Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Nowa lista ras niebezpiecznych  (Przeczytany 41233 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #30 : 2004-04-12, 20:39 »
co??!! Co to za lista, mój Bas (bullmastiff) jest niebezpieczny :P buahahahah, bullmastiffy nie są niebezpieczne (jak sie je wychowa :P)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

olc!a

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #31 : 2004-04-12, 23:57 »
Ja myślę, że śmiać się należy ze wszystkich punktów tej ustawy... Nie tylko z jakichś-tam wybranych przez Was ras (bo ja takiego mam i on jest łagodny)... Każdy pies jest łagodny przy odpowiednim wychowaniu... A ta ustawa jest ogólnie wyjątkowo nieudana (delikatnie mówiąc) :?
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #32 : 2004-04-13, 07:48 »
Nawet york moze ci pogryźć jak go źle wychowają, a lista ras niebezpiecznych hmmm...
powinni raczej wprowadzić liste ludzi niebezpiecznych, którzy wychowają swoje psy na niebezpieczne
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #32 : 2004-04-13, 07:48 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #33 : 2004-04-13, 17:13 »
sznaucer olbrzym???? :shock:  :shock:  już prędzej bym wpisała miniaturowego  :lol:
Olbrzymki to takie spokojne cielaczki, nie to co miniaturki- zadziorne, ostre psy :lol:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #34 : 2004-04-14, 15:27 »
Powinni jeszcze w tej liście uwzględnić:
- Labradora
- Yorka
 i moją sąsiadkę
Powinniśmy bać się podejść do labka bo to Groźny pies.  :lol:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #35 : 2004-04-14, 18:52 »
proponuje dodać wszsytkie rasy psów ozdobnych z yorkiem na czele :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

olc!a

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #36 : 2004-04-14, 19:52 »
Ja proponuję dodać w ogóle wszystkie psy :P A najlepiej psy wykreślić i wpisać niebezpiecznych ludzi.
Zapisane

hexe

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #37 : 2004-04-15, 18:21 »
a ja proponuje dodac do tej listy czlowieka...bo nikt inny jak tylko wlasciciel jest odpowiedzialny za to czy jego pies jest agresywny czy nie....
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #38 : 2004-04-16, 19:36 »
Podpisuje sie pod propozycja hexe
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #38 : 2004-04-16, 19:36 »

misiakonisia

  • Gość
Re: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #39 : 2004-04-18, 10:36 »
Cytat: magia
amerykański staffordshire terrier

no nie jak zwykle mój misio na pierwszym miejscu!! :cry:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #40 : 2004-04-20, 13:30 »
Magia: a skąd w ogóle pomysł, żeby starą wersję listy ras dawać tu na forum i dodatkowo tytułować ją "NOWA LISTA......."????????????
Przecież tylko wprowadziłaś straszny zamęt!
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #41 : 2004-04-20, 19:24 »
czy ten piesek na twoim emblemacie jest ogolony???? :P
aha to to była stara lista :shock: ?? oszustwo!! :grr:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #42 : 2004-04-21, 19:16 »
stara?? to czemu tyuł jest NOWA lista ras niebezpiecznych....eh..
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Monik@

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #43 : 2004-04-22, 10:56 »
Misiakonisia - dlaczego ogolony???? Że taki różowy????  :lol:  :lol:  :lol:
Nie wiem - takie zdjęcie wyszło. Niektórzy nazwali kiedyś ten emblemat "różową psinką"..... :lol:  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #44 : 2004-04-24, 13:00 »
niedługo na liście zobaczymy wszystkie rasy i wtedy to dopuero bedze :lol: zamieszanie :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #44 : 2004-04-24, 13:00 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Re: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #45 : 2004-05-09, 18:45 »
Cytat: misiakonisia
Cytat: magia
amerykański staffordshire terrier

no nie jak zwykle mój misio na pierwszym miejscu!! :cry:

Ojjj.. a ja mam mieszańca Amerykańskiego Staffordshirera Terrriera (:lol:) i też się podpisuję pod Misiakoniusię :cry:
Zapisane
-

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #46 : 2004-05-13, 14:41 »
Cytat: Marta&Reks&Dzik
sznaucer olbrzym???? :shock:  :shock:  już prędzej bym wpisała miniaturowego  :lol:
Olbrzymki to takie spokojne cielaczki, nie to co miniaturki- zadziorne, ostre psy :lol:


Prawda  :lol: Ale czy sznaucery sa niebezpieczne? Nie wydaje mi sie.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #47 : 2004-05-15, 11:15 »
właścicieli na tą liste a nie PSY ! :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Meggy

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #48 : 2004-05-16, 13:55 »
Wiecie co,a mi się wydaje,że każdą rasę można podłączyć pod niebezpieczną i agresywną,jeżeli od szczeniaka na takiego pieska będzie się prowadzić!!

Osobiście znam sznaucera miniaturę,którego właściciele "szkolili"na agresywnego psa.Nie wyobrażam sobie co z niego będzie za kilka lat :(
A z drugiej strony znam doga ,który jest tak spokojny i tak grzeczny i usłuchany,że miło na niego popatrzeć!!

To według mnie jest WINA tylko i wyłącznie właścicieli za wychowanie agresywnych psów!!!

Obok mojego bloku mieszka ratlerek,ale jak tylko zobaczy innego psa to od razu rzuca mu się do szyi :grr:
Czyżby kompleks niższości?? :?:
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #49 : 2004-05-19, 20:39 »
Cytat: Meggy
Wiecie co,a mi się wydaje,że każdą rasę można podłączyć pod niebezpieczną i agresywną,jeżeli od szczeniaka na takiego pieska będzie się prowadzić!!

 
podpisuje sie pod tym!! :idea:  :idea:  :wink:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #50 : 2004-05-20, 15:39 »
Według mnie ta lista "Ras niebezpiecznych" to kolejna możliwość do przekrętów i korupcji. Jak prawie każde zakaz/nakaz w Polsce nie będzie przestrzegany.  :grr:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #50 : 2004-05-20, 15:39 »

Pit_Bullka

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #51 : 2005-02-27, 09:31 »
Sorki,ale Pit Bulle,Amstaffy,Staffiki i inne psy typu boll nie są agresywne.Zależy to od ich właściciela.Właściciel wychowa źle pies będzie zły,wychowa dobrze pies będzie dobry.Moje psy nie są agresywne no może tylko 2 :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :D  :D  :D  :D  :D
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #52 : 2005-02-27, 17:09 »
Wieksze psy mają już to od urodzenia że agresywne mogą być . Może byc na poczatku łągodny a po kilku latach nawet może żucić sie na swojego włąsciciela.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #53 : 2005-02-27, 20:12 »
to niech odrazu wrzucą tu wszystkie rasy :? a potem przejdą do kotów :? a jak zdążą to niech jeszcze chomiki dołączą :?

Cytuj
Wieksze psy mają już to od urodzenia że agresywne mogą być . Może byc na poczatku łągodny a po kilku latach nawet może żucić sie na swojego włąsciciela.

taaaaak a Ty po skończeniu 18 lat tez będziesz niebezpieczna,wystarczy jak przekroczysz 1.60m
wszystko zależy od wychowania,choć czasem z psami po przejściach to trudne
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #54 : 2005-02-27, 20:40 »
fretka, mam od 10 lat rottweilerkę, mam jedenaście fil (dwie z nich maja 8 lat), które mają znaleźć się na liście, i jakoś żyje - co więcej wystawialam file juz gdy miałam 12 lat...
  mastify angielskie na liście... nie no - mastify to psy nadające się tylko do leżenia na kanapie... paranoja...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

olc!a

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #55 : 2005-02-27, 20:51 »
Cytuj

mastify angielskie na liście... nie no - mastify to psy nadające się tylko do leżenia na kanapie... paranoja...

nie tylko, strozowac tez potrafia, ale to chodzaca lagodnosc, fakt ;)
Cytuj

Cytat:
Wieksze psy mają już to od urodzenia że agresywne mogą być . Może byc na poczatku łągodny a po kilku latach nawet może żucić sie na swojego włąsciciela.

taaaaak a Ty po skończeniu 18 lat tez będziesz niebezpieczna,wystarczy jak przekroczysz 1.60m
wszystko zależy od wychowania,choć czasem z psami po przejściach to trudne

no dokladnie :| nie ma to jak wiedza
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #56 : 2005-02-28, 19:14 »
Jak nie wieżycie to nie wiezcie juz za duzo napatrzyąłam i nasłuchałam i naczytałam się takich żeczy że  np. pasterski pies żucił sie na dziewczynke a podobno one sa łagodne  i tak wczesniej było a potem co żucaja się na włascicieli. Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #57 : 2005-02-28, 19:35 »
wszystko zalezy od lektury którą się zaczytujesz... stereotypów jest mnóstwo i brukowce na czymś takim żerują. jak psa wychowasz to taki będzie. wyjatkiem sa oczywiście choroby psychiczne ale te nie wybieraja konkretnej rasy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #57 : 2005-02-28, 19:35 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #58 : 2005-02-28, 19:50 »
Cytat: Fretka13
Jak nie wieżycie to nie wiezcie juz za duzo napatrzyąłam i nasłuchałam i naczytałam się takich żeczy że  np. pasterski pies żucił sie na dziewczynke a podobno one sa łagodne  i tak wczesniej było a potem co żucaja się na włascicieli. Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.


taaa oczywiście - to czemu ja jeszcze zyję? albo mój sasiad który ma file, mastify, miał rottweilery? to czemu np. ludzie mają małe dzieci i tzw "groźne psy" i ajkoś nic sie nie dzieje? zaraz mi napiszesz że niedawno się zdarzyło że psy zagryzły dzieciaka... pomyśl - choć przez chwilę, to nie boli, 99% przypadków ataku psa na człowieka to wina ludzi, a nie psów. wiesz, zdarzyło mi się kilka razy że którys z moich psów ugryzł kogoś, a wiesz w jakich syutuacjach? jakiś pijak szedł sobie (zataczał się) i walił kijem w ogrodzenie (drażnił sie) zatoczyl się za bardzo i... prawie stracił jaja, inny gościu gapił się psu w oczy i wydawał dziwne dźwięki - pies byłby dziwny gdyby nie zareagował, kolejna sytuacja to była naprawdę wyjątkowa... pieski "upolowały" (file były używane do polowania na niewolników) sobie włamywacza... (potraktowały go jak niewolnika - biegały wokół nie dając się ruszyć, a facet darł się wniebogłosy)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

olc!a

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #59 : 2005-03-01, 16:38 »
Cytuj
Jak nie wieżycie to nie wiezcie juz za duzo napatrzyąłam i nasłuchałam i naczytałam się takich żeczy że np. pasterski pies żucił sie na dziewczynke a podobno one sa łagodne i tak wczesniej było a potem co żucaja się na włascicieli. Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.

cóż...
w takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak oddać mojego psa jakiemuś chłopu na łańcuch. Chociaż i wtedy ludzie nie będą bezpieczni, bo wiadomo, jeszcze z wściekłości łańcuch rozerwie i pół wsi zeżre.
:hahaha:
Iras Ty się tak nie ciesz, że jeszcze żyjesz... A wiadomo, kiedy w psa diabeł wstąpi? :lol:

sorry, ale sama nie wiem czy się śmiać czy płakać... postanowiłam jednak się śmiać.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 28 zapytaniami.