Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem  (Przeczytany 20514 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #30 : 2002-08-07, 14:13 »
no właśnie zmartwychwstać Phantoma!!!!!!!!!! I to już  :)
Zapisane

mangushia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #31 : 2002-08-07, 15:02 »
Cytat: myszka
no właśnie zmartwychwstać Phantoma!!!!!!!!!! I to już  :)

własnie!!!phantom!ozyj...dla nas :D
kto jest w mocy zeby ozywic phantoma?????
Zapisane

Phantom

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #32 : 2002-08-07, 20:28 »
No wiecie, czasem zdarza sie takie "cos". Ale jestescie tak wspaniali, ze dla Was warto oddac zycie :wink:  :) Elfblondyn, a nie myslalas czasem, zeby wydac ksiazke ? Teraz pytam serio, bo masz naprawde wielki talent.
Zapisane

Forum Zwierzaki

O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedz #32 : 2002-08-07, 20:28 »

Elfka Nenar

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #33 : 2002-08-07, 21:18 »
Cytat: Phantom
No wiecie, czasem zdarza sie takie "cos". Ale jestescie tak wspaniali, ze dla Was warto oddac zycie :wink:  :) Elfblondyn, a nie myslalas czasem, zeby wydac ksiazke ? Teraz pytam serio, bo masz naprawde wielki talent.

o tym pogadamy za 5 lat, bo które wydawnicwo wyda książkę 13-latki?
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #34 : 2002-08-07, 21:31 »
Wszyscy byli smutni z powodu straty Phantoma. nagle z za krzków wyskoczył maleńki misiaczek i przysiadł przy ciele Pehantoma, wtulił się i zasną.
-Orki zabiły mu matkę, leży w tamtych krzakach- powiedział Apophis- chyba go weźmiemy ze sobą i wiecie jak go nazwiemy? Phantom.
-To Pahantom, tylko, że w drugim wcieleniu- odrzekła Elfblondyn- nawet jako zwierze nas nie zostawi.
A więc wrucili z "nowym" Phantomem do miasta.
-Musimy już was opuszczać- żekł Apophis, który wszystkimi kierował- widać, że jesteśmy potrzebni do walki.
-Żegnajcie, niech Eru nad wami czuwa- żekł Elrond- pamiętajcie, że bramy naszego miasta zawsze są dla was otwarte, wyruszy z wami kilka elfów które jeśli to opanują to napewno nauczą się przemieniać w zwierzęta. Zostawcie swoje zapsy u nas, a czasami z nimi przychodźcie.
-Zrobimy tak- odpowiedział Apophis- i zostawimy młodszych uczniów, bo teraz trzeba przygotowywać naszą kryjówkę, żeby do zamieszkania w ukryciu się nadała
-Niech tak się stanie.
Wyszli stamtąd z ciężkim sercem, wiedzieli, że tam było bezpiecznie i każdy czuł tą dobroć elfów.
-Mam nadzieję, że szybko tam wrucimy- odrzekł ZEMAT- tylko, że nie jako wygnańcy tylko wygrani
-My też- odparli pozostali.
Zapisane

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #35 : 2002-08-07, 23:05 »
Phantom misiaczku!!!! :lol:  :idea:  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #36 : 2002-08-08, 09:47 »
Phantom odrodzony  :!!!:    na cześć Phantoma - misia  8)  8)  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Phantom

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #37 : 2002-08-08, 16:17 »
O nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Nie liczy sie przeciez wiek, tylko to, co sie soba reprezentuje. Jestem pewien, ze jesli bedzie Ci na tym zalezalo, to uda sie. Wiecej wiary w siebie. Dzieki za odrodzenie :) A dla wszystkich 8)  8)  8).
Zapisane

Klaudusia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #38 : 2002-08-08, 20:01 »
a czy ja mogłabym się znaleźć w historii?Jako miłośniczka Króliczków... :) może dałoby się to zrobić?
 :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedz #38 : 2002-08-08, 20:01 »

AniaS

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #39 : 2002-08-08, 23:14 »
Elfblondyn swietnnie Ci idzie. Niezly mam ubaw jak to czytam! Zwlaszcza to: "Phantom misiaczku"... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:  SUUper! A juz sie przestraszylam, ze zaczniesz nas po kolei usmiercac... Pozdrawiam i czekam na c.d.n.!!!
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #40 : 2002-08-09, 12:00 »
Przecież czasami ktoś zginąć musi co nie?
Zeszli do swojej starej kryjówki, gdyż była niewidoczna.
-Musimy się tu urządzić choć są spartańskie warunki. Zawsze ktoś musi być na warcie- powiedziała Elfblondyn.
-Popatrzcie. Phantom śpi na miejscu gdzie zawsze siedział- ZEMAT zaczął się śmiać.
Zaczęła się żmudna praca. Wszyscy spali na sianie które potajemnie skosili ze swoich dawnych pól. Nie mieli zbytniej wygody. po tygodniu kryjówka nadawała się do mieszkania. Phantom zawsze tam spał i w jedzeniu nie był wybredny. Najbardzie lubił miód, ale także jadał warzywa i owoce szczegulnie jabłka które zawsze lubił.
-no i da się mieszkać, ale w takich warunkach długo nie pożyje- powiedziała niezadowolona Manga.
-ja patrze na siano to głodna jestem- odpowiedziała AniaS.
-Zbyt często przebywamy w ciałach zwierząt- zaczął Apophis- bo przejmujemy niektóre cechy. Od dzisiaj gdy nie trzeba nie przebywamy w ciałach zwierząt.
-PATRZCIE. PATRZCIE JESTEM KRÓLIKIEM- Klaudusia zapomniała o bezpieczeństwie bo właśnie teraz przybrała postać królika po raz pierwszy.
-To świetnie, ale ciszej się zachowój- odpowiedziała Lavender.
Zapisane

Phantom

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #41 : 2002-08-09, 16:41 »
No to bylo dobre :lol:. Wlasnie, a dlaczego mowisz, ze masz taki ubaw AniaS ? Cos w tym jest nadzwyczaj smiesznego ? Ale fakt, ze troche humoru na forum tez sie przyda :wink:.
Zapisane

AniaS

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #42 : 2002-08-09, 22:40 »
Phantom:
bo mi sie historia podoba, a takze odnajdywanie naszych forumowiczow w postaciach zwierzat i wyobrazanie tego sobie.

Elfblondyn:
zawsze chcialam byc magiczna... moze zrob mi jakis wypadeczek i doczep mi w efekcie jakis rog (bede Unicornem) lub skrzydla (bede mogla byc koniem pocztowym, pociagowym a takze latac z pasazerami :) )  taka mala sugestia. Ale bardzo mi sie podoba tak jak jest :wink: tak trzymaj! Pozdro
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #43 : 2002-08-10, 10:24 »
Cytat: elfblondyn

-Jutro o szóstej- kot ZEMAT- i wszyscy mają być.


Fajne bierzesz to z głowy?
A dlaczego mnie zrobiałaś kotem?  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Nie przepadam za kotami, nie chce być kotem. Byłem nin w wojsku i to mi wystarczy  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
PROSZĘ  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :(  :x
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #44 : 2002-08-10, 11:45 »
ZEMAT, wyobraź sobie, że jesteś kotem bojowym - jak mój Simba. Goni wszystkie psy na osiedlu (czesm ktoś ze skarga przyjdzie). Jedna pani powiedziała mi, że powinnam go na smyczy prowadzić, a najlepiej w kagańcu  :wink:  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedz #44 : 2002-08-10, 11:45 »

Klaudusia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #45 : 2002-08-10, 11:58 »
Hurraaa  :D jestem Królikiem!!!!!!!Dzięki!!!! :wink:
A tak właśnie na marginesie-wczoraj kupiłam sobie króliczka!!!
 :wink:
Zapisane

Majk

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #46 : 2002-08-10, 13:05 »
Szkoda, że mnie niema  :cry:
Zapisane

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #47 : 2002-08-10, 14:54 »
będziesz będziesz Elfik każdego umieści... a dla pewności możesz jej postawić  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)


ZEMAT: wstydź się!!! koty są piękne i bardzo bojowe! :P

Phantom: co ci się do licha ciężkiego stało w twarz  :?:  :idea:  :shock:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #48 : 2002-08-11, 14:05 »
ZEMAY no cóż już tego nie zmienie i Majk poczekaj cierpliwie to też cię umieszcze
Nikt nie czuł się dobrze w tej kryjówce. kilka dzieci przeziębiło sie, a tu już się jesień zaczynała.
-No to kto powraca do krainy elfów po jedzenie, proponuje AniaS i jeszcze kogoś. AniaS nie obraź się, ale będziesz niosła jedzenie.- zaproponował Apophis.
-OK, wiecie jak będę chcieć to stenę się jednorożcem zobaczcie- i wyrusł AniaS róg.
-A ja zamieniam się w rysia oprócz kota zobaczcie- ZEMAT nie chciał być gorszy.
-A ja proponoje jeszcze Trynity.- odpowiedziała Elfblondyn- wilki są silne i jeszcze nikt ich nie zaatakuje.
-To jeszcze Elfablondyna- Klaudiusia też złożyła propozycje- bo jak potkają wiele orków i będą musiały walczyć to drogą powietrzną jest najszybciej zawiadomić.
-I mam jeszcze jedną proźbę- Apophis zabrał głos- powiadomcie Elronda, że na zimę przeniesiemy się do jego krainy oczywiście za jego zgodą.
Wyruszyły, było im ciężko, ale szły i leciały naprzód. I wkońcu doleciały. Wielki niedźwiedź przywitał je radośnie.
-A więc po porzywienie przbywacie, każę załadować, a wy tym czasem odpocznijcie sobie, a z tym ziomowaniem to się zgadzam, brakuje mi tu was i dzieci.
- Ach to wspaniale wszyscy się ucieszą- odpowiedziała AniaS, będziemy tu Hmmm... 2 dni, a potem wyruszymy spowrotem i tak teraz zaczęło padać jak wchodziłyśmy nawet grzmiało.
-Wspaniale, każdy dzień tu spędzony jest dla mnie jak sen po tych przejściach w realnym świecie.- odpowiedziała Elfblondyn i zaczęła się bawić z elfiątkami.
Zapisane

Majk

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #49 : 2002-08-11, 14:13 »
OK poczekam  :wink:  8)
Zapisane

Zorba

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #50 : 2002-08-11, 20:28 »
Super super super dzienki że tam jestem !!!Jako dalmatynka trafiłaś w 10!!!!mam 1 prośbę czy mogę coś powiedzieć w opowieści???
Zapisane

Forum Zwierzaki

O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedz #50 : 2002-08-11, 20:28 »

Klaudusia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #51 : 2002-08-12, 11:07 »
Super opowieść! Czekamy na ciąg dalszy! (mam nadzieję,że mnie nie wyrzucisz z opowieści :) )
Zapisane

mangushia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #52 : 2002-08-12, 12:29 »
i znoff mnie nie ma w opowiesci.... :cry: :cry:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #53 : 2002-08-13, 13:44 »
Staram się spełniać wszystkie proźby
Gdy wruciły nie zastały swoich przyjaciół tylko Manga chodziła.
-poszli się bić ludzie z jakieś odległej wioski uciekali i poprosilim o pomoc to poszli pomóc.- odparła.
No to idź jak chcesz, a my zostaniemy, bo jesteśmy zmęczone po długiej podróży z ciężkim bagażem.- AniaS ziewnęła i położyła się, co zrobiły także inne uczestniczki wyprawy.A Manga pobiegła jakby miała motorek :)
po wygranej oczywiście bitwie, bo wieśniacy byli tacy waleczni, że sami by ich pokonali. Nasza grupa wruciła.
-Hip, hip hura na cześć Dalmatynki. Uratowała Majka który właśnie nauczył przemieniać się we Wrone.- wrzeszczała Klaudiusia.
-Żuciła się na orka największego ze wszystkich i po sprawie- opowiadała Lavender.
-Nie przesadzajcie- Odparła zaczerwieniona Dalmatynka.- każdy by tak zrobił.
-Ale ty dzisiaj jesteś bohaterem. Nigdy ci tego nie zapomnę- odparł Majk.
I w nocy była impreza w wiosce dużo 8)  8) wypito i każdemu się podobało, a animadzy mogli mieszkać w normalnych warunkach u wieśniaków, ale na zimę i tak pójdą do elfów :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #54 : 2002-08-13, 17:12 »
czy to już koniec??? mam nadzieję że nie  :(  było tak fajnie!!!
Zapisane

mangushia

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #55 : 2002-08-13, 17:21 »
świetne!  :wink:  8)  ;)
 i nareszcie znowu jestem :D
ale będą następne odcinki- prawda?  :oops:  :lol:  :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #56 : 2002-08-13, 18:39 »
Elfiku pisz dalej!!! mam prośbę, jak juz i tak bazujemy na Harrym P. i Władcy, to...możesz wprowadzić dla mnie Severuska Snape'a??? :oops: oczywiście po naszej stronie...wiesz, on taki słodki!!!  :D
Zapisane

AniaS

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #57 : 2002-08-13, 23:21 »
Snape slodki??? A przeczytalas wszystkie tomy? Powiedzieli jaki byl w dziecinstwie. Taki sam jakt ten lizus/okrutnik, no jak mu tam... ten co przesladuje Harry'ego i Rona... :wink:
 
Elfblondyn:
tenk ju, tenk ju, tenk ju!!! 8)  8)  8)  ;)  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedz #57 : 2002-08-13, 23:21 »

Zorba

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #58 : 2002-08-13, 23:32 »
super!!!Dzięki za wyróżnienie czekamy dalej na kolejne odcinki!!!
Zapisane

myszka

  • Gość
O ludziach z forum czyli każdy może być animagiem
« Odpowiedź #59 : 2002-08-13, 23:45 »
AniaS: przeczytałam wszystkie tomy WIELOKROTNIE...i tak dalej koffam :serce: Severuska...owszem zachowuje się wrednie ale wyczuwam w nim tę "miękką" stronę*...i właśnie dlatego chcę Zeby Elfik go wybieliła... :)  :uscisk:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  



*zresztą są wyraźne sugestie, że Snape tak naprawdę jest w porządku  i dlatego jest taki wredny...bo nie akceptuje swojej prawdziwej dobrej natury. A poza tym jest nawrócony no i  Dumbledore mu ufa, a  kto jak kto ale Albus zna się na ludziach... :lol: dajmy Severuskowi szansę nooo  :oops:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 28 zapytaniami.