Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: TYCHY  (Przeczytany 9617 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sysia133

  • Gość
TYCHY
« : 2005-03-15, 18:46 »
na osiedlu "M" jest EMVET ul.Młodzieżowa nie znam numeru.
Super lekarze.Starają się na maksa aby pomóc zwierzęciu.Kolega miał tam kiedyś praktyki a teraz jest zapraszany na operacje tam.

Mówił mi dziś ,że otworzyli Jamnika bo miał raka śledziony okazało się że organy się ze sobą połączyły żołądek, wątroba itp. wszystko było ze sobą splecione.Lekarz się nie poddał wszystko uporządkował.pies juz stary był chyba z 12 lat miał.

Kolega studiował we Wrocławiu i teraz skończył ,ale powiedział że jeszcze nie widział lekarza który tak się stara, do końca walczy.

Sama też tam chodzę z moimi zwierzaczkami i nic złego nie mogę powiedzieć na tą lecznice a raczej na pracujących tam weterynarzy.

Po prostu bomba  :wink: Polecam gorąco :)
Zapisane

vespa

  • Gość
TYCHY
« Odpowiedź #1 : 2005-04-05, 10:28 »
wybiorę się tam ze szczureczkiem chorym
Zapisane

Essey

  • Gość
TYCHY
« Odpowiedź #2 : 2005-04-05, 19:48 »
Ja też chodzę do tej lecznicy (jestem z Bierunia) I również gorąco polecam ta lecznicę. Chodzę tam od kiedy pamiętam. lekarze z tej lecznicy przedłużyli życie mojej chorej chomiczki o kilka miesięcy :(  (*) Teraz chodzę tam na szczepienia z królikiem. Lekarze sa mili i mają fajne podejście do zwierzaków. Co prawda jednemu wetowi niezbyt szło przycinanie listewki rogowej  mojemu żółwiowi ale w końcu się udało :P  ;) POLECAM :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

TYCHY
« Odpowiedz #2 : 2005-04-05, 19:48 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #3 : 2005-04-26, 13:24 »
Ja tam nie chodze o mało co mi psa nie zabili i tam wogole jest drogo i wogolnie nie znjaa się na zwierzetach a o fretkach to nie wspomne. Zabili tam niedawno od mojej koleznki 2 swinki i jedego psa.
Ja o  i moja koleznaka chodzimy teraz na Ha tam prauje małrzenstwo i bardzo dobrze znją się  na wszyskich zwierzkach
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #4 : 2005-06-14, 14:13 »
TAK !!! Byłam i Na H i na M i uwazam że oby dwaj są dobrzy :D ale częściej bywam na M bo tam uratowali mi niejednego zwierzaka ale fakt jest tam drog
( mieszkam na T )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Alex.

  • Gość
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #5 : 2005-10-14, 22:26 »
Dory - u jakiego weta na H byłaś?

Ja chodzę do "Fauny", świetnie tam jest, polecam :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #6 : 2005-12-16, 18:51 »
Na h jest tylko wet Fauna. Wiecie ze oni mieszkaja na mym osiedlu. Jak cos by się dziło to chop chop do nich.


Data wysłania: 2005-12-16, 17:48
Na M ja nie polecam wiecie co oni mi powiedzieli ze sczepionka na wscieklizne może sie okaząc niewazna, i musiałam chodzić na badania które kosztowały mnie 100zł  A wet w Faunie powiedził ze to bzdura, i ze sczepionka nie moze okaząc się nie wazna no jedynie ze pzreterminowana jest.


Data wysłania: 2005-12-16, 17:49
Zobaczcie tu nie do pomyslenia http://gnu.univ.gda.pl/~cfajaud/phpBB2/viewtopic.php?t=73
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #7 : 2005-12-17, 10:46 »
Cytuj
Na M ja nie polecam wiecie co oni mi powiedzieli ze sczepionka na wscieklizne może sie okaząc niewazna, i musiałam chodzić na badania które kosztowały mnie 100zł

Tu sie wtrace - szczepienie na wściekliznę MOŻE okazać się nieskuteczne - i to nie tylko jeśli jest przeterminowane, podobnie jak każda inna szczepionka. Wystarczy,. że pies nie bedzie w 100% zdrowy i już szczepienie jest wielką niewiadomą. Szczepienie ma na celu wytworzenie przeciwciał, a jeśli pies ma jakiekolwiek zapalenie - chociażby zeba, to istnieje ryzyko, ze nie wytworzy dostatecznej odpowrności, ponieważ jego system immunologiczny jest zajety jeszcze czymś innym. Dlatego tez kazdy przypadek gdy pies pogryzie człowieka, wymaga 10 dni obserwacji. Owszem, badania to lekka przesada, ale to tez tylko z tego powodu, ze badania nie zawsze wszystko wykrywają.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Schawesterka

  • Gość
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #8 : 2006-11-28, 10:02 »
Ja nie polecam weterynarza EMVET na os M słyszałam już o nie jednym przypadku,ze weterynarz prawie uśmiercił zwierzę.Ja polecam sprawdzonego i z dużymy kwalifikacjami weterynarza który ma siedzibę koło Paprocan,weterynaria-ARKA.Wszelkie namiary posiadam ja:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: TYCHY
« Odpowiedz #8 : 2006-11-28, 10:02 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #9 : 2006-11-29, 11:38 »
schawesterka - NIE WYCIAGAJ tematow, ktore mozna zaliczyc do zabytkowych - spojrz na date - ten temat ma ROK!!!!
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Schawesterka

  • Gość
Odp: TYCHY
« Odpowiedź #10 : 2006-11-29, 12:48 »
nie zauważayłam;]
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 28 zapytaniami.