Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kołnierz dla psa!  (Przeczytany 7229 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pamelll2

  • *
  • Wiadomości: 1
Kołnierz dla psa!
« : 2013-07-24, 15:21 »
Mój pies miał ostatnio mały wypadek i lekarz kazal zakładać mu kołnierz. Wasze psy tez go nosily po urazach? Gdzie kupowaliście?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #1 : 2013-07-24, 16:39 »
Ja kupowałam u weta. Czasem kołnierz jest konieczny, choć nie każdy pies pozwala go zakładać bez protestu... A co się stało Twojemu psu?
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #2 : 2013-07-24, 23:47 »
Dobrze sprawdza się dmuchane kolo do plywania dla dzieci :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedz #2 : 2013-07-24, 23:47 »

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #3 : 2013-08-08, 13:43 »
Może w zastępstwie tak,jednak co dobry kołnierz to jednak większa stabilność i szybszy powrót do zdrowia. Udaj się z tym do weterynarza który na pewno doradzi odpowiedni model.
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

marwet

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 115
    • WWW
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #4 : 2013-09-15, 11:05 »
a zasadnicze pytanie czy to ma byc kołnierz zabezpieczający przed lizaniem gryzieniem ran ("klosz") czy ortopedyczny kołnierz usztywniający odcinek szyjny kręgosłupa?
Zapisane
Marwet, dermatologia weterynaryjna www.marwet-turka.pl

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #5 : 2013-09-17, 11:13 »
Oj mój psiak ma właśnie taki "klosz". Nie może lizać ran.
Zapisane

User11

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #6 : 2013-10-03, 09:44 »
Taki kołnierz zakładałem również swojej suni po zabiegu sterylizacji i muszę przyznać,ze bardzo fajnie się sprawdza. Najlepiej kupić u weterynarza,on doradzi co i jak,oraz odpowiedni model.
Zapisane

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #7 : 2013-10-25, 17:10 »
W sumie dobre pytanie,może napisz jaki rodzaj kołnierza ma to być-,ale tak czy inaczej bez wizyty u weterynarza się nie obejdzie.. Daj znać jak już cos wybierzesz.
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Merula

  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #8 : 2013-10-27, 15:31 »
Kupiłam w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, cena dla średniego pieska (mojej Suni ze zdjęcia) ok 25 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę, czy szyja się tnie odparzyła. Mercia miała kołnierz zawiązany bandażem, dość luźno. Podejrzewam, że jak piła to trochę wody mogło jej tam wpaść, bo miała troszeczkę mokro przy szyjce. Miskę z wodą, nalałam tak, żeby ewentualnie woda jej się do kołnierza nie dostała. W jej przypadku było to pół miski. Poodsuwałam różne rzeczy, jak było miejsce, aby mogła dość swobodnie poruszać się, też obracać. Przy wejściu na kanapę, pomagałam jej. Piesek dość szybko się oswaja z nową sytuacja więc nie było problemu. Podczas spaceru również było ok, merdała ogonem, śmiesznie wyglądała...Mery miała uczulenie, przy lekach, chodziła w kołnierzu, jakieś cztery,dni, choć, w ostatni, ściągnęłam go i obserwowałam co robi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedz #8 : 2013-10-27, 15:31 »

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Kołnierz dla psa!
« Odpowiedź #9 : 2014-01-06, 11:34 »
To nie drogo,znajoma kupowała specjalistyczny kołnierz u weterynarza- tam zamawiała i kosztował około 150zł więc widzimy,że jest spora różnica w cenie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 25 zapytaniami.