Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pamiętnik Legolasa  (Przeczytany 4163 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« : 2002-12-23, 18:10 »
Dzień pierwszy:
Dzisiaj zaczynam podróż z hobbitami, ludźmi, czarodziejem i krasnoludem. Nie chce mi się, ale Erlond mnie wypchał. mam nadzieję, że spotkam jakąś elfkę i się pobierzemy, bo wtedy nie bedę musiał iść. Jeden hobbit ma jąkąś obrączkę to mi posłuży dobrze, ale jak na razie idziemy. czuję, że Gimli na mnie leci. Gej jeden. Ciągle kawaler
Dzień drugi:
Zimno mi. Frodo przytula się do Sama, a mi nadal elfki brakuje. Samotność ciężki los dzisiaj upolowałem wiewiórkę i zjadłem ją, bo ten cham Gandalf roznosi plotki, że elfy nie czują głodu, jeszcze mu się dostanie. Wciąż kawaler
Dzień trzeci:
Nic się nie zmieniło oprócze tego, że Gimli ciągle chce być ze ,mną. Zaraz go zabije. Zjadłem lembasa i jakiegoś polnego szczuram ale za niedługo będzie potrawka z krasnala. Panny nie ma, a ja kawaler
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #1 : 2002-12-23, 18:15 »
Czekam, na dalszy ciąg! A ten wątek z Gimilem jest najlepszy!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

zolly1

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #2 : 2002-12-23, 18:37 »
...wiedziałam że to kiedyś nastąpi.. :lol:  :wink:  super! 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedz #2 : 2002-12-23, 18:37 »

myszka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #3 : 2002-12-23, 18:46 »
Aaaa, a ja wiem skąd Elfik wziął pomysł :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #4 : 2002-12-23, 18:49 »
Myszaaaaa, bądź dobra siora i wykabluj  :roll:


Strasznie mi się podoba, czekam na ciąg dalszy  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Elfka Nenar

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #5 : 2002-12-25, 21:31 »
Dzień czwarty:
Zimno, zimno, zimno Gimnli urzyczył swojego futerka, ale wydaje mi się, że on czegoś zarząda. Zbliżają się jakieś góry. Sam tylko o tym niedoroście kunia mówi (kucyku), ja nie wytrzymam w Rivedell przynajmniej jakieś elfki były, a tu kilka gejów i zwierzęta. Podpijam Gandalfowi Miruvoru, powiedział, że przyda się na później, ale ja jestem taki przystojny więc potrzebuje czegoś mocniejszego od tej zgrai, nadal kawaler
Dzień piąty:
Weszliśmy na bardzo zimną górę, a ten ham Gimli wziął swoją kurtkę, ale no cóż słyszałem, że tu kiedyś elfowie żyli może jakieś elfki się ostały? Moje meczko kosmetyczne  się kończy. Później coś napisze, bo mi Boromir nad głową wisi Gdize ma ukochana? Kawalewrem wciąż jestem
Zapisane

myszka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #6 : 2002-12-26, 13:53 »
Cytat: Myszka.xww
Myszaaaaa, bądź dobra siora i wykabluj  :roll:


Sekretny Pamiętnik Legolasa


napisany przez Cassandrę Claire - przetłumaczony przeze mnie; Ania of Eryn Lasgalen

Dzień 1.
Na Naradzie u Elronda. Byłem tam najpiękniejszy. Zgodziłem się podążać za jakimiś małymi ludkami do Mordoru by wrzucić pierścień do wulkanu. Bardzo ważna misja. Pierścień bardzo tandetny.


Dzień 4.
Boromir jest taki irytujący. Czy zawsze musi obnosić się ze swoją tarczą jak ze śliniakiem? Wspinaliśmy się na Caradharas, ale rzadziarscy ludzie nie potrafią chodzić po śniegu, więc musieliśmy zawrócić.

Jestem zdecydowanie najprzystojniejszym członkiem Drużyny. Oh! Rżnij mnie!


Dzień 6.
W kopalniach Morii jest zdecydowanie za ciemno, żeby dobrze wyszczotkować włosy. Obawiam się, że robi mi się kołtun.

Orki są takie głupie.

Wciąż najpiękniejszy.


Dzień 10.
Gandalf wpadł w otchłań. Poza tym robi mi się pryszcz na nosie. Bardzo poważna sytuacja jako że elfickie pryszcze mogą istnieć nawet 500 lat lub więcej.

Wciąż najpiękniejszy. Pomimo wysadzającego syfa.


Dzień 11.
W Lóthlorien. Podejrzewam, że Galadriela może być ładniejsza ode mnie.

Poza tym jestem prawie pewny, że odgapiła ode mnie uczesanie. Nosiłem taką fryzurę conajmniej 1000 lat temu. Głupia suka.

Najbardziej wkurzona była kiedy użyłem jej zwierciadlanej fonatanny żeby wziąć miłą kąpiel w pianie. Postanowiłem puśić mimo uszu jej uwagę, że moje włosy zatkały odpływ wody. Ani jeden włos nie wypadł mi od 800 lat, dlaczego więc miałyby wypadać teraz?

Nadal najpiękniejszy.


Dzień 30.
Całe to krzątanie się w łodzi fatalnie wpływa na moją cerę.

Aragorn dziwnie interesuje się Frodem. Jeśli Sam się dowie - zabije go.

Wciąż najpiękniejszy.


Dzień 33.
Boromir skuszony przez pierścień. Jakież to nudne... Ja sam nie mógłbym być skuszony jako że mam wszystko czego pragnę - lśniące włosy i tyłeczek jak z granitu.

Dostaję dziwne listy od kogoś nazywającego się "Stacey", kto chce robić obsceniczne rzeczy z moim jestestwem. Na szczęście mam super-duper elfowy wizjer więc mogę uciec jeśli ją zobaczę.


Dzień 35.
Boromir nie żyje. Bardzo komplikująca śmierć, całkowicie niepotrzebna. Kiedy konał , Aragorn go pocałował. Czy gość musi dostać mnóstwo strzał żeby coś zdziałać? Boromir zdecydowanie nie jest ładniejszy ode mnie. Nie mogę tego pojąć.

Frodo wyruszył z Samem do Mordoru. Dwóch małych ludków pomagających sobie, to naprawdę słodkie.

Jestem całkowicie pewnie, że Gimli mnie podrywa. Jakie to niesprawiedliwe. Sięga mi do pasa więc dostrzegam w tym pewne zalety. Tylko te jego grube warkocze i duży hełm są takie odpychające. Czarno widzę przyszłość, oj czarno...


To jest tłumaczenie (zresztą nie do końca dokładne...) "Sekretnego Pamiętnika Legolasa. Pamiętniki reszty drużyny pierścienia, do pierwszej jak i już kilka do drugiej części filmu można znaleźć tutaj: http://www.livejournal.com/users/cassieclaire Niestety w oryginale... ;) Ale warto się potrudzić bo są cudne!!!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #7 : 2002-12-26, 13:58 »
Zaje.... Fajne  :lol:  :lol:  :lol:

Poszukam słownika i lece poczytać  8)  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

monik

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #8 : 2002-12-26, 15:39 »
Uśmiałam się do łez.  :lol:  :lol:  :lol:
"Władca Piercieni" to jedna z moich ulubionych książek, po przeczytaniu "Sekretnych pamiętników..." podoba mi się jeszcze bardziej. :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedz #8 : 2002-12-26, 15:39 »

zolly1

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #9 : 2002-12-26, 21:13 »
popłakałam się..  :lol:  :lol:
    ..gdzie jest ten słownik... :?:  :roll:
Zapisane

Saba

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #10 : 2002-12-27, 21:22 »
Cytat: myszka
To jest tłumaczenie (zresztą nie do końca dokładne...) "Sekretnego Pamiętnika Legolasa. Pamiętniki reszty drużyny pierścienia, do pierwszej jak i już kilka do drugiej części filmu można znaleźć tutaj: http://www.livejournal.com/users/cassieclaire Niestety w oryginale...  Ale warto się potrudzić bo są cudne!!!

Poświadczam. Powiem więcej: nawet zgłaszałam (jakiś czas temu i po konsultacji z myszką) poprawki do tłumaczenia. :oops:
Zapisane

Visenna

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #11 : 2002-12-28, 16:03 »
To ja chyba napiszę pamiętnik Gimlego, zobaczymy co on o innych myśli ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #12 : 2002-12-28, 17:30 »
Zajrzyj tutaj: http://home.nyu.edu/~amw243/diaries/gimli.html Myślę, że ci się spodoba :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #13 : 2002-12-28, 22:58 »
Gimli myśli głównie "Grr. Aargh"  :wink:  :idea:
Zapisane

Saba

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #14 : 2002-12-28, 23:23 »
A Legolas myśli tylko o tym, żeby mu się kołtun nie zrobił albo o tym, że ma tyłek jak z granitu. :wink: Gimli to głęboki facet 8) chcialam powiedziec krasnolud :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedz #14 : 2002-12-28, 23:23 »

myszka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #15 : 2002-12-28, 23:31 »
A co myśli Aragorn? ("Wciąż nie król", "Stan zarostu:zadowalający" :wink: ) A Boromir? ("Głupie orki, głupi pierścień, głupia drużyna" :roll: ) To cała wyprawa głębokich umysłów  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #16 : 2002-12-29, 00:12 »
A wszyscy razem myślą o tym, że Sam zabije Aragorna jeśli ten będzie "czegoś" próbował "z" Frodo.
Cytuj
A co myśli Aragorn? ("Wciąż nie król")

A ja myślę: mam nadzieję że pan Jackson olał Tolkiena i uśmierci wreszcie tego niedoszłego króla :wink: O tak o tak 8)  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #17 : 2002-12-29, 00:16 »
I przywróci postać Boromira :wink: lepsze wrażenia estetyczne - ten MYŁ WŁOSY :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #18 : 2003-01-01, 19:58 »
Ja słyszałam tylko o Aragorna i chciałam napisać Legolasa, a tu taki zawód :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  
Życie jest brutalne



Nie przesadzajcie z emoticonami - niektórzy mają modemy
Moderator
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #19 : 2003-01-12, 16:14 »
Nie przesadzajcie
Zapisane

Saba

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #20 : 2003-01-15, 11:51 »
Cytat: Kinia
Nie przesadzajcie

kto komkretnie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedz #20 : 2003-01-15, 11:51 »

aguśka

  • Gość
Pamiętnik Legolasa
« Odpowiedź #21 : 2003-04-25, 18:05 »
Sorry Mysza ale no mi sie ta tak nie za bardzo podoba ale nie jest zle masz tworczosc tylko nie podoba mi sie temat
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.241 sekund z 27 zapytaniami.