Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza-akcja mailingowa  (Przeczytany 2176 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szinuja

  • *
  • Wiadomości: 2

Witam serdecznie,

Pojawił sie bardzo prosty, a przy tym efektywny pomysł jak zmniejszyć skale okrucieństwa wobec zwierząt w Polsce. Myśle ze najlepiej będzie jak przytoczę słowa autorki pomysłu by wytłumaczyć o co chodzi.

"Słuchajcie. Mam pewien pomysł prosty jak konstrukcja cepa a mam nadzieję może zadziała. Chodzi o wymiar tzw sprawiedliwości, którego działania nie dają mi ostatnio spać po nocach. Ostatnio zdarzyły się chyba ze dwa przypadki, że po ostrym mailingu do prokuratury - sprawę przedłożono do ponownego rozpatrzenia. Jedną z nich była sprawa suczki Neski w Garwolinie....Zróbmy taki profesjonalny SUPERMAILING. Potrzebuję 100 osób chętnych, które założą po 5-7 kont mailowych - takie konto zakłada się ok  5 minut - to nam do około 600 maili na każdą sprawę umorzonego postępowania, śmiesznego wyroku, dawania zawiasów dla totalnych sadystów. Ja się zobowiązuję tworzyć te maile. Uwielbiam wyżywać się na systemie NIEsprawiedliwości ;-) , a wy będziecie tylko kopiowac i wysyłać.Oczywiście treści będą absolutnie cenzuralne, Na każdą informację o "olaniu sprawy zwierzęcej" - wysyłamy 600 maili - to już jest sporo. Tego nie mogą tak zupełnie zignorować. Dla każdego z was wysłanie 5-7 skopiowanych maili to góra 10 minut roboty. "

Osoby chcące przyłączyć sie do akcji proszone są o kontakt na adres: obronazwierzat2016@gmail.com  W tytule maila proszę o napisanie "zgłoszenie" a w treści o podanie ilości kont z których bedą wysyłane maile.

Wiecej a całej akcji można przeczytać na Facebooku na stronie " Polska dla zwierzat- Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza".

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam! :)
 
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 23 zapytaniami.