Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jakis program antywirusowy-szybko  (Przeczytany 3023 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« : 2004-01-27, 18:23 »
Natychmiastowo potrzebuje jakiegos programu antywiusowego,,,, kiedys sciagalam za friko ale juz nie pamietam za jakiej strony :( Blagam, pomozcie, bo skonczy sie na tym ze co 2 min bede musiala go restartowac  :cry:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #1 : 2004-01-27, 18:32 »
Jedyny wart uwagi moim zdaniem to NOD32 http://www.nod32.pl
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #2 : 2004-01-27, 18:42 »
Dzieki  8) (sciaga sie  :) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedz #2 : 2004-01-27, 18:42 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #3 : 2004-01-27, 19:01 »
Jest jeszcze DrWeb, ale jakos spodobal mi sie NOD32, bo ultra szybki, bardzo malo ramu zajmuje, bazy aktualizowane nawet dwa razy dziennie jak jest zagrozenie groznym wirusem, itd itd...
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #4 : 2004-01-27, 20:44 »
ufff tego przebrzydlego wirusa mi uleczyl  :D  Na razie jest spoko, no i dziala rzeczywiscie szybko :)
ps: zna moze ktos jakis najmniej zarobaczony sciągacz empetrójek?
Zapisane

LuisE

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #5 : 2004-01-27, 21:21 »
www.ppage.prv.pl - ściągnij sobie jakiegoś MKSa czy nortona, a o serial pytaj autora strony.  :hyh:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #6 : 2004-01-27, 21:28 »
Bron boze tylko nie norton antivirus, to straszny badziew, jeszcze dzis czytalem na usenecie jak ludzie co uzywali go u siebie zostali zarazeni tym nowym wiruskiem co krazy od pardu dni po sieci, nawet conajmniej jedna firma (duza) co znam zostala zarazona wirusem pomimo wspanialego symanteca nortona antivira....

Ci co zostali zarazeni to dam wam dobra rade na przyszlosc: Instalujcie wszystkie najnowsze patche do windowsa, w szczegolnosci do Outlook Expressa a najlepiej go nie uzywajcie bo przez niego wszystko sie dzieje... no i oczywiscie nigdy nie uruchamiamy zalacznikow nieznanego pochodzenia! + obowiazkowo zainstalowany w systemie program antyvirusowy skanujacy kazde przychodzace maile!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #7 : 2004-01-29, 13:19 »
Spoko Xeite, Nortona odinstalowalam jakies 2 mies temu... teraz mialam Zone Alarm ale też badziewie... nic nie zdziałał. No, a ten co podales dobrze sie sprawdza. :)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #8 : 2004-01-29, 14:01 »
Mam nortona i nie sądze żeby to był taki badziew. Usunął mi novarga od razu. Trzeba pamiętać o aktualizacji bazy wirusów to wystarczy. Ciekawe bo mks mi sie wieszał panda sie kasowała Nod32 strony nie otwierał  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedz #8 : 2004-01-29, 14:01 »

Ash

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #9 : 2004-01-29, 14:14 »
Nortonem bym swojego kompa nie skrzywdzila; uzywam darmowej wersji AVG i jestem zadowolona. Czasem dodatkowo sprawdzam twardziela mks-online (czy jakos takos). [Odpukac] chwilowo jestem virus-free  :D

A z tym Outlookiem swieta racja. Nie uzywam tego chlamu, za to ktos majacy mnie w skrzynce owszem, zlapal wirusa, a teraz ja dostaje powiadomienia, ze z mojego maila wirusy sie rozsylaja (oczywscie realnie nie ode mnie, lecz z zakazonej skrzynki outlookowca). Tak wlasnie dziala outlook, badziewie parszywe  :grr:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #10 : 2004-01-29, 14:17 »
Dokladnie u mnie to samo, dostaje od cholery komunikatow ze jakis bob@zwierzaki.org i inny alan@.... wyslal maila z wirusem. Outlook to badziew niestety, ale i uzytkownicy nie lepsi. Sami otwieraja maila i rozpakowywuja plik z wirusem a potem go odpalaja, rece opadaja....

ps. pietno rowniez dla glupich programow AV instalowanych w systemach kont email, ktore idiotycznie rozsylaja komunikaty o zawirusowanej robakiem poczcie, generujac straszny ruch na laczach.
Zapisane

Ash

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #11 : 2004-01-29, 14:47 »
Cytat: xeite
(...)ps. pietno rowniez dla glupich programow AV instalowanych w systemach kont email, ktore idiotycznie rozsylaja komunikaty o zawirusowanej robakiem poczcie, generujac straszny ruch na laczach.


No wlasnie! W ciagu trzech dni dostalam okolo 6-7 takich komunikatow automatycznych. Pomnozyc to razy ilosc adresow e-mail w skrzynce zawirusowanego delikwenta i lacza zapchane  :grr:
 
Wracajac do outlooka - caly czas pieje wsrod znajomych, zeby uzywali czegos innego, ale rownie dobrze moge sobie glowa o sciane powalic  :roll:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #12 : 2004-01-29, 20:13 »
Cytat: harpia
Mam nortona i nie sądze żeby to był taki badziew.


Moze i nie badziew ale jest to program platny i straszny pozeracz ramu.
Moj nowy pcet ciagnal z nim nie za ciekawie :?....
jak sie wlaczal to musialem odczekac 2 minuty bo z netem sie wolniej laczyl a na starym kompie to dzieki tem AV sie byl mon pcecik w stanie kilka razy zawiesic :> Obecnie uzywam DrWeb ale musze go zmienic i mysle nad Sophosem.
a xeite molbys mi podac bezposredni link do tego nod32 ;) ?
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #13 : 2004-01-29, 21:47 »
ja tam zawsze scanuje www.wirusy.onet.pl to jest też dobre, a dobry prog. to Emule... lepszy od kazzy i i tych imeshów do MP3 tam znajdziesz wszystko  :wink:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #14 : 2004-01-29, 23:26 »
Cytuj

Moze i nie badziew ale jest to program platny i straszny pozeracz ramu.

Trzeba sobie wgrac :P
Mam durona 800 i nie widze różnicy w szybkości z i bez Nortona. Już często mi skóre poratował.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedz #14 : 2004-01-29, 23:26 »

Jimmy

  • Gość
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #15 : 2004-02-03, 01:51 »
Cytat: xeite
Jedyny wart uwagi moim zdaniem to NOD32 http://www.nod32.pl


To jest darmowy program czy mi sie wydaje ?
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #16 : 2004-02-03, 08:06 »
Cytuj

Mam durona 800 i nie widze różnicy w szybkości z i bez Nortona. Już często mi skóre poratował.


norton zajmuje strasznie duzo miejsca na dysku i w pamieci, i ogolnie zamula system i zaden procesor tu nie pomoze, do tego wolno skanuje pliku na dysku w porownaniu z innymi progrmami av. musialas miec harpia duzo szczescia, bo to co pisze o nortonie to nie tylko moje skromne uwagi, ale uwagi bardzo duzej ilosci prywatnych i nie tylko osob w usenecie. Ktorzy plakali jak to im przepuszczal NAV po kolei wszystkie znane wirusy, poczawszy od Blastera, konczac na mydoom...

Cytuj

To jest darmowy program czy mi sie wydaje ?


To platny program (norton zreszta tez) ale dziala zdaje sie przez 30dni jako demo.
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #17 : 2004-02-03, 08:11 »
NAV to jest dobry program dla ludzikow, ktorzy maja kompa w domu i to nie podlaczonego do netu i innych sieci :) sprawdza sie wtedy rewelacyjnie ;)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #18 : 2004-02-03, 08:34 »
Dokladnie, NAV sprawdza sie tam gdzie nie ma potrzeba wykrywania wirusow :P
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Jakis program antywirusowy-szybko
« Odpowiedź #19 : 2004-02-03, 08:38 »
Czyli jednak dobry program wyszlo  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.