Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zalało nam stajnie ! Potrzebujemy pomocy !  (Przeczytany 6581 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Od tygodnia nękają nas burze i deszcze, w związku z czym zalało nam stajnię i padoki. Konie stoją póki co na podwyzszonej ujeżdżalni. Kopiuję tu informację z naszą stajnią:
UWAGA!!!

Naszej stajni przydarzyła się nie miła sytuacja...ponieważ została zalana...Wszędzie jest woda na razie po kolana ale cały czas jej przybywa...konie stoją na górce,więc na razie nic im nie grozi...Problemem jest że brakuje nam paszy,siana oraz czystej wody dla koni oraz innych zwierząt.Prosimy o pomoc...każde pieniądze się liczą...za które będziemy mogli zakupić pasze,pożywienie inne potrzebne rzeczy dla zwierząt...prosimy bardzo o pomoc!

PKO BP SA

numer konta:23 1020 5226 0000 6502 0261 0756

z góry dziękujemy...

Prosimy o pomoc ! Jeżeli tak dalej pójdzie będziemy musieli przewieźc zwierzęta (prócz koni są jeszcze owce kozy i krowy kaczki kury itp) ...

Ponoć dzisiaj wody jest jeszcze więcej ... Jak próbowałam tam dojść 2 dni temu nie dałam rady przejść. Żeby dojść do stajni trzeba przejść przez rzeczkę,która wylała, na terenie stajni, n padokach też jest rzeka i ona też wylała, nie mówiąc o 2ch stawach ...
Prosimy o każdy grosz !

Zdjęcie stanu z dnia wczorajszego:
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Zalało nam stajnie ! Potrzebujemy pomocy !
« Odpowiedź #1 : 2009-06-27, 12:08 »
Podjechałam tam dzisiaj, rzeka wylała już do pierwszego zakrętu dalej niż jest teraz ... JEst źle, jak tak dalej pójdzie będziemy szukać tymczasowych boksów ...
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Zalało nam stajnie ! Potrzebujemy pomocy !
« Odpowiedź #2 : 2009-06-27, 16:35 »
wspolczuje :(
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: Zalało nam stajnie ! Potrzebujemy pomocy !
« Odpowiedz #2 : 2009-06-27, 16:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.