Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1563 1564 [1565] 1566 1567 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514861 razy)

0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46920 : 2017-12-12, 21:07 »
Bokser moich sąsiadów(kochane psisko to było), to tak pańcia z łóżka zepchnął - oparł się pleckami o oparcie wersalki i się wyprostował, piesek silniejszy, łapcie pazurzaste, tylko huknęło jak pańcio spotkał dywan ;)

Siostra moja przyjechała, wraz z nią kolorowy koci skunks, czyli rodzice maja znerwicowaną kotkę w domu - przymila się a w ułamku sekundy drze i łapą chce walić, wszyscy przyznają, że te moje kotki to jednak lepiej wychowane :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46921 : 2017-12-13, 20:09 »
Rozmawiałam z rodzicami o kocie dla nich -nawet miałam upatrzonego idealnego kandydata ze schroniska, urokliwy miziak z zespołem móżdżkowym(nawet imię dla niego miałam swojskie: Pijok!- ze względu na charaterystykę ruchu ), to obydwoje okoniem,że oni już nie mają sił i że trzeba by było kombinować co ze zwierzakiem gdy będą chcieli gdzieś pojechać ... :hmmm:
 Raz, oni nie jeżdżą i mnie sprzedali te stacjonarność. W ciągu prawie 11 lat Gizmosiowego żywota mama wyjechała raz, reszta była na posterunku.. Co do sił- siostra sie zobowiązała, że codziennie rano kuwetę przesieje

Serio, kot mniej wymagający niż pies, idealny dla takich stacjonarnych misiów jak moi rodzice... może podejdą do tematu inaczej jak pusto się zrobi.
Kotek z ataksją się wyadoptował, trzymam kciuki za niego.

Giziowi coraz ciężej :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46922 : 2017-12-15, 11:52 »
Ja znowu w domu, kot mnie ewidentnie olewa, jest zakochany w mojej mamie :roll: do mnie co prawda przybiega się poprzytulać, ale jak ma wybrać towarzysza do spędzania czasu to biegnie do niej :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46922 : 2017-12-15, 11:52 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46923 : 2017-12-17, 17:49 »
Musisz mu duuużo prezentów przywozić, to może bardziej Cię doceni :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46924 : 2017-12-18, 01:09 »
Dostał ode mnie tyle zabawek już, że mama zabroniła mi więcej przywozić, bo tylko roznosi po domu XD
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46925 : 2017-12-18, 11:07 »
Tak, jak Pigi... Kiedyś zabiję się na którejś piłce albo na kurczaku. Najgorzej, kiedy po ciemku nadepnę na kuraka, ten się rozwrzeszczy wniebogłosy, a mi serce skacze do gardła... A Pigwa pędzi na ratunek :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46926 : 2017-12-18, 22:11 »
Dawno nie było o dentyście ;p

Miało być kuniec dzisiaj, ale opalony doktore rozpisał mi jeszcze 2 wizyty na ów ząbek - obleciał mi potem lustereczkiem zęby i prawie przyklasnął, że nawet po skończeniu tych re-endo i tak będzie co robić, chyba musiałam mieć dziwne spojrzenie bo zaraz dodał, że leczenie normalne zachowawcze jest tańsze niż to, co on ze mna od wakacji uskutecznia.

Chciałabym zakończyć i mieć luzy na rok- ale sie nie da bo w pysku ruina, a i nie wiadomo co się kryje pod czarnymi plombami  sprzed 15 lat ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46927 : 2017-12-18, 22:47 »
To pociągnę wątek... Tydzień po wizycie u dentystki i uznaniu, że na pół roku mam spokój, a latem zaliczę zwykłe sprawdzanie stanu paszczy, podczas gryzienia słonego paluszka odprysnął mi kawałek zęba... Tuż obok świeżo naprawionego... Tym sposobem w przyszłą sobotę znów mam wizytkę :roll: Tym razem jednak znalazłam gabinet z dużą liczbą pozytywnych opinii blisko domu. Trudno, szkoda mi czasu na dalekie dojazdy...
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46928 : 2017-12-19, 00:16 »
Jak lubię dentystę, to nie zazdroszczę Fatty, zwłaszcza upływu gotówki :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46928 : 2017-12-19, 00:16 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46929 : 2017-12-19, 08:12 »
Gotówka płynie, już mam dwójkę z przodu.
Ząb który obecnie jest na tapecie był najbardziej lajtowy ze wszystkich- do wczoraj bo mam jakieś stopnie w kanale, doktorre go poszerza i sponiewierana wyszłam i teraz czuję, że coś tam było mocno gmerane, nie polubie :P

Cytuj
odprysnął mi kawałek zęba... Tuż obok świeżo naprawionego...
na takie sytuacje się u mnie mawia "jak nie urok, to sraczka", u Was też?

U mnie tak kolega pracy, wrzucił sobie cukierka m&m do buzi, słyszałam jak walnęło go o siekacze, ale na początku nie mogłam uwierzyć, że ukruszyło mu wtedy jedynkę. Ukruszyło ;p


Faktycznie, zębolog blisko to wygoda - w styczniu jestem umówiona do jakiejś nowej zębolożki, co gabinet ma po sąsiedzku z moi rodzinnym blokiem. Co jest fajne- ma fantastyczny widok z okna, na park - w ciągu najbliższych lat maja tam przychodnie budować, ale na razie jest relaksacyjnie i zielono.
W planach były ósemki, ale przebarwienie na dwójce ewoluowało. Jak po innych lekarzach nie chodzę, tak  nadrabiam ze stomatologami :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46930 : 2017-12-19, 12:03 »
na takie sytuacje się u mnie mawia "jak nie urok, to sraczka", u Was też?
A jakże :D

Można by spekulować, czy to mój ząb był "za miękki", czy sól na paluszku za twarda ;) Przed laty zdarzyło mi się natrafić na niemal połówkę łupiny orzecha laskowego, zatopioną w czekoladzie Milka... :roll: Szczęśliwie wtedy nic się nie stało (choć kto wie, czy coś się nie naruszyło w sposób niezauważalny), a teraz na niewinnym paluszku poległam... :roll:
Koleżanka miała znacznie gorzej, jedynka chrupnęła jej na początku wyjazdu zagranicznego... Przez cały pobyt na obczyźnie zasłaniała się, czym mogła ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46931 : 2017-12-19, 20:33 »
Co do jedynki :lol: Moja kuzynka kiedyś straciła jej połowę, trafiajac na pestkę wiśni w babcinym cieście :P Sobota to była, więc ekspresem wstawić nijak, a wieczorem dyskoteka, której mimo wszystko nie odpusciła. Póki w miarę trzeźwa, to zasłaniała paszczurek, później się wyluzowała - wiecie jak w tym ultradyskoekowym świetle białe rzeczy opalizują prawda? Szczerba z roześmianej paszczy wybitnie swieciła z drugiego końca sali ;)

Gizmek miał wczoraj taki dobry dzień :serce: witał się z werwą, bawił, na spaceru pięknie, wdepnęliśmy do kuzynki na kolację(zawsze sprawdza co jej kot ma w miseczce, tym razem było coś wartego uwagi) i po schodach chciał pędzić jak dawniej - nie wyszło, bo łapki patyczki i serduszko słabe ale checi były, iskra w  oczach.
« Ostatnia zmiana: 2017-12-20, 08:19 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46932 : 2017-12-21, 22:14 »
Offtopowo już całkiem- mam pewna klientkę, klawą babkę, z córką do nas przychodzi. Ostatnio przyszła jeszcze z chłopcem ok 1,5 rocznym i tak sie człowiek zastanawia, babkę się widuje codziennie i brzucha by nie zauważył? :mysli: Koleżanka tak do niej wypaliła i sprawa się wyjaśniła.
Córę adoptowała 5 lat temu, a niedawno zadzwonili do niej, że jest do adopcji biologiczny brat dziewczynki- w imię zasady, aby nie rozdzielać rodzeństwa, najpierw zadzwonili do niej.. i tak w całkiem niedługim czasie dorobiła się drugiego potomka.

Nie lubię dzieci, ale moze dlatego że ta babka taka fajna, albo że adopcja mi się kojarzy dużo pozytywniej niż ciąża- jakosik tak mnie ruszyło :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46933 : 2017-12-22, 19:58 »
Noo, adopcja dobra rzecz, nieważne, człek, czy inny zwierz ;)

Szykujecie jakieś święta? Bo ja nic nie robię :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46934 : 2017-12-22, 21:57 »
Nic. Zamierzam być pożyteczna i chodzić żreć po rodzinie :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46934 : 2017-12-22, 21:57 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46935 : 2017-12-23, 06:44 »
Ja mam dwu-trzyosobowe święta, mało szykowania :P i większość już w sumie gotowa
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46936 : 2017-12-23, 16:34 »
Dawno nie było o zębach :D

Ten nadkruszony jest do usunięcia, prześwietlenie wykazało stan zapalny i ogólną ruinę, choć jeszcze niczego nie czuję... Kilka lat temu, przy okazji wizyt u dwu ortodontek obie twierdziły, że ten ząb nadaje się tylko do ekstrakcji, ale moja dentystka uparcie go leczyła... Dziś usłyszałam, ze nie ma sensu w niego inwestować, bo pozostawienie go może być dla mnie niebezpieczne. Stan zapalny się rozszerzy i będzie klops :roll: Babka wspomniała o wstawieniu implantu, nawet mi się ten pomysł spodobał, ale sąsiadka mnie nastraszyła strasznymi komplikacjami i bólem. Poznała kobietę, ktora po wstawieniu implantu nie mogła jeść ani mówić, zapuchła itd. Hmm...

Nowe dentystka robi bardzo dobre wrażenie, gabinet full wypas. Gdyby nie okazało się, że mimo niedawnej wizyty u poprzedniej stomatolog i jej opinii, że już wszystko jest ok, wcale tak nie jest, bo trzeba wymienić kilka wypełnień i coś tam jeszcze, byłabym zadowolona. A tak, myslałam, ze mam spokój, a czeka mnie sporo wizyt, i to rozciągniętych w czasie. Następna dopiero pod koniec stycznia, takie kolejki :roll:

No to Wesołych Świąt, Kundelkomaniacy, zdrowia dla Was i Waszych bliskich ludzi oraz zwierząt. Szczególne życzenia dla Gizmusia, niech się chłopina trzyma cieplutko :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46937 : 2017-12-23, 17:34 »
O kurczę, IBDG, ale Ci się porobiło :tuli:

Co do implantu - moja siostra ma 4, cyrki ponad normę miała tylko z jednym- miała wszczepianą kość(?) i implant, ale lekarz zapomniał jej po wszystkim przepisać antybiotyku :roll: w skutek czego ona zapuchła, implant został odrzucony i było z tym trochę zabawy - z kolejnymi już poszło bez takich fajerwerków.

Różni dentyści na różne rzeczy zwracają uwagę - w lipcu, jeszcze zanim zaczął mi się bal z siódemkami, byłam na kontroli i poprosiłam o sprawdzenie dwójki, stwierdzono, ze to tylko przebarwienie i wymieniono mi wypełnienie gdzie indziej- po czym usłyszałam, że 8mki do eksmisji a poza tym to cacy. Owo przebarwienie ewoluowało i wydaje mi się, że zahacza o jedynkę-  to próchnica :/  Doktorek u którego reanimuję trzonowce, naliczył 6 do wymiany wypełnien ;p Ten rok upływa mi pod znakiem ząbka, kolejny chyba bedzie podobny,

Gizontek dziękuje za życzenia, zdjęć mu nie robię ale siora mi podesłała ich wspolne foto z Kulą



moja kochana chabetka... z wymaganiami.

Gizmo lubi wątróbkę, więc tata mu usmażył- na masełku... ale piesek wzgardził, okazało, że ojcu sie nie chciało cebuli pokroić. Przyszła siostra, pokroiła i podsmażyła odrobinę cebuli, dorzuciła do tego wątróbkę z psiej michy - Gyzio wsunął ze smakiem. No bo jak to tak, wątróbka bez cebulki ;p

Spokojnych świąt! I majac na względzie nasze zębate szczęście- uwaga na zęby! ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46938 : 2017-12-26, 22:06 »
Dawno nie było o dentyście - wyplułam dziś 2/3 aktualnie robionego ząbka :( Nie wiem czy da się coś z tym jeszcze zrobić..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46939 : 2017-12-27, 11:20 »
Która z Was rozpoczęła ten dentystyczny serial i jakoweś fatum na nasze głowy, znaczy, zęby, ściągnęła? :P

Kocisia piękna, żabot ma taki, jak Pigwa :) Jak Gizmontek po świętach się czuje?
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46940 : 2017-12-27, 18:27 »
Ja nic nie ściągałam :P ja tylko raz w roku sobie naprawiam (albo nie ;) ) i spokój :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46940 : 2017-12-27, 18:27 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46941 : 2017-12-27, 20:05 »
To chyba ja :oops: na mnie zębowe fatum spadło jakoś w lipcu, nie wiem od kogo złapałam.
Odbudowano mi zrąb ząbka - doktorre powiedział, ze do końca leczenia nie wolno mi nic jeść. Leczenie jak się okazuje, skonczę w lutym, żartowniś jeden.

Gizontek tradycyjnie: słaby ale w humorze, tylko wypadeczek miał : piesek miał atak duszności,  starał się wykrztusić to co mu zalega - aż wyleciało, tylko spod ogona. Pieskowi było wstyd, ale oczywiście nikt mu za złe nie miał
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46942 : 2017-12-28, 09:20 »
Odbudowano mi zrąb ząbka - doktorre powiedział, ze do końca leczenia nie wolno mi nic jeść. Leczenie jak się okazuje, skonczę w lutym, żartowniś jeden.
Toż to sadysta... Nie dość, że ze skóry obdziera, to jeszcze morzy głodem... ;)
Cytat: Fatty
Gizontek tradycyjnie: słaby ale w humorze, tylko wypadeczek miał : piesek miał atak duszności,  starał się wykrztusić to co mu zalega - aż wyleciało, tylko spod ogona. Pieskowi było wstyd, ale oczywiście nikt mu za złe nie miał
Choremu wolno wszystko :) Słabe zwieraczki piesek może ma, kiedyś ze strachu przed psem też mu się zdarzyło, nieprawdaż? :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46943 : 2017-12-28, 20:04 »
Dobrze pamiętasz :) Zaaferowany był wąchaniem drzewka(aż wytrzeszczu oczu dostawał), tak wąchał - Golden retrieviera spostrzegł dopiero, jak ten był już przy nim ;) Wrzasku, pisku, warku narobił... i potem ujrzałam, że na portki sobie też narobił.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46944 : 2017-12-30, 17:29 »
Moje drogie dzieci, wypuszczacie się na Sylwestra? :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46945 : 2017-12-30, 22:26 »
O dziwo, tak- na domóweczkę do dalszej kuzynki, co mnie sponiewierać potrafi - tylko idę z własnym prowiantem (oni mocno mięsożerni - jak całamoja familia od strony taty) :D
A Ty jak tam?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46946 : 2017-12-31, 17:05 »
A ja pójdę spać :D Nie wiem, dlaczego, ale w sylwestra zawsze jestem śpiąca... W zwykły dzień mogę siedzieć do drugiej, a w tę jedną noc padam znacznie wcześniej :lol:

Wesołej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku :wink:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46947 : 2018-01-01, 11:38 »
Szczęśliwego! :)

Poszłam z prowiantem i dobrze- bo nie było nic do żarcia,nawet chipsów: same alkohole .
 A przecie jak człowiek popija, to głodny - wszystko zmietli

I trochę uszkodziłam swojego wnuka ciotecznego :oops: (trzeźwa byłam) Ma 2 lata, ale wygląda na 5 (waży 20 kg czyli tyle co 5 latek mojej koleżanki), chciałam mu pomóc zsunąć go z kolan ale ręce mi nie wytrzymały ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46947 : 2018-01-01, 11:38 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46948 : 2018-01-01, 16:41 »
Jak to wnuk? Cioteczny, czy nie, jakoś mi to nie pasuje do Twojego wieku ;) I co on taki dorodny? :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46949 : 2018-01-01, 21:06 »
Tak kiedyś wykoncypowaliśmy, że  jestem cioteczną babką ;p Mój tata ma siostrę -> to jej prawnuk :P Ja jestem kuzynką dziadków młodego ;d Drzewko genealogiczne w głowie trzeba rozrysować :lol:


A dorodny, bo to taka hybryda - mężczyżni w mojej rodzinie są niewysocy ale potężnie zbudowani, z kolei ojciec młodziana jest budowy szczupłej i lekkiej, ale ma prawie 2 metry, wygląda na to, że młody budowę weźmie po mojej stronie rodziny, a wzrost po tatusiu.
Bywa śmiesznie, ale np. na chrzcinach był problem, bo gdy dalsze ciotki wzięły go w obroty to go sadzały, jak większe dziecko bo myślały, ze ma rok, a miał niecałe 5 miesięcy ;)
No i ktoś kiedyś zapytał czy nie jest opóźniony, bo taki duży chłopczyk i słabo mówi - on gabaryty ma 5 latka, ale łebek jednak dwulatkowy :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1563 1564 [1565] 1566 1567 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.165 sekund z 29 zapytaniami.