Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Strona www - pomoc ;)  (Przeczytany 1312 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Strona www - pomoc ;)
« : 2004-03-27, 10:44 »
Otoz mam taki problem: Robie sobie stronke o beaglach (a dokladniej przerabiam moja stara) i mam klopot, bo nie wiem co mam zrobic, zeby w moim menu linki do innych stron nie podkreslaly sie..? Dobra ja nie wiem czy dobrze tlumacze :P to moze dam screena:
http://www.zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=2281
I o to sie rozchodzi, ze nie wiem co mam zrobic, aby ten odnosnik nie byl podkreslony, tylko tak jaki jak te pod spodem.
Dodam jeszcze ze robie ta strone we front page'u ,ale zalezy mi na tym zeby to jakkolwiek zmienic, bo nie chce miec podkreslonego.  :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Strona www - pomoc ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-03-27, 11:07 »
wyślij mi kod strony na maila albo PW (otwórz ją w notatniku albo jak ją otworzysz w przeglądarce to prawy przycisk myszy i "pokaż źródło") to Ci to załatwię :wink:. Nie masz po prostu ustawionej takiej samej czcionki i właśnie tego "niepodkreślenia" dla odwiedzonych albo nieodwiedzonych linków ;).
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Strona www - pomoc ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-03-27, 12:21 »
Noris-dziekuuuje :cmokkk: juz wyslalam na maila ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strona www - pomoc ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-03-27, 12:21 »

Tiggy

  • Gość
Strona www - pomoc ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-03-27, 13:42 »
No ii mam kolejny problem...  :?  tym razem w menu linki umieszczone pod soba sa troche za bardzo "odsuniete", a dokladniej mowiac ostatni na dole, w kazdej ramce, jest obsuniety nieco w dol, i za nic nie moge dojsc o co chodzi... Norris?  :oops:  :P  ;) a moze ktos inny?
wyglada to tak: http://www.zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=2282
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Strona www - pomoc ;)
« Odpowiedź #4 : 2004-03-27, 13:42 »
zrobiłam, odesłałam :;d: :wink:

to drugie też postaram się załatwić :mysli:

...ale u mnie to tak nie wygląda. Wyślij mi znowu kod taki jak masz teraz, bo widzę że już zrobiłaś wszędzie linki. Tylko dorób ten kodzik co już Ci wysłałam ;). Chyba wiem w czym problem...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.