Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomoc  (Przeczytany 1412 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lady

  • Gość
Pomoc
« : 2003-05-09, 23:45 »
Witam wszystkich :)
Piszę artykuł do gazety o osiągnięciach Śląskich jeźdźców skokowych A więc mam już kilka klubów i zawodników Ale nic nie wiem o Rydwanie Z Dąbrowy Górniczej i Bartku (przyepraszam ale nie znam nazwiska) który tam staruje Nie wiem też za dużo o KJ Deresz z Siemianowic Śląskich Dokładnie chciałabym się dowiedzieć o Aleksandrze Kośnik bo jest w reprezentacji czyli ile ma koni jak dobrze jeździ,ile ma lat od kiedy stratuje Jakby ktoś woedział od kiedy jeździ No potrzebne mi są jeszcze informacje o katarzynie kamoli widzę że też się nią ktoś interesuje Takie same mam pytania co do niej jak i Oli Kośnik A jakby ktoś miał jakieś zdjęcia z zawodów z ich udziałem będę wdzięczna
Z góry dziękuję a do napisania tego mam jeszcze 5 dni więc POMÓŻCIE
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #1 : 2003-05-10, 09:19 »
Bartek Lasak.
Kosnikowa ma koni od cholery i troche, kiedys chcialam nawet policzyc, ile koni dziennie jezdzi, ale przy 5 sie zgubilam :D

Do jakiej gazety ten artykul? Chetnie sobie poczytam :)

A o KJ Zbroslawice cos bedzie? Pewnie nie :(
Zapisane

Lady

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #2 : 2003-05-10, 20:51 »
A nie wiesz czy Bartek jest seniorem młodym jeźdźcem  A znasz może Olkę albo chociaż wiesz jak dobrze jeździ i od kiedy Swoją drogą dowiedziałam się że to całkiem sympatyczna osoba ale tego w osiągnięciach nie napiszę O może jest jakiś mały kontakcik
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomoc
« Odpowiedz #2 : 2003-05-10, 20:51 »

Natchniuza

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #3 : 2003-05-11, 00:15 »
Bartek jest chyba mlodym jezdzcem, ale glowy nie dam.

Jak Olka jezdzi? No niby dobrze. Troche mnie drazni jej styl jazdy czasami, ale generalnie z konmi sobie radzi. Sympatyczna - owszem.
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #4 : 2003-05-14, 12:46 »
Ola, żeczywiście całkiem sympatyczna (dobierała się do mojego faceta na imprezie  :lol: ), jest ok !!!
Jeździ ... chm ... pewnie od dziecka, koni tak jak pisała Natchniuza ma duuużo.
Jeżeli nadal jest Ci to potrzebne to mogę się dowiedzieć !
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #5 : 2003-05-14, 14:36 »
Ja ją chyba na zawodach widziałam i chyba nawet gadałam i to chyba teraz w Krakowie jeśli to taka wysoka  blondynka to chyba ona bo ona mówiła że jeździ w Simianowicach i Olka No to całkiem fajna chyba nie znam jej
Zapisane

Lady

  • Gość
Pomoc
« Odpowiedź #6 : 2003-05-14, 14:42 »
Wiecie co O bartku to już trochę wiem Ale o olce to nic Nie wiem czemu Dostałam tylko wyniki z jakiś zawodów a tyle wyników to mnie nie jest potrzebnych  :D Tylko te najlepsze O Asia jak wiesz A mogę wiedzieć czy ją znasz tzn nie mówię że tak bardzo blisko bo chcę informacji takich dobrych  :) Tzn jeżeli wiesz która to i jak napisałaś próbowała Ci chłopaka podwędzić to ją znasz :) To dobrze
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.