Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Tak nie moze być!!  (Przeczytany 6412 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kocia12

  • Gość
Tak nie moze być!!
« : 2005-01-27, 16:34 »
oto smutne historie o zwierzętach.jest to smutne.przeczytajcie:

Jestem bialo-burą kotką.Właściciel wypuścił mnie na podwórko.Bawiłąm się dobrze z moimi koleżankami,nagle zobaczyłam że coś się rusza po drugiej stronie ulicy.Biegłam,lecz nie załważyłąm samochodu i tylko mnie coś zabolało i upadłam.Zobaczyła mnie jakaś dziewczynka,która wziela mnie do weterynarza,miałam zcięty ogon i łapki pokaleczone mocno.Ale i tak po staraniu sie weterynarza nie wyzdrowiałam.W końcu zdechłam.

jestem malutkim kocurkiem.Właściciel wypuścił mnie bym poznał świat a miałęm chyba z 7miesiecy.Nagle ktoś powyrywał mi uszy i łapy.bardzo mnie to bolało.niestety straciłem życie,przez jakiegoś złego miłośnika zwierząt,lub on wogule nim nie był!!

My jesteś kociaki malutkie.Nasza prawdziwa właścicielka niestety byłą w szpitalu,więc opiekowała się nami sąsiadka.Sąsiadka wyszła na zakupy,a ktoś nagle wymienił kluczę,i  sąsidka nie mogła tam wejść,zabrakło nam jedzenie i picia.jednak sasiadka o nas nie zapomniała,z hukiem odtworzyły się drzwi,a my obudzilismy się u weterynarza.

Jestem roczną kotką.Jestem kotką podwórkową,i wybrałam sie na wycieczke.Lecz zabłądziłam w lesie,i ktoś mi coś zrobil,lecz nie jestem tego pewna bo nie widziałam.Bylam ranna,nikt mi nie pomógł,więc zdechłam.



to jest bardzo smutne.napewno to was zmartwi.mnie każdy kot z tej historii zmartwił,i zrobiło misię go żal.
Pomagajmy zwierzętą!!jeśli ktoś znęca sie nad zwierzętami zabierzmy biedne zwierzątko do weterynarza,i powiedzmy to mu!Pomagaj zwierzętą!!!

jestem świnką morską.zaczepiłam się o moją klatke,i wyrwałam sobie łapke.po kilku tygodniach zdechłam.

jestem owczarkiem niemieckim.nie nawidze strasznie kotów,ale i tak nie mam dobrze.Jestem od szczeniaka na dworze,i bardzo mnie męczy sylwester i zimno na dworze.
Oto te najsmutniejsze:

jestem kotka miauczka.Na początku byłam u dobrego wlaściciela lecz potem zostalam oddana.Źle się u nowego właściciela czułam.Bylam karmiona whiskasem,zraniłam sobie łapke,nie byłam wystawiana,szczepiona,cigle byłam na dworze.Przy sylwestrze trafili mnie fajerwerką,i wybuchłam,a moja półwłaścicielka aż się rozpłakała  :cry: ,i niestety już nie żyłam.

Jestem kocurek roxi.Moja właścicielka właśnie pusciła fajerwerke,a ja na nią skoczyłem,ale gdy wybuchła ta fajerwerka to ja spadłęm z niej,dobrze że nie wybuchłem,ale niestety uderzyłem się o kamień,naszczęście w łapke.Moja właścicielka przemyła mi lapke,i ją zabandażowała,lecz bardzo się bałem.
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #1 : 2005-01-27, 16:38 »
Cytuj

Przy sylwestrze trafili mnie fajerwerką,i wybuchłam
hmmm........... czarny humor?  :roll: tragiczne to to nie jest
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #2 : 2005-01-27, 16:51 »
nie bardzo rozumiem po co to napisałaś :roll:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #2 : 2005-01-27, 16:51 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #3 : 2005-01-27, 17:22 »
Ładne historie i smutne.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #4 : 2005-01-27, 17:29 »
Kocia12, rozumiem, że przejmujesz się losem zwierząt i starasz się zaapelować o ich obronę, ale takie historie nie wiele pomogą...
Cytuj

Źle się u nowego właściciela czułam.Bylam karmiona whiskasem

Nie wiem, czy karmienie Whiskasem jest ogromną tragedią. Może to nie jest najlepsza karma, ale nie wywołuje u kotów powikłań, nie umierają od jej jedzenia. Czy to ma być antyreklama?  :roll:
Cytuj

W końcu zdechłam.

... Boże...  :?
Cytuj

Nagle ktoś powyrywał mi uszy i łapy.

Czy sama wymyslałaś te historie?  :shock:  

PS. Jakbyś mogła, to pisz na czarno, albo jeśli już musisz na kolorowo, to jakimś granatowym, bo trudno to przeczytać...
Zapisane

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #5 : 2005-01-27, 17:38 »
Masz rację Kociu. To przykre, że takie rzeczy się dzieją. Dlatego właśnie musimy uwrażliwiać innych na potrzeby zwierzaków i apelować o większą odpowiedzialność za zwierzęta.
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #6 : 2005-01-27, 20:34 »
Cut dzie świnki morskie urywają sobie łapy, a koty wybuchają? Wiem że Kocia miała dobre intencje, ale jej to wybitnie nie wyszło...
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Kamaq

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #7 : 2005-01-27, 20:38 »
Cytuj
nikt mi nie pomógł,więc zdechłam.
Cytuj
W końcu zdechłam
]
Cytuj
po kilku tygodniach zdechłam
ekhm, to też budzi pewne zastrzeżenia do tej czarnej komedii z elementami gore w porywach......... :roll:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #8 : 2005-01-27, 21:18 »
Dajcie spokój, dziecko jest dopiero 2 dni na forum.
Kocia, napisz trochę o swojej Kitce.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #8 : 2005-01-27, 21:18 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #9 : 2005-01-27, 21:51 »
Proste niektórych ludzi to  :evill: za to co robia ze zwierzakami  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #10 : 2005-01-28, 09:28 »
Cytat: ilia
Cut dzie świnki morskie urywają sobie łapy, a koty wybuchają? Wiem że Kocia miała dobre intencje, ale jej to wybitnie nie wyszło...


Ilia... mnie też nie odpowiada sposób, w jaki Kocia przedstawiła problem. Ja sama napisałabym to zupełnie inaczej... Ciekawi mnie ile Kocia ma lat, bo wydaje mi się, że tu leży problem ;)
Być może nie potrafi formułować myśli, tak jakby sobie większość z nas tego życzyła, ale nie będę jej za to oceniać. Dla mnie liczy się przekaz, to, co chciała innym w tym poście powiedzieć.
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #11 : 2005-01-28, 12:24 »
Cytuj

Być może nie potrafi formułować myśli, tak jakby sobie większość z nas tego życzyła, ale nie będę jej za to oceniać. Dla mnie liczy się przekaz, to, co chciała innym w tym poście powiedzieć.

To prawda, ale gdyby to było nieco inaczej sformułowane wywarłoby większe wrażenie. Więcej osób przeczytałoby to z uczuciem, a nawet ze łzami w oczach.
Może lepiej niech Kocia poszpera w internecie i wstawi prawdziwe informacje, jakieś artykuły, gdzie przedstawione by były realistyczne wydarzenia.  ;)
Cytuj

Ciekawi mnie ile Kocia ma lat

Hmmmm... Z nicku wnioskuję, że być może 12...  :)
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #12 : 2005-01-28, 17:03 »
z 9-10?  :wink:
ja skads ja znam, hmm :> www.psy.pl/forum ?? :P
witaj  łis :mrgreen:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #13 : 2005-01-28, 19:17 »
Cytuj

z 9-10?

Jeśli rzeczywiście tyle, to można wybaczyć taki sposób pisania. :P  ;)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #14 : 2005-01-28, 20:32 »
Myszko widze, że nudzić się nie będziesz :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #14 : 2005-01-28, 20:32 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #15 : 2005-01-28, 23:31 »
Kocia12 zwierzęta nie ZDYCHAJĄ tylko UMIERAJĄ
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #16 : 2005-01-29, 08:07 »
Cytuj

nikt mi nie pomógł,więc zdechłam.

Cytat:
W końcu zdechłam
] Cytat:
po kilku tygodniach zdechłam
ekhm, to też budzi pewne zastrzeżenia

dokładnie o to mi chodzilo..... :P
Zapisane

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #17 : 2005-01-29, 10:33 »
Cytuj

Kocia12 zwierzęta nie ZDYCHAJĄ tylko UMIERAJĄ

Mam nadzieję, że Kocia12 odwiedzi i przeczyta temat o umieraniu i zdychaniu. Jeszcze nie wie, że to czuły punkt niektórych forumowiczów  :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #18 : 2005-01-29, 12:37 »
kocia, nie przeczytałam tego co napisałaś bo nie mogę "strawić" tych kolorów.. wybacz, mam słaby wzrok i nie zamierzam psuć go sobie jeszcze bardziej...

Kiwusia.. miasto też się zgadza:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #19 : 2005-01-29, 15:57 »
Tylko jej nam tutaj brakowało...
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #20 : 2005-01-29, 20:16 »
Cytat: harpia
Myszko widze, że nudzić się nie będziesz :mrgreen:


Nie mam prawa :mrgreen:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #20 : 2005-01-29, 20:16 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #21 : 2005-01-31, 21:52 »
Cytuj

Cytat:
nikt mi nie pomógł,więc zdechłam.

Cytat:
W końcu zdechłam
] Cytat:
po kilku tygodniach zdechłam


:|

Cytuj

Przy sylwestrze trafili mnie fajerwerką,i wybuchłam


o mader.. jak to brzmi :lol:
sorkksss, nie moglam sie powstrzymac  :lol:  :lol:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #22 : 2005-02-01, 15:38 »
ej wiecie co powiem smutne owszem.ale te historyjki napisane w taki sposób ną głupie  i bardziej traktowane jak żart.no sorry ale nikomu sie nie zrobi nprawde przykro jeżeli przeczyta :trafili mnie fajerwerką i wybuchłam
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #23 : 2005-02-01, 15:45 »
Kasiu, troche wyrozumiałości, jak sobie przypomne co ja w tym wieku pisałam. dla mnie to było piękne. doceńmy jej wysiłek ale proszę Cię Kociu, następnym razem poważniezastanów sie czy chcesz coś zamieścić no i zrezygnuj z kolorów bo oczu szkoda...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #24 : 2005-02-01, 15:49 »
dobrze dobrze znowu mnie poniosło :lol:  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #25 : 2005-02-01, 15:55 »
aleś Ty nerwowa  ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Re: Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #26 : 2005-02-01, 20:04 »
Cytuj
Nagle ktoś powyrywał mi uszy i łapy



zaczepiłam się o moją klatke,i wyrwałam sobie łapke


No nie mogę ... Jesli to jest prawda ( bo tak szczerze to mi nie wygląda na prawdziwe historie  :misst: ) , to tych ludzi tylko  :evill:  :grr:  , jak ty już pięknie powiedziała Ekoteczka .
Zapisane

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #27 : 2005-02-02, 10:33 »
Cytuj

Kasiu, troche wyrozumiałości, jak sobie przypomne co ja w tym wieku pisałam. dla mnie to było piękne.

Ale jednak skoro umieszcza się w Internecie takie historie, to dobrze by było aby ktoś dorosły je najpierw przeczytał...
Cytuj

następnym razem poważniezastanów sie czy chcesz coś zamieścić no i zrezygnuj z kolorów bo oczu szkoda...

Dokładnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #27 : 2005-02-02, 10:33 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #28 : 2005-02-02, 10:53 »
Cytuj

Ale jednak skoro umieszcza się w Internecie takie historie, to dobrze by było aby ktoś dorosły je najpierw przeczytał...

czy Ty również dajesz do cenzury swoje posty rodzicom ;)  ;)  ;) ? przeciez też nie jesteś penoletnia ;) ? to jest właśnie urok internetu, ze dorośli nie ładują się w nasze wypowiedzi a że czasem ktoś napisze bzdurę... każdemu może sie zdarzyć... myślę, ze następnym razem Kocia12 będzie ostrożniej umieszczać swą twórczość na forum.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

myszka

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #29 : 2005-02-02, 12:30 »
Pao, "Kocia" to dziecię, które szaleje już na wielu forach i szerzy takie bzdury, że włos się jeży, na początku ludzie próbowali ją po dobroci wyprowadzać z błędów, a wtedy ona reagowała "wrzaskiem" i wykrzyknikami :lol: To ostatnia kandydatka na skrzywdzoną młodzież :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 28 zapytaniami.