Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Od dziś: brak obrazków w podpisach  (Przeczytany 6702 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Od dziś: brak obrazków w podpisach
« : 2005-07-05, 21:25 »
Z podpisów zostały usunięte wszystkie podlinkowane obrazki. Spowodowane to zostało nadużyciami wielu użytkowników którzy pomimo regulaminu dzień w dzień wstawiali za dużo, zbyt wielkich, animowanych obrazków, reklam itp.

Ostrzeżenia niestety nie pomagały... a my też nie mamy aż tyle czasu aby sprawdzać co chwile czy ktoś aby nie wstawił za duże obrazki w podpis... Dodam że codziennie przynajmniej trzem użytkownikom musiałem moderować podpisy.

Usuniecie tych obrazków ma na celu poprawę czytelności wątków które były zaśmiecane w gruncie rzeczy niepotrzebnymi banerami/grafikami. Powodowało to dodatkowo że strony ładowały się dlużej tym ktorzy mają gorsze łącza internetowe.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #1 : 2005-07-09, 23:00 »
Tzn. że co? Że nawet malutkiego obrazka nie można mieć? Niepodlinkowanego nawet?
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #2 : 2005-07-09, 23:12 »
"Podlinkowane", czyli te gdzie masz swoje linki do stron. Nie chodzi tu o obrazki ( awatary ). Tak ja to odebralam Flaś.
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Forum Zwierzaki

Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedz #2 : 2005-07-09, 23:12 »

Flaś

  • Gość
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #3 : 2005-07-11, 16:04 »
Wiem co znaczy "podlinkować" :roll:
Chodzi mi o "czyste" obrazki w podpisach.

A avatary to coś zupełnie innego.
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #4 : 2005-07-11, 16:43 »
Flaś wyglada na to ze jak ma nie byc obrazkow tzn ze obojetnie czy podliknowane czy nie :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #5 : 2005-07-13, 20:46 »
Wrait, tu sie zaczyna robić tyrania. Ten post też usuniesz, bo niewygodny jak tamten na wątku o podziale forum?
Zapisane
BC + koci podrostek

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #6 : 2005-07-13, 20:52 »
Bez przesady Ekoteczka, twoj post zostal usuniety poniewaz wyraznie mowilem nie prowadzimy w tamtym watku dyskusji pomiedzy soba, oraz to ze jak juz piszemy to ma to byc uzasadnienie, a nie samo TAK popieram, albo NIE... Widac zlamalas ktoras z tych zasad... ciesz sie ze obeszlo sie bez ostrzezenia bo pare osob olewalo tez te przykazy. Pisalem przeciez ze to specjalna ankieta a nie taka do dyskusji. Jesli kogokolwiek chcesz winic, win siebie.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #7 : 2005-07-14, 21:52 »
Spowodowane to zostało nadużyciami wielu użytkowników którzy pomimo regulaminu dzień w dzień wstawiali za dużo, zbyt wielkich, animowanych obrazków, reklam itp...
To jest tyrania, i jeszcze zbiorowa odpowiedzialność  :?

Cytuj
...ciesz sie ze obeszlo sie bez ostrzezenia...
A to pogróżki, nieładnie.

Cytuj
Jesli kogokolwiek chcesz winic, win siebie.

No comment bo dostanę jeszcze bana, boję się  :x
Zapisane
BC + koci podrostek

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedź #8 : 2005-07-14, 22:12 »
Zostalas zmoderowana zgodnie z regulaminem i nie mam tutaj nad czym dyskutowac. Rozumiem ze moglas odczuc to jako jakis prywatny atak na twoja osobe, ale nie to byla zwykla moderacja, nie chcialem aby byly prowadzone dyskuje w temacie tylko osobne opinie wielu osob. Ty o ile pamietam odpowiedzialas komus, mniejsza z tym czy rzeczowo czy nie, nie w nikam, moglas wyedytowac swoj pierwszy post z uzasadnieniem glosowania. Proponuje nastepnym razem dostosowywac sie do moich prosb, zwykle ich nie mam, ale w tej ankiecie zrobilem maly wyjatek. Pisz na priv jesli jest tu jeszcze cos niejasnego.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-15, 00:05 autor Wraith »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Od dziś: brak obrazków w podpisach
« Odpowiedz #8 : 2005-07-14, 22:12 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.