Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1569 1570 [1571] 1572 1573 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514287 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47100 : 2018-05-11, 14:49 »
Teraz to bym sama zjadła naleśniki :P idę po mleko
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47101 : 2018-05-16, 20:54 »
ja bym zjadła te pancakes :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47102 : 2018-05-25, 10:31 »
Jak Wasze zwierzaki? Pigi bierze Vetoryl i mniej pije i sika, ale traci futro... Już takie biedniutkie ma, przerzedzone... :( Zastanawiam się, co mu podawać i czy cokolwiek pomoże, skoro przyczyna jest Cushing...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47102 : 2018-05-25, 10:31 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47103 : 2018-05-25, 23:10 »
Zrobiło się ciepło, więc Gizio słabe - ale uśmiechnięte. W całym tym wychudzonym ciałku oczka się śmieją, choroba pieska zmieniła ale ślepka cały czas gizmowe.

IBDG, a coś z takich ziołowych "pierdół" ? My Gizmowi jakiś czas podawaliśmy vilcacorę- zaszkodzić nie zaszkodziła i była szansa, że pomoże(spowolni rozrost guza), i właśnie tej szansy się trzymaliśmy.. czy coś zadziałało któż to wie, odstawiliśmy parę miesiecy temu bo pies się podejrzliwy zrobił, postawiliśmy na to aby miał wszystko smaczne (wątróbka z cebulką na masełku) skoro to już ostatnia prosta.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47104 : 2018-05-26, 18:04 »
Na razie zamierzam podawać mu żółtko (docelowo z brokułem, ale wątpię, czy to przejdzie - piesek nie lubi żadnych warzyw). Jutro pierwsze podejście (choć kiedyś już odmówił, ale może teraz, przy jego wilczym apetycie, będzie inaczej). Będziemy serwować najpierw samo, a jeśli Pigi wzgardzi, polejemy obiad, czyli chrząstki z ryżem. Jutro obiad u mamy, czyli Kropisia też się załapie :D

2/3 opakowania Vetorylu zużyte, więc zbliża się wizyta u wetki i może ona coś doradzi? Może faktycznie jakieś ziółka a może lek? Kiedyś Kropka dostawała jakieś specyfiki, no, ale u niej to nie Cushing powodował "sypanie" sierści :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47105 : 2018-05-28, 11:42 »
Trzymam kciuki za znalezienie jakiegoś rozwiązania :tuli: ja dzisiaj gizontka nie będę widzieć, bo psina się opala na działce. Odkąd wychudł niezmiernie polubił słoneczko.
Mam dylematy pracowe.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47106 : 2018-05-29, 14:18 »
Chyba muszę sobie sprawić kapelutek - od paru dni męczy mnie ból głowy, coś mi sie zdaje, ze ma to związek z nadmiernym sterczeniem niemal nieruchomo na słońcu(jakże dynamiczne teraz, spacerowanie z chorym psem) włosy też mi spłowiały, jeszcze trochę a będę blond :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47107 : 2018-06-03, 19:46 »
Żółteczko wymiatane do czysta :) Nawet podane samo znika beż śladu, ale i tak będę raczej polewać mięso z ryżem, bo i po co osobno serwować? Ale już wiem, że piesek nie wzgardzi, wręcz przeciwnie, wygląda na bardzo usatysfakcjonowanego :D Żeby mu tylko pomogło na to zmarniałe futerko... Wątpię, ale spróbować trzeba.

Aha, chyba już mam pełną obsadę mieszkania. W jednym pokoju zamieszka dziewczyna z dwiema suczkami. Zajmuje się szkoleniem i psy są jej potrzebne na co dzień do pracy :D
Zapisane
IBDG Wrocław

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47108 : 2018-06-14, 12:50 »
Badanie krwi przeprowadzone i jest poprawa. Wynik nadal jest fatalny, ale był 2 razy gorszy... Czyli kupiliśmy kolejne opakowanie Vetorylu i po zużyciu zrobimy następne badanie. Przy okazji sprawdzono tarczycę, bo i ona mogła być przyczyną łysienia, ale tu wszystko gra. Mamy też kapsułki na porost sierści oraz maść na zmianę nad okiem... A już jedną stosujemy, na wyschnięty nos... Nie podoba się to pieskowi... :roll:

Przyszlismy pod lecznicę jeszcze przed otwarciem, żeby nie naszło się zwierząt. Po nas nadeszła pani z psem, który uwielbia przychodzić do naszej wetki :) Jeśli drzwi są zamknięte, chce skakać na klamkę, a przechodząc w pobliżu ciągnie w stronę gabinetu. Na własne oczy widziałam, jak radośnie skakał wokół drzwi, podczas gdy Pigwa najchętniej spyliłaby w przeciwną stronę... To pierwszy taki psi pacjent, jakiego poznałam :D Chyba piesek rozumie, że tam mu pomogą, ale czemu Pigi tego nie wie? :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47108 : 2018-06-14, 12:50 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47109 : 2018-06-14, 18:56 »
Gizio też nie lubi(chociaż on to sie akurat wycierpiał)- gdy jeździliśmy do weta codziennie w tamtym roku lamenty zaczynały się już jadąc w aucie.
Mam taki mix setera w rodzinie, co do weta uwielbiał jezdzić do momentu aż mu temperaturke zmierzono - wtedy i pies przestał lubieć weta i wetka psa, bo od tamtej pory oni tylko w próg a ona kaganiec proponowała.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47110 : 2018-06-15, 00:39 »
Dobrze, że stan się nie pogarsza ;)

a  tu przyszłam zarzucić spamem

pilna sprawka, chociaż wiadomo nigdy nie zabraknie do adopcji takich szczurków,
ale warto popierać taką inicjatywę :)

nie mam pomysłu gdzie to jeszcze powstawiać, żeby im pomóc ...

Lab Rescue - adopcje zwierząt laboratoryjnych
31 maja o 20:37 ·
EDIT(z dnia 14.06) Szczurki mają 2 tygodnie na znalezienie domów, potem zostaną uśmiercone...

Kochani! We Wrocławiu w laboratorium jest ok 100 kastrowanych szczurzyc do odebrania! Czekają na nowe domy i nie mają zbyt dużo czasu... Jedyne doświadczenia jakie przechodziły to biopsja jajnika i sterylizacja, są zdrowe, mają ok 4miesięcy, szczep wistar. Czy uda się uratować chociaż część z nich...? Udostępnijcie!

Samiczki są kastrowane więc mogą być łączone z samcami a także nie będą miały problemów zdrowotnych zwiazanych z narządami rodnymi.

Szczurki przebywają we Wrocławiu, część przyjedzie do Warszawy, pomagamy w szukaniu transportów do innych miast.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie wypełnionej ankiety w wiadomości do strony:https://docs.google.com/…/1uhq5jLzBdyH9a-JyBA22bkyxCs8…/edit
lub kontakt mailowy: sitnikjustyna@gmail.com
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety i podpisanie umowy adopcyjnej, żadne zwierzę nie zostanie wydane na karmówkę.

Pomóżcie ogłaszać dziewczynki, może i tym razem uda się uratować część z nich przed uśmierceniem!

https://docs.google.com/document/d/1uhq5jLzBdyH9a-JyBA22bkyxCs8wwI-UhpfuM3uBqdk/edit

Zapisane
Podpis bez przekazu.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47111 : 2018-06-15, 13:38 »
Na fejsa pewnie już wrzuciłaś?

Jednak nie mam pełnej obsady mieszkania, koleżanka tej, która będzie zajmować większy pokój, zmieniła plany... Może znacie fajną dziewczynę, spokojną, ale nie odludka, która szuka miejsca w pokoju dwuosobowym w dobrej lokalizacji?

PPX, ten link: https://docs.google.com/…/1uhq5jLzBdyH9a-JyBA22bkyxCs8…/edit jakiś lewy jest  :P

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47112 : 2018-06-17, 18:42 »
Nieupilnowałam i zeżarł gówienko :/ wiecie, to nie bardzo jest jak mu pozabierać...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47113 : 2018-06-23, 08:45 »
Chłodniej się zrobiło i pies od razu lepszy, brykający, roześmiany szkielecik. Tylko go w czasie tego brykania przednie łapy nie utrzymały i potłukł sobie paszcze, wymasowałam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47114 : 2018-06-25, 11:42 »
Piegusek też mniej dyszy i chyba troszeczkę porasta :D Na koncu łysego ogonka pojawił się śmieszny meszek, no i w ogóle  coś na piesku nieśmiało rośnie :wink: Nie wiem, czy odzyska dawne, bujne futro, ale może całkiem łysiutki tez nie będzie ;)
No i sika zdecydowanie mniej... :VoV: Ale apetycik zachował ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47114 : 2018-06-25, 11:42 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47115 : 2018-06-25, 20:39 »
Bardzo się cieszę, że zarasta! :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47116 : 2018-07-03, 16:11 »
Co tam, wyjechałyście na wakacje? ;)

Jak Gizmoszka?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47117 : 2018-07-03, 22:38 »
Dzisiaj dobrze - klapał uszkami (czyli truchtał na spacerze, wtedy uszy mu skaczą), był na działce, zjadł goowienko ;p
Przedwczoraj w nocy go coś bardzo zabolało, skowytał i zrobił pod siebie- jest więc różnie.

Byłam dzis wieczorem w domu, nie planowałam brać go na spacer bo cały dzień siedział na działce, ale gdy ja zaczęłam ubierać buty Gizmosiu zaczął szykować się do wyjścia ze mną. I siostra zazdrosna - bo ona to go musi prosić aby z nią wyszedł i ubierać go na leżąco(kładzie się na boku, albo chowa łapki), a do mnie sam idzie. Cóż, 11 lat pracowała na to, aby piesek miał taki stosunek do spacerów z nią ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47118 : 2018-07-05, 11:37 »
A kto Wam goowienka na działce "składa"?

Siostra raptus, a do pieska trzeba grzecznie i delikatnie :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47119 : 2018-07-05, 15:39 »
A ze mnie to się śmieją, bo ja do kota nie rzucam rozkazami, tylko zawszę mówię "proszę o wyjście/zejście/przyjście/inna czynność" i kot odpowiednio potraktowany się posłucha i jest miły :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47120 : 2018-07-06, 13:33 »
Jako, że Pigwa jest psem krnąbrnym, kiedy mama chce, by do niej podszedł i np. dał łapę, radzę, by "wołała go uniżenie" :lol: A on i tak, albo przyjdzie, albo nie :D A najlepiej wołać go przy pomocy jakiejś smakowitości :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47120 : 2018-07-06, 13:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47121 : 2018-07-07, 20:36 »
A kto Wam goowienka na działce "składa"?

koteczki.
Mi na parapecie gówienko złożył jakiś ptaszor - chyba bocian,albo pterodaktyl sądząc po wielkości. Widać, że to ptasie, ale klocek prawie taki jak z mojej kocicy ;p

Ano, Gizia delikatna to i trzeba do niego delikatnie. Dzisiaj się pięknie zachowywał- pewien West chciał się zapoznać, a Gizmo sobie nie życzył- nie złorzeczył, nie miotał się, tylko stał wyprostowany i eksponował żółte zębiszcza.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47122 : 2018-07-11, 13:22 »
Pigi bardzo agresywnie reaguje na psy, szczeka jak oszalały, skacze, miota się... Ale tylko przez okno samochodu :D Bywa, że podobnie traktuje rowerzystów albo przechodniów. W bezpośrednim zetknięciu udaje, że żadnego psa nie widzi, ludzie też mu nie przeszkadzają. Tylko w samochodzie drażliwy się staje... Przez to tylne szyby stale są pomazane nosem, oplute, a drzwi opieczętowane łapami. Jedno pokrycie na siedzenie już poszatkował pazurami, tak się miotał od okna do okna. Normalnie dr Jekyll i mr Hyde... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47123 : 2018-07-17, 11:06 »
U Was też takie "piękne" lato? :roll: Kupiłam leżak na balkon, i dopiero raz z niego korzystałam... Tylko w soboty mam okazję polegiwać, a tu albo jest słońce i mnie nie ma w domu, albo ja jestem, a słońca brak :D

Usłyszałam od sąsiadki, że taka dziwna pogoda latem będzie przez siedem lat z rzędu ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47124 : 2018-07-17, 19:36 »
10 minut leje, 5 minut nie leje i powtórka. Ja lubię jak jest na tyle chłodno, aby w pełnych butach chodzić i długim rękawku, ale deszczyku nie lubię bom zaraz smarkata ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47125 : 2018-07-19, 15:25 »
Dawno mnie tu nie było ale napiszę tutaj, zamiast w temacie dzikich zwierząt:
Nasz cudowny rząd zniósł zakaz hodowli zwierząt na futra i uboju rytualnego ... podobno lobby i kasa, wygrały ...  :roll: :/
Ponoć przeważyło zdanie Tadeusza Rydzyka ...  :x
« Ostatnia zmiana: 2018-07-19, 18:05 autor lis »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47126 : 2018-07-22, 14:07 »
A mnie to się 13 lat wegetarianizmu siekło - rybe zeżarłam ;p Zapisując się na szkolenie była opcja wege, więc ją wybrałam.
Okazało się, że pozostali mieli filety z kuraka, a ja rybę bo według kucharek jak i części ludzi ryba to nie mięso. I taka byłam głodna, że mi wszystko jedno. Nigdy nie lubiłam ryb, więc wrażenia średnie. ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47127 : 2018-07-24, 22:03 »
Olala, Lisok przypomniał sobie o FZ :P

A coś myślał, że PiS-owi można ufać? Prawie żadnemu politykowi nie można, a już takim, co na kolanach wiecej, niż na nogach, tym bardziej :P Nigdy nie ufajcie modlącym się na pokaz...

Czekam, żeby Robert Biedroń zdecydował się kandydować na Prezydenta... Super gość i kocha zwierzęta :) Ostatnio odwiedził go Miś Stanisław Kuleczka z Psierocińca, specjalnie na tę okazję przystrojony w krawat :D

Wczoraj odebrałam kolejne wyniki Pigwy. Są trochę gorsze, niz ostatnie, ale i tak dużo lepsze od przedostatnich... Mamy nowe opakowanie Vetorylu i następne pobieranie krwi zrobimy pod koniec "konsumpcji"... Bo teraz byliśmy kilka dni po ostatniej kapsułce, a trzeba sprawdzić, co się dzieje w trakcie... Najważniejsze, że piesek w dobrej kondycji, pije i sika normalnie, a nie jak wóz strażacki :roll: Futerko zarasta wprawdzie bardzo powoli, ale jednak jakieś nieśmiałe pierze widać ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47127 : 2018-07-24, 22:03 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47128 : 2018-07-29, 18:08 »
Zdrowiej Pigwutku!


Z Gizmoniem źle. W nocy miał dwa mocne, bolesne ataki, dzisiaj duszno więc cały dzień się krztusi... poza tym wita się ma apetyt..
Kiedy się wie, ze "to już"?  Wszyscy czekają na decyzję taty, tata zrzuca odpowiedzialność bo i się boi i kocha tego psa.
Koniec końców mój niemąż zaoferował się że zabierze Gizmę do uśpienia, bo nie jest z nim związany...

..tylko ja bym wolała, żeby to się stało w domu. On się tak koszmarnie boi gabinetu, tyle tam wycierpiał.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47129 : 2018-07-29, 20:51 »
Zakończyła się era Gizmosia.

Według prognoz miał nie dożyć 11 urodzin. Mały twardziel miał 11 lat i 7 miesięcy.

21.01.2007 - 29.07.2018

Nie mogliśmy pozwolić, żeby się udusił. Nie dałam rady być przy tym. Tata pojechał, ale nie był w stanie wysiąść z samochodu. Gizmo usnął z nogą na bucie mojego partnera. Zakończył się etap w moim życiu. Chyba nie jestem jedyna która czas mierzy psami - za czasów Czarka, za czasów Gizmosia...
Nagła śmierć Charliego była dla nas szokiem. Tutaj wiedzieliśmy, ze trzeba ale człowiek się łudził... jeszcze przed wejściem do weta siknął kobicie płot i się bardzo oburzyła, ale nikt nie zwrócił uwagi. Jest spokojniej niż wtedy. Ale serce mi pękło  :(


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1569 1570 [1571] 1572 1573 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 30 zapytaniami.