Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: KOCI OFF || Fotki Niśki str. 3  (Przeczytany 32153 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
KOCI OFF || Fotki Niśki str. 3
« : 2005-08-09, 16:31 »
Na psach jest takich pełno, na koniach również takowy topic jest, myślę że tu też przydałby się topic w którym możemy pisać o codziennych i niecodziennych wyczynach naszych futrzastych ;) Bo tak smutno tu, tylko o sterylki i szczepienia pytamy, a nic o swoich kociatych nawzajem nie ma ;) Co Wy na to?

Może ja zacznę..
Moja Miś jest teraz u babci (bo ja jestem na Sycylii), dziś pytałam przez gg wujka jak się Misiek czuje- ponoć ok, ale ... cały czas chodzi  za babcią jak pies :lol: No trochę mnie to zaskoczyło :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-31, 12:32 autor vioaoiv »
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #1 : 2005-08-09, 16:51 »
Hehe Vio dobry pomysł ;) dzisiaj moje słoneczko wzięłam z działki do domciu jak zawsze i oczywiście nakarmiłam... i wtedy zaczęło się jak zwykle:
- zostałam pogryziona i podrapana
- kotek pisał na klawiaturze :P
- ganiał za kursorem na ekranie.....
- ugryzł mnie nie powiem gdzie :lol:
- latał za swoja zabawka :P
Usmiałam się z niego bo ja sobie nalałam wody do wiadra bo sprzątam pokoj a kotek tak przyglądnał suię wiadu oparł się łapkami i..... włozzył łapkę do wody i próbował wyłowić ścierkę :P:P brechtałam się z niego i tylko czekalam kiedy wlezie tam cały :lol: niestety nie wlazł :P:P Potem przyszła mu ochota na pieszczoty i się łasił o moją twarz :P... Później wyszliśmy na podwórko kocio się załatwił i zaczęliśmy się bawić... ja przed nim uciekałam a on mnie gonił :lol: on tak śmiesznie skacze jak królicek :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #2 : 2005-08-09, 16:53 »
buu ja chce do mojego kotka :( jeszcze ponad tydzien

psiara masz świetną tą.. papuzkę :lol:
zawsze chcialam miec czarnego kota :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #2 : 2005-08-09, 16:53 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #3 : 2005-08-09, 17:03 »
Tak - pamiętam raczej niecodzienne wyczyny Miśki... :P MRAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.... :lol:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #4 : 2005-08-09, 17:04 »
no co Ty chcesz od mojej Misiuni :lol: :lol: ładnie śpiewa jak widzi Erę, to wszystko.. :hahaha:
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #5 : 2005-08-09, 17:05 »
Tak Era też ładnie zpieperza pod wyro jak widzi Miśke :lol22:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #6 : 2005-08-09, 17:06 »
moja mama się brechtała z ery :lol: :lol: mało na sufit dziecko nie wlazło :lol:
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #7 : 2005-08-09, 17:07 »
Tak amstaff - pies bojący się kotów i ścianołaz na dodatek :roll: :lol:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #8 : 2005-08-09, 17:08 »
no wiesz co, żeby amstaffa na mordercę nie wyszkolić, to trzeba być naprawdę dziwnym :evil: :lol: wstyd! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #8 : 2005-08-09, 17:08 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #9 : 2005-08-09, 17:10 »
<skruszony> - przepraszam wysoki sądzie... :P
No dobra wracamy do kotów bo nas okrzyczą :P - no więc ja mam Szarosława Dymka - to jest pers urojony - odmiany dymnej ;) :P i jest bardzo dziwny ;P
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #10 : 2005-08-09, 17:12 »
Tak Pepusiu.. chcesz o tym porozmawiać? :tuli: :lol:

jak juz bedziemy miec centrum zoologiczne panstwa pxxxx, to bedziemy miec miśke, szarosława i jeszcze jakiegos wykreta :lol:
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #11 : 2005-08-09, 17:14 »
jak juz bedziemy miec centrum zoologiczne panstwa pxxxx, to bedziemy miec mi&para;ke, szarosława i jeszcze jakiegos wykreta :lol:

Możemy wziąść tą trójkolorową kotke z mojego podwórka bo ma znów 4 małe... :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #12 : 2005-08-09, 17:14 »
biedna :( i biedne male :(

[weźmy :evil: ]
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #13 : 2005-08-09, 18:15 »
Dzisiaj miałam smutne zdarzenie z 'moim' (piszę moim, bo to kotek, którym się opiekuję) kociakiem.
Wczoraj nie pojawił się na obiadku, no cuż mówie sobie, przecież kot to kot, może moje obiadki mu zbrzydły :;d:
Dzisiaj, jakąś godzine temu (jedzonko dostaje ode mnie ok. 17.50 - 18.00) poszłam do sklepu po olej i majeranek dla mamy (ciocia miała go nas przyjsć). I tak sobie mówie - pojde rozeznac sie po osiedlu, może moje kocie gdzieś chodzi po osiedlu. A jak schodziłam po schódkach sklepu widze moja wychowawczynie z podstawowki i mowie dzien dobry. tradycyjnie mnie nie poznala, ale odpowiedziala i za chwile odwraca sie i mowi: Aska :lol: (nie zapomninamy że jestem Olga) pomozesz mi? A ja grzeczna dziewczynka :lol: zgodziłam się, no i pani wytłumaczyła mi że chodzi o kota zamknietego pod kratami przy aptece. Juz po glosie (kocie mialczalo przeraźliwie) rozpoznalam, ze to moja mysia pysia. Kiedy go zobaczylam, chudszego niz normalnie, z tymi swoimi zielonymi oczkami zrobilo mi sie zal :( kluczy do tej piwnicy nikt nie ma, na domiar złego kasa mi tam wpadła :( No ale otwarłysmy okienka i mialam przyjsc za 2 h :) Ale musialam isc do szewca, wzielam dwa pudełka po ramie odpowiedniu obciete, w jednym dałam saszetkę Whiskasa i trochę suchego a w drugie nalałam wody. Prosze, nie komentujcie Whiskasa, ale przemyslalam sprawe i poki kocie nie zje tego co mam, nie bede mu kupowac nic innego. Kot bardzo się ucieszył że przyniosłam mu jedzonko, co chwile się ocieral o mnie :)
Spostrzegłam także, ż to na pewno samczyk - meskosc ewidentynie mu wystaje :wink: Teraz udkładam pieniadze na kropelki odstraszajace pchły itp. bo jest strasznie zapchlony, no i na tableki odrabaczajace :)
Jak uda mi sie pstryknac fote, wstawie :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #14 : 2005-08-09, 18:39 »
Labradorka lepszy Whiskas niż śmieci ze śmietnika ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #14 : 2005-08-09, 18:39 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #15 : 2005-08-09, 18:53 »
Też tak myślę... Robiłam paczkę dla schroniska, z czego zostało mi: 1 saszetka Whiskas, puszka (jakaś tania marketówa, Yoka czy jakoś tak), 1 kg jakiejś marketówki, pazka suchy Whiskas 4 saszetki Kitekat. Dzisiaj pszyszła paczuszka dla kotka: 4 saszetki Whisaksa dla juniorka i 2 pazuszki suche dla juniorka :) Zastanawiam się, czy mogę mu ją podać?? Tzn. czy mu nie zaszkodzi karma dla kociaków? Na moje oko nie jest dorosły, jest mały i chudy jak na kocura, ale wydaje mi się że ma ok. 10-12 miesięcy, może mniej :) W każdym bądź erazie jak jutro pójdę dać mu amu to postaram się zrobić fotkę i Wy ocenicie ile ma miesiaków ;)
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #16 : 2005-08-09, 19:20 »
mozesz spokojnie podawac, na pewno nie zaszkodzi, tabletki odrobaczajace sa rozneg gatunku, mozesz mu podac drontal, tyl eze jest dość drogi bo tabletka kosztuje 20 zl, ale sa i tansze
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #17 : 2005-08-09, 19:21 »
Ja dwum koteczkom znalazłam dom

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #18 : 2005-08-09, 19:32 »
Ja także znalałzam domeq 2 kociakom... Ale tego nikt nie chce :(
Rincevind dzięki za odpowiedź...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #19 : 2005-08-09, 19:33 »
a moja Tequila regularnie poluje na Gabi :) efekt taki ze jak tylko Teqkla ogonem zaczyma bić na boki to córa ma ucieka... :/
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #20 : 2005-08-09, 20:21 »
a moja kocia rodzinka , codziennie przychodzi pod balkon, i głośno sie zachowuje.. boję się że sąsiadzi będą mnie wyzywać od  'nawiedzonej;'.. tym sie nie przejmuje.Najgorsze jest to, że najmłodszy jest tak dziki, że nie chce jeść. siedzi z boku i obsrwuje jak rodzeństwo zajada. Kocia mama też się nie przejmuje że jej kicia nic nie je... :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #20 : 2005-08-09, 20:21 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #21 : 2005-08-09, 20:24 »
Głodny kot napewno by się rzucił na jedzenie, może nie jest aż tak głodny.

Moja pomagała mi dzisiaj składac pranie - czekała aż trzepnę ręcznikiem, ona wtedy rundka w podskokach dokoła pokoju i znowu czekała na trzepanie :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #22 : 2005-08-09, 21:05 »
Ida odkryla przyjemnosc skokow na rame okienna. Po zainstalowaniu słupka z półeczkami dla kici przez pare dni się zastanawiała, no i po zastanowieniu sie dokonała tego.  Odległość słupka od okna około 1.7m. teraz robi to bez zastanowienia. Czysty zawodowiec.
Labradorka, nie żebym się czepiał, ale czy Twój kotek ten ze zdjecia,przypadkiem jest jakis taki troszkę inny od innych kotów??? :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-09, 21:24 autor Rincevind »
Zapisane

Sagga

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #23 : 2005-08-09, 21:28 »
Busiek sobie ostatnio ukochal karnisz nad oknem kuchni.I ogólnie górę kazdego otwartego okna...


Troche slabo widac bo to zdjęcia z komórki
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #24 : 2005-08-09, 21:32 »
rany, jakie cudo!! jak On tam wchodzi??
Moja 'wspina ' się na murek w pzredpokoju,albo na półeczke od wieszaka.A najgorsze są poranki, kiedy chowam pościel do łóżka, zaczyna mnie w piety gryżć i za skarby świata ni e wiem o co Jej chodzi :|
Zapisane

Sagga

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #25 : 2005-08-09, 21:37 »
Mam w oknie taką blokadę zeby nie otwierac na cala szerokosc i on sobie po wym wchodzi.I jeszcze po klamce...
rany, jakie cudo!! jak On tam wchodzi??
Moja 'wspina ' się na murek w pzredpokoju,albo na półeczke od wieszaka.A najgorsze s&plusmn; poranki, kiedy chowam po&para;ciel do łóżka, zaczyna mnie w piety gryżć i za skarby &para;wiata ni e wiem o co Jej chodzi :|
Bo kto widzial wstawac o poranku! Ona by jeszcze pospala.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #26 : 2005-08-09, 21:38 »
Ja tam nie wiem czy godzina 10 to poranek?? , a po drugie to Sonia całą noc ze mna śpi.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #27 : 2005-08-09, 22:46 »
no prosze moj temat sie przyjal :) jak tak dalej pojdzie to moze poprosimy o przyklejenie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #27 : 2005-08-09, 22:46 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #28 : 2005-08-09, 23:11 »
Heheh :Pa ja myslalam ze moj kot to juz wszedzie był :P na karniszu jeszcze nie :P Feniskio teraz sobie śpi w cieplutkim sianku w swojej skrzyneczce i sni o tym co jutro zbroić :P popedzę po niego raniutko bo juz sie stesniłam :P. A ile wasze koty maja lat/miesiecy? Mój ma ok. 2 miesięcy...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #29 : 2005-08-09, 23:20 »
oo to mileś jest. Moja ma 4,5 la . Ale zachowuje sie jak 'małolata' . Nie ma spania w ciągu dnia, jest towarzyska,jada tylko i wyłącznie jak my jemy.A idzie spać, jak tylko wszystko wyłącze. i przespi do rana
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 31 zapytaniami.