Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ekhm...  (Przeczytany 1370 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julia Snake

  • Gość
Ekhm...
« : 2003-08-03, 17:57 »
No i spróbujemy-kiedys poprosiliście mnie, żebym przedstawiła tutaj swą twórczość o HP, więc po to zakładam temat, tylko, sorki  ale napiszę pierwszy tekst za jakieś pół godzinki, a w najgorszym razie jutro lub za parę dni, wybaczycie?
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #1 : 2003-08-03, 18:51 »
1.List
Julia jadła śniadanie przy dużym stole w jadalni. Ze spokojnego spożywania posiłku wyrwał ja dzwonek. Podeszła do drzwi i ujrzała kilka listów wepchniętych specjalna klapka w drzwich na podłogę. Podniosła je. "P.Snake"-zaadresowany był pierwszy list. Nastepny- "I.Snake", i jeszcze jeden:
Julia Snake
Golden Drive 16
London
Pozostałe listy położyła na szafce, a z ostatnim pobiegła na piętro. Weszła do swojego pokoju zalanego słońcem. Julia westchnęła- był prawie koniec wakacji, a jej nie chciało się wracać do szkoły. Wprawdzie tęskniła za soimi znajomymi, których tylko tam spotykała, jednak pragnęła jakiejs zmiany. Usiadł w fotelu i dokładnie obejrzała kopertę- była szara i nie miała napisanego nadawdy. Znajdował się tylko tam taki napis
H.A.D.
-Ktos sobie robi żarty.-szepnęła do siebie zdziwiona Julia i rozerwała kopertę. W pospiechu przeczytała list.
Droga Panno J. Snake
Dyrektor Hogwartu proponuje pani nauke w naszej szkole. Ze względu na specjalny egzamin w pani szkole, który przeszedł pomyślnie, moge panią awansować do TRZECIEJ KLASY. Wyrazili na to zgodę wszyscy profesorowie.
Proszę nie zapomnieć, że rok szkolny rozpoczyna się 1 września, a pociąg do Hogwartu odjeżdża    o 11:00 z dworca King's Cross z peronu Dziewięć i Trzy Czwarte.
Prosze o zakupienie odpowiednich strojów i innych niezbędnych rzeczy.
Dyrektor
A.Dumbeldore




I zobaczymy.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Ekhm...
« Odpowiedź #2 : 2003-08-04, 12:23 »
i czekamy :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ekhm...
« Odpowiedz #2 : 2003-08-04, 12:23 »

Julia Snake

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #3 : 2003-08-05, 13:15 »
To trochę poczekacie, bo narazie nie mam czasu na napisanie niczego, ok?
Zapisane

Doris

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #4 : 2003-08-05, 19:33 »
ja też czekam  :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #5 : 2003-08-07, 15:27 »
O jeny, mam tylu(faktycznie wielu) czytelników, ale przepraszam, na razie nie będę wam nic przedstawiać, chyba w złym czasie założyłam temat.
Zapisane

kareena

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #6 : 2003-08-07, 18:14 »
trudno zaczekamy ;) Kasia nas juz nauczyła cierpliwosci :lol:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Ekhm...
« Odpowiedź #7 : 2003-08-07, 18:23 »
Szkoda, będziemy "na głodzie" :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.