Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mysz  (Przeczytany 2881 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jola235

  • *
  • Wiadomości: 2
Mysz
« : 2016-10-19, 19:03 »
Witam, chciałabym się poradzić. Ostatnio gdy wracałam z pracy do domu widziałam taką sytuację: dwie sroki, które maltretowały myszkę - jedna sroka myszy wydziobała oko, odgoniłam je, myszka nawet nie miała sił uciekać, więc wziełam ją do domu, włożyłam do kartonu, nie umiała chodzić i krwawiła, minęła noc i cały dzień, mysz ma się coraz lepiej, ale teraz nie wiem co robić, nie jestem pewna czy widzi na to drugie oko, oko niby wygląda normalnie, ale mysz jakby nie reaguje na nic (może ze strachu), drugie oko jest wydziobane nic tam nie ma. Czy jeśli ma jedno zdrowe oko to czy na wolności przeżyje? Czy powinnam kupić jej małą klatkę i opiekować się nią? Proszę o radę
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mysz
« Odpowiedź #1 : 2016-10-19, 22:29 »
Ja bym ją potrzymała choć kilka dni i poobserwowała, jak się zachowuje... Czy jest normalnie ruchliwa itd. Jeśli wróci do formy, to może i da radę z jednym okiem... Hmm...

Miała mycha szczęście, że na Ciebie trafiła :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

jola235

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Mysz
« Odpowiedź #2 : 2016-10-20, 13:59 »
No dzisiaj w nocy uciekła z kartonu, poszła do innego pokoju biegała po parapecie i gdzie się da, chyba ma się dobrze, jak wrócę z pracy to ją gdzieś dam na dwór chyba bo mam kota i obawiam się, że chwila nieuwagi i...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mysz
« Odpowiedz #2 : 2016-10-20, 13:59 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mysz
« Odpowiedź #3 : 2016-10-20, 16:52 »
No to powodzenia w mysim życiu :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Dumciak

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Mysz
« Odpowiedź #4 : 2016-12-09, 14:31 »
Na pewno ciężko będzie jej przeżyć tylko z jednym okiem, ale jak najbardziej jest to możliwe. Ja miałem niewidomą myszkę, ale w klatce więc sytuacja całkiem inna do opisanej!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 23 zapytaniami.