Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: transport Krotoszyn (ew. Poznań) - Szczecin  (Przeczytany 3396 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

frotka

  • *
  • Wiadomości: 1
Nie wiem, czy taki wątek już istnieje (szukałam, nie znalazłam) - jeśli nie proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce.
Wspólnie ze schroniskiem w Krotoszynie szukamy osoby z Poznania, która w najbliższym czasie wybiera się do Szczecina lub okolic i byłaby chętna przewieźć przy okazji psiaka na trasie Krotoszyn (ewentualnie Poznań) - Szczecin. Piesek jest dość mały, młody i łagodny. Nie sprawia żadnych problemów. Jeśli ktoś mógłby pomóc, proszę o informację tu lub pod nr telefonu 603-937-797. pozdrawiam
Zapisane

NewYork

  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: transport Krotoszyn (ew. Poznań) - Szczecin
« Odpowiedź #1 : 2015-02-25, 09:45 »
Poczytaj sobie jak wybrać dobrą firmę transportową i wybierz odpowiednią, nie powierzałbym pieska w prywatne ręce ;)
Zapisane

saigon3

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: transport Krotoszyn (ew. Poznań) - Szczecin
« Odpowiedź #2 : 2016-05-18, 08:42 »
A ja powiem, że lepiej przewozić zwierzaka samemu.
Będąc kiedyś na studiach administracyjnych i wkuwając podstawy księgowości ,mieszkałem wtedy w akademiku z kolegą, który miał legwana czerwonego.
Wynajął on jakąś firmę w Bydgoszczy, która miała przewieźć mu go do Poznania. Okazało się, że legwan gdzieś zaginął w akcji a po firmie nie było śladu  :x :help:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: transport Krotoszyn (ew. Poznań) - Szczecin
« Odpowiedz #2 : 2016-05-18, 08:42 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 24 zapytaniami.