Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Operacja "wszycia" trzeciej powieku u labradora.  (Przeczytany 3868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

code

  • *
  • Wiadomości: 1
Witam,
dziś rano zauważyłem u mojego labradorka coś dziwnego. Piesek przebywa na dworzu, rano wychodząc z domu, okazało się, że coś jest nie tak z jego okiem. Oko wygląda jakby się cofnęło, a od dołu powstała błona. Nie wiem jak to opisać. Oglądając zdjęcia różnych chorób, stwierdzam, że jest to choroba gruczołu trzeciej powieki. Prawdopodobnie trzeba będzie przejść się do weta i wykonać operację wszycia tej 3 powieki na miejsce.
Mianowicie, chodzi mi o cenę takiego zabiegu.
Orientuje się ktoś, ile takie coś mniej więcej kosztuje? 100 zł? Mniej? Więcej?
Liczę na szybką pomoc.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Operacja "wszycia" trzeciej powieku u labradora.
« Odpowiedź #1 : 2013-11-21, 09:02 »
Przede wszystkim trzeba zabrać psa do weterynarza i dowiedzieć się co tak na prawdę stało się z okiem. Trudno diagnozować chorobę porównując zdjęcia.
Jeśli chodzi o cenę zabiegu, to 100 zł na przekroczy. Sama narkoza tak dużego psa jest droższa.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Operacja "wszycia" trzeciej powieku u labradora.
« Odpowiedź #2 : 2013-11-22, 16:19 »
Nie ma co gdybac tylko iść do dobrego weta.  Czaem wystarczy leczenie zachowawcze kraplami i maściami.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Operacja "wszycia" trzeciej powieku u labradora.
« Odpowiedz #2 : 2013-11-22, 16:19 »

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Operacja "wszycia" trzeciej powieku u labradora.
« Odpowiedź #3 : 2014-01-06, 11:39 »
Racja,jak najszybciej udaj się do weterynarza który wyrazi swoją opinię czy warto wykonywać zabieg oraz ile kosztuje. Daj potem znać na forum jeżeli wątek w dalszym ciągu będzie aktualny.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 26 zapytaniami.