Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jaki tytuł filmu  (Przeczytany 1410 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Edi

  • Gość
Jaki tytuł filmu
« : 2006-06-26, 21:57 »
Widziałem ten film bardzo dawno, mogłem coś pomylić.

Facet pracuje dla mafii. Ma swoją grupkę ludzi z którą wykonuje zadania powierzone przez szefa. Niestety, nie wykonali kolejnego. Ponieważ szef darzy sympatią tego faceta, pozwala mu opuścić miasto, pozostałych ludzi z tej grupki chce zabić. Facet postanawia ich ostrzec przez co naraża się szefowi. Kolejno giną jego koledzy więc ten obmyśla plan by zemścić się na swoim szefie.

Chaotycznie wyszło ale może ktoś rozpozna o jaki film chodzi i jaki jest jego tytuł. Z góry dzięki.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedź #1 : 2006-06-28, 19:55 »
ja co prawda nie filmu, ale czy ktoś wie jak nazywa sięten koleś z reklamy taktaka co jako drugi stawia drinka tej kobiecie :)? ktoś mi powiedział, że on gra w serialu ale zpomniałam ;/ pomocyy! :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedź #2 : 2006-10-23, 20:00 »
Ciągnąc temat... :P Taki film czasem leci w TV, o grupie... chyba pięciu facetów, którzy się striptizowali... Jeden był samotnym ojcem, czy coś takiego, i musiał jakoś zarobić... nie wiem czemu tak... i zorganizował kasting na wyżej wymienionych... -_-" Takie kino familijne... Jaki to to tyuł miał, lub może nazwisko jakiegoś aktora z tego filmu ktoś pamięta to już sobie znajdę.

EDIT: "The Full Monty"... dzięki... :P Filmweb jest do niczego... IMDB rządzi!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedz #2 : 2006-10-23, 20:00 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedź #3 : 2006-10-27, 12:27 »
No to ja opowiem o filmie.....

Pierwsza scena to chyba amerykańska szkoła.Nieliczna klasa.Nagle do szkoły wpadają porywacze w maskach.Jeden z nich ma maskę clowna.Porywają te dzieci,ale jednemu chłopcu udaje się uciec.Podczas śpiewania piosenki(żeby dzieci się uspokoiły)jedna z dziewczynek przypomina,że zwrotkę którą śpiewają śpiewał uciekający chłopiec.PPorywacze odnajdują go.Nie pamiętam jak doszło do dalszych wydarzeń,ale klasie udaje się uciec.Mijają jakąś jaskinie,gdzie kilka metrów muszą przepłynąć pod wodą aby się wydostać.Gdy znajdują dom drzwi otwiera im starsza pani,a za nią z domu wychodzą porywacze.Jest tam scena rozbicia akwarium i ratowania rybek przez dzieci.Dalej znowu mam czarne plamy.Jakoś na końcu dzieci budują fortece i się w niej bronią.Więcej szczegółów nie pamiętam,bo oglądałam film jak byłam młodsza i teraz z chęcią bym go sobie przypomniała.Bazę Filmweb przeszukałam kilka razy i nic.Pomoże ktoś? :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedź #4 : 2006-10-27, 14:13 »
Spróbuj www.imdb.com. Ja się zdziwiłam, że mi się udało choć nie znałam nazwiska ani jednego aktora. W google można też wpisać kilka haseł.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Jaki tytuł filmu
« Odpowiedź #5 : 2006-10-28, 10:36 »
Jaki film jest dodany doi aktualnego numeru Twista (chyba Twista...)?? Konczy sie na ".com". Okladka czarna, twarze jakis ludzi ;].

edit:
Przepraszam, juz wiem :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.