Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat  (Przeczytany 5766 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yzalbe

  • Gość
19 marca w wiekszosci miast odbedzie sie sterylizacja zwierzakow w wybranych lecznicach. Blizsze informacje i adresy klinikna: http://www.arka.strefa.pl/Akcja-2005/akcja_sterylizacji_2005.html
Dobrze by bylo gdybyscie wydrukowali, skopiowali i porozwieszali w swoich miastach ulotki, ktore mozna pobrac ze strony -ja juz to zrobilam :)
Zapisane

czarnula25

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #1 : 2005-03-01, 23:15 »
a ja juz zapisałam na sterylkę moje dwie kotki  ;)  ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #2 : 2005-03-02, 09:10 »
a gdzie są adresy klinik? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedz #2 : 2005-03-02, 09:10 »

Cathycash

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #3 : 2005-03-02, 09:11 »
już mam, ślepa jestem :P
Zapisane

Googa

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #4 : 2005-03-10, 12:03 »
A w Redzie k/Gdyni sterylizacja kotek kosztuje 60 zł  ! I pięknie robią !
I wogóle mają przystępne ceny na wszystko. Dla chętnych z Trójmiasta podaję telefon : 504 922 216   :wink:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #5 : 2005-03-10, 16:40 »
Caly czas sa takie ceny?? Ile sie placi za kocurka??
Zapisane

czarnula25

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #6 : 2005-03-12, 20:43 »
A ja właśnie tzn. nie ja ale moje dwie kotki są już po sterylizacji. Dzisiaj miały zabieg  :D  :D  Cieszę się że juz po wszystkim  :wink:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #7 : 2005-03-12, 21:34 »
Tychy

Emvet. Lecznica dla Zwierząt
ul. Młodzieżowa 3
tel. 217-55-12

w/w proponuje ceny:
suka 150 zł, kotka 80 zł, pies 100 zł, kocur 50 zł

Odradzam ta lecznicze nie wybierajcie sie tam ona duzo uśmierciła zwierząt i  jest tam bardzo drogog.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Yzalbe

  • Gość
19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #8 : 2005-03-13, 12:49 »
To jak juz przy tym jestesmy, to ja odradzam juz i tak zle oslawiona gdanska lecznice:
ul. Kaprow 10A
Stracilam tam kotke (podczas mojej nieobecnosci zachorowala, rodzice z nia poszli i zostala uspiona).
Zapisane

Forum Zwierzaki

19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedz #8 : 2005-03-13, 12:49 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #9 : 2006-03-10, 13:24 »
No i wracamy do tematu: :) http://www.arka.strefa.pl/Akcja-2006/akcja_sterylizacji_2006.html

Zobaczcie wcześniej, bo w różnych lecznicach są różne dni, a i ceny czasem się różną od podanych na stronie.
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #10 : 2006-03-10, 14:06 »
Szkoda tylko, że w Zabrzu nic nie ma.. :( Rok temu była jedna lecznica, a teraz nic... A bym musiała kotkę wykastrować...
Zapisane

jola

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #11 : 2011-03-06, 15:37 »
Nigdy więcej. Nasza malutka omal nie przepłaciła tego zdrowiem i chyba życiem. Po 5 dniach zamiast niemal na zdjęcie szwów, o 4 rano jechaliśmy w panice z kicią i rozprutym krwawiącym brzuszkiem. Była druga narkoza i szycie. Pobyt w szpitalu. Jeżdżenie 2 razy dziennie żeby ją nakarmić i popieścić. Lekarz sugerował, że skoczyła po schodach i coś sobie zrobiła. Było podejrzenie cukrzycy (!!!) bo nawet skóra się nie zrosła, tylko wszystko rozlazło. Ale przy odbiorze inna lekarka dała mi do zrozumienia, że coś było po prostu źle zrobione. Trwało 3 tygodnie. W domu spała z nami, całe noce czuwałam jak przy noworodku, tak nie mogłam się otrząsnąć z widoku zalanego krwią brzuszka. Teraz jest dobrze. Ale kicia dalej śpi z nami przyklejona do mojej poduszki. Całość kosztowała ponad 1000 zł, jak by się ktoś pytał, stres, nerwy, ale dobrze że jest nadal z nami. NIGDY WIĘCEJ.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #12 : 2011-03-07, 12:04 »
Do wykonywania wszelkich zabiegow operacyjnych trzeba wybrac odpwiedniego lekarza - pierwszy z brzegu, nie oznacza ze lekarz jest dobry. Po to jest specjalizacja w chirurgii.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: 19 marca -Ogolnopolski Dzien Sterylizacji Zwierzat
« Odpowiedź #13 : 2011-04-22, 23:10 »
Popieram Iras - tylko znalezienie odpowiedniego weta , najlepiej chirurga minimalizuje ryzyko powikłań po zabiegu. A ludzie radośnie niosa swoje zwierzeta do najblizszego  mysląc ,ze jak ktoś ma dyplom to umie wszystko. Sa tacy weci,ze nawet kastracje samca moga schrzanic i kocur nie przeżyje.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 25 zapytaniami.