w któreś wejść ale przypomniała sobie zdarzenie z latarką i postanowiła być bardziej zapobiegliwa. Rozejrzała się uważnie po pokoju i zauwarzyła napis: zreibyw iwzrd remun awd.Zastanowiła się co to może znaczyć i :
1.wybrała drzwi numer dwa...
2.wybrała drzwi numer jeden...


Teraz trochę uruchomicie rozumki(ale nie bojcie się-niewiele ;) ). Cieszę się, że historyjka jest popularna 8)  :D .
Zapraszam do dalszego udziału w zabawie :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #27 : 2002-11-10, 21:28 »
Sorki, że zmieniam wiadomosc... Ale tak sobie pomyślałam, co sie stanie jak wybierze drzwi numer  1  :D... A prawidłwa odpowiedź to oczywiście, ze drzwi 2 ;)...

A więc po przemyslanej decyzji wybieram drzwi numer jeden czyli opcja 2
Zapisane

Forum Zwierzaki

Decyzja należy do was.
« Odpowiedz #27 : 2002-11-10, 21:28 »

myszka

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #28 : 2002-11-10, 21:32 »
Wybrała drzwi nr 2 a więc opcja nr 1  :lol:
Zapisane

Visenna

  • Gość
Decyzja należy do was.
« Odpowiedź #29 : 2002-11-11, 13:23 »
Moim zdaniem wybrała drzwi numer 2, więc jest to chyba opcja 1
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 29 zapytaniami.