Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pies obojniak ? o_O  (Przeczytany 12067 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #30 : 2005-04-03, 23:19 »
Cytat: Trinity...
ale kopulując? przecież są inne metody na okazanie podporządkowania


Owszem, kopulujac. To sa zwierzeta, jakby nie bylo. Ich seksualnosc znacznie rozni sie od ludzkiej. To, co nas szokuje - ruchy kopulacyjne przy okazywaniu, kto tu jest gora - dla nich jest zachowaniem naturalnym.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Trinity...

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #31 : 2005-04-04, 15:06 »
Myszko wiem, że to sa zwierzęta..... Chodziło mi w tym poście o to, że przecież tyle różnych innech sposobów okazywania dominacji (uległości). Pozatym myslałam może, że ma to jakiś związek z zapachem, bo jak sama zauważyłaś sa to zwierzęta u których główną role odgrywają zapachy. Dlatego pytałam... ale dzieki za odpowiedz :)
Zapisane

Rhea

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #32 : 2005-04-04, 15:17 »
Cytuj
ale kopulując? przecież są inne metody na okazanie podporządkowania

No bo to jest jeden z rodzajów dominacji!

Cytuj
Psy też mają sutki jeśli nie wiedziałeś. Widać to szczególnie u raz krótko włosych.

Ja znam przykład prawdziwego obojniaka - pewien chart (pies) wydzielał zapach jak suczka  i wszystkie psy za nim latały wiecie po co...

Młode psy nie mają jeszcze dobrze rozwiniętych gruczołów zapachowych i dlatego psy mogę mylić psy z suczkami.

Cytuj
witam. a propos` kopulacji to dzisiaj z moja Diunka bylysmy na spacerku. spotkalam moja stara znajoma z jej sunia. dziewczyny bawily sie swietnie. tylko jedno co zauwazylasmy to to, ze Kaza( dalmatynka kumpeli) zachowuje sie jak pies i robi...no wiecie co na mojej Diunce. czy to normalne???zastanawia nas to dlaczego Kaza tak sie zachowuje nie dosc, ze jest suczka to na dodatek ma dopiero 4 miesiace.pozdroffka

Suczki dominujące też potrafią podporządkowywać inne psy poprzez kopulacje!

PS Widzę, że niektóre osoby mają doświadczenia - "mniej niż zero"!!! Ale za to przynajmniej uśmiałam się jak dzika nora! Pies obojniak ... mocne i te przykłady też super! ;)  :wink:  :P  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedz #32 : 2005-04-04, 15:17 »

Trinity...

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #33 : 2005-04-04, 15:32 »
Rhea nie każdy urodził sie specjalistą i wszystkowiedzącym i ma prawo sie zapytać :roll:  Lepiej żeby się pytał, niż żył dalej w błędnych przekonaniach... :roll:  :roll:
Zapisane

Rhea

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #34 : 2005-04-04, 15:35 »
A czy ja bronię się wam pytać!? :roll: Chyba nie!
Tylko twierdzę, że strasznie rozśmieszył mnie ten temat!
Zapisane

Florencja

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #35 : 2005-04-04, 15:45 »
No owszem dla nieznających tematu to dość dziwne, żeby sunia z sunią...  ;) ale teraz przynajmniej jesteście oświeceni. ;)

Wiecie co bo to faktycznie troszkę zabawny temat. Co nie znaczy że Rhea też kiedyś kogoś nie wprawiła w śmiech z powodu tego tematu.  :wink:
Zapisane

Estera

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #36 : 2005-04-04, 16:02 »
Florencja- przynajmniej teraz jestem "oswiecona" :-) nie chodzilo mi o to dlaczego sunia z sunia chce...tylko dlaczego wystepuje u Kazy takie zachowanie...moja kumpela jush sie przestraszyla :"a moze to pies..." te watpliwosci jej rozwialam i obiecalam dowieciec sie dlaczego ona tak robi. i dzieki Wam wlscicelka Kazy jest jush spokojna :-) i wie, ze ma dominujaca sunie :-) pozdrawam i dziekuje za odpowiedz
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #37 : 2005-04-04, 16:10 »
Ekhm...pies obojniak...nie sądze  :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #38 : 2005-04-04, 18:19 »
Cytuj

wszystkie psy maja sutki. Widzialam ostatnio boksera ktory mial bardzo widoczne sutki ale jadra tez mial.

Nie, no nie możliwe :)

Oczywiście że psy tez mają sutki.... Nie wiem co w tym dziwnego... a to przepraszam sutki+dżaderka to jakaś mieszanka wybuchowa?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedz #38 : 2005-04-04, 18:19 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #39 : 2005-04-04, 18:26 »
Ja  Widziałam tak dobermana

Rhea

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #40 : 2005-04-04, 18:35 »
Cytuj
i wie, ze ma dominujaca sunie  pozdrawam i dziekuje za odpowiedz

Nie wiem czy dominantkę, ale napewno suczkę która zaczyna, próbuje dominować i sprawdza co jej można a czego nie!

Cytuj
Co nie znaczy że Rhea też kiedyś kogoś nie wprawiła w śmiech z powodu tego tematu.

Możliwe. Choć nie pamiętam takiej sytauacji. Ja na teamty o których nie mam zielonego pojęcia nie mam w zwyczaju się wypowiadać, więc stwierdzenie czy też pytanie "pies obojniak?" strasznie mnie rozbawiło. ( co nie znaczy, że się z Was wyśmiewam) Ot tyle...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #41 : 2005-04-04, 18:47 »
Cytuj

Ja Widziałam tak dobermana

Ja bym się dziwiła kiedy bym zobaczyła psa z dżąderkami ale bez sutków...  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #42 : 2005-04-04, 19:10 »
Cytat: Trinity...
Myszko wiem, że to sa zwierzęta..... Chodziło mi w tym poście o to, że przecież tyle różnych innech sposobów okazywania dominacji (uległości). Pozatym myslałam może, że ma to jakiś związek z zapachem, bo jak sama zauważyłaś sa to zwierzęta u których główną role odgrywają zapachy. Dlatego pytałam... ale dzieki za odpowiedz :)


Ruchy kopulacyjne, wskakiwanie na innego osobnika to akurat najprostsze dla psow sposoby okazywania dominacji.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Miss Lukusia

  • Gość
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #43 : 2005-04-05, 08:50 »
Obojniackie zwierzę? Nigdy nie sądziłam, że piesek może być obojniakiem!
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedź #44 : 2005-04-05, 15:52 »
Cytuj

Obojniackie zwierzę? Nigdy nie sądziłam, że piesek może być obojniakiem!

Zostalo wyjaśnione że to nie obojnak
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies obojniak ? o_O
« Odpowiedz #44 : 2005-04-05, 15:52 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.263 sekund z 30 zapytaniami.