Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PHP Nuke  (Przeczytany 1128 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PHP Nuke
« : 2004-05-22, 16:12 »
jest na forum ktoś, kto się zna na PHP Nuke? A przede wszystkim to jak przystosować go do własnej strony, i w ogóle wszystko, wszystko. Bo jak to widzę to leżę i kwiczę z bezradności :roll:.
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
PHP Nuke
« Odpowiedź #1 : 2004-05-23, 08:42 »
Hmmm... ja się za bardzo nie znam, ale może poproszę kogoś z rodziny (ale wierz mi - nie ma u mnie informatyków :wink:) żeby Ci pomógł, ale napisz co koniecznie musisz mieć, a co niekoniecznie :D?
Zapisane
-

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PHP Nuke
« Odpowiedź #2 : 2004-05-23, 10:42 »
dzięki :). Koniecznie muszę mieć opcję rejestrowania i logowania się na stronę, newsów z możliwością komentowania, ankiet, dzienników i prywatnych wiadomości do przesyłania między użytkownikami... reszty nie chcę, przynajmniej narazie ;). Spróbuję jeszcze sama nad tym popracować, ale wątpię, żeby coś mi wyszło...


[dodane kilka godzin później]

już sobie poradziłam :mrgreen: :mrblue: ale mimo wszystko dzięki za dobre chęci :mrgreen:


[dodane następnego dnia :P]

no... jakoś poszło. Oceńcie: www.setery.com :mrgreen:. Głównie chodzi mi o to PHP-Nuke, a nie całokształt (choć to też ;)). Na niektórych stronach mogą się pojawić malutkie paski przewijania w bok, ale co ja poradzę :roll:? Powiedzcie, czy to bardzo przeszkadza...?
Zapisane

Forum Zwierzaki

PHP Nuke
« Odpowiedz #2 : 2004-05-23, 10:42 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 24 zapytaniami.