Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: KOCI OFF || Fotki Niśki str. 3  (Przeczytany 32148 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #30 : 2005-08-10, 11:16 »
moja kota kiedyś wskoczyła na uwaga.. lampę.. w kuchni :lol: jak to zrobiła? ot tak, po szafce, i sru na lampę.. a moja mama tylko wielkie oczy i zdejmować kota :lol: :lol:
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #31 : 2005-08-10, 15:18 »
:lol:
kot akrobata :lol:
U mnie jakos ostatnio jest ''spokoj''
Olimp tylko nieustannie rzuca sie na mnie, lub na mame, albo jak ktos przyjdzie, w przedpokoju. Tzn jak ktos przechodzi a on akurat ta siedzi (czyli prawie zawsze) to sie rzuca na recei uwiesza :lol: nie uzywaprzy tym pazorow, ale to smiesznie wyglada, zwlaszcza jakktos sie nie spodziewa i krzyczy ze strachu :lol:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #32 : 2005-08-10, 19:32 »
A moja znowu śpi :lol:
tylko tym razem nochal ma tuż przy klatce szczurów i sobie je ogląda, bo tak normalnie to sie panicznie boi szczurków.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #32 : 2005-08-10, 19:32 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #33 : 2005-08-11, 14:06 »
blech, moja biedna kota schudła po pobycie u babci, bo moja mama jej kupiła do żarcia jakieś ARO :| Juz moja mama dostala kazanie, i pojdzie dzis po purine.. a jak wroce do polski to musze miske przestawic na royala, iamsa albo eukanube..
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #34 : 2005-08-11, 17:18 »
a moja Matylda caaaaaaaały czas śpi....  :stupid: nie no ludzie ile można.....  :hmmm:
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #35 : 2005-08-11, 18:04 »
Ja nie mam tego problemu odkad spowrotem postawilam klatke z mysza do pokoju.
Teraz Olimp woiecej czasu spedza przy kompie niz ja ;D
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #36 : 2005-08-11, 20:17 »
potrzebuje czterech silnych facetow, do przeniesienia lodowki. Fasolka szparagow ktora kicia sie bawiła wpadła jej pod ww sprzet kucheny. kot jest załamany, a ja zaraz ogluchne od tych mialkow żalu.
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #37 : 2005-08-11, 20:38 »
a nie masz innej fasolki :;d: :lol: ??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #38 : 2005-08-11, 20:40 »
o rany :hahaha:

Rinceviiiind :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #38 : 2005-08-11, 20:40 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #39 : 2005-08-11, 21:01 »
masz długi kij?? przeturlasz puszke..;)
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #40 : 2005-08-11, 21:07 »
marioka. to nie tygrys tylko kotka. nie bawila sie puszka tylk taką fasolka normalna prosto z krzaka czy ja sie to wijące badziestwo nazywa. Zerknij sobi ena jej zdjęcia w ktoryms watku o ruskach to bedzie wiedziala, czy taka drobna Kobietka bawilaby sie olbrzymia stalowa pucha
Poza tym ni etrzeba juz organizowac brygady przenoszącej. Kicia znalazła gdzies nastepna, ale za poprzednia na pewno teskni, bo się do niej przywiązała emocjonalnie. to widac po ułozeniu futerka na koncach uszu
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #41 : 2005-08-11, 21:08 »
miejmy nadzieje, że nie będzie długo ubolewała nad stratą fasolki ..... :( :lol:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #42 : 2005-08-11, 21:20 »
AAAA ..ups..gafa...no przepraszam. Moja Sonia jest drobna , ale  donice z parapetu zrzuciłą.. do tej pory nie wiem w jaki spos ób..
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #43 : 2005-08-11, 21:30 »
nie no moj przecinak ni enalezy do olbrzymow, waga oscyluje w okolicach trzech kilo, ale przeciagnela opakowanie (pełne)zwirku sanicat prze 4 metry po dywanie. Ni epowiedziała dlaczego tak. Widac miała powód
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #44 : 2005-08-11, 21:33 »
moze chciała sie sprawdzić :P mała siłownia :lol:

tęsknie do mojego zwierza :( jeszcze tydzien :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #44 : 2005-08-11, 21:33 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #45 : 2005-08-11, 21:44 »
widocznie miała...:)
A innym sposobem przesuwa duuży kubek z kawą... to jest dziwne, nie wiem jak wasze koty, ale moja to ' chce zakopac' kawe...zapazch ja drażni czy uważa to za niesmaczny kąsek??
Wierzę vio, że tesknisz.. tydzień szybko minie
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #46 : 2005-08-12, 12:22 »
ale nuuuda...  :?
a pozatym, to świetna pogoda ..... przecież to nie Październik tylko sierpień!! :roll:
eee tam, Vio szybko Ci zleci ...  :niom:
ciepło przynajmniej tam masz? ( na Sycylii :;d: ) ??
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #47 : 2005-08-12, 12:40 »
Moja kocia została dzisiaj pogryziona przez szczurkę bo wtykała nochal nie do swojej klatki ;) Teraz kot jest w szoku, chyba potrzebuję kociego psychoanalityka ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #48 : 2005-08-12, 13:28 »
a moj aod rana szaleje... i po ścianach też :;d: a to zapowiada zmiane pogody na lepsze...i jestem szczęśliwa , bo w domciu zaczynało się robić jak w lodówce... wszystkie 3 kichające..a co do fasolki, to przypomniało mi się.. zakupiłam Sonce (aż) 5 myszek do zabawy.. urw ę sobie głowe, ale nie wiem gdzie ona je upchnęła.. wszędzie szukałam.. mam jedną wersję..  wszystkie znajdują się , za szafką pod zlewem.. jest tam taka dziura jak od myszy... ale nie będę robić żadnej zadyny type wymontowania szafki.. niech leżą i czekają na następna  :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #49 : 2005-08-12, 13:32 »
halina u nas jak zawsze bardzo ciepło, ale dzisiaj się zbiera wyjątkowo na burzę, okładke od zeszytu mi zwiało z tarasu na balkon sąsiada.. na pewno się ucieszy widząc okładkę z napisami "DOGZ" :lol: :lol:

Jeszcze 6 dni- ja chce juz do domu :(

Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #50 : 2005-08-12, 13:37 »
ale jutro bedzie tylko 5 !! a za dwa dni już 4!! Zobacz jak ten czas szybko leci :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #50 : 2005-08-12, 13:37 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #51 : 2005-08-12, 13:42 »
uschnę do tej pory :P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #52 : 2005-08-12, 13:45 »
ohhh czy ochhh.. nie moożesz usschnąć...bo Twoja kicia też tęskni.. Wiem , jak tęskni Sonka, Pinka była w szpitalu, to przez cały okres pobytu sonia chodziła i szukała..a gdy wszystkie kąty były już 'obwąchane' to wyskoczyła przez okno..całe szczęście że mieszkamy na parterze, daleko nie uciekła
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #53 : 2005-08-12, 13:48 »
jak ja wyjezdzam to tez Misia za mna teskni i mnie szuka, podobno jak bylismy z rodzicami w chorwacji a Miśka była u babci i dziadka w warszawie to Miśka o 16 zawsze zeskakiwała z szafy (pora powrotu nas do domu) i siadala przed drzwiami i miauczała prawie godzine :( 
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #54 : 2005-08-12, 18:57 »
a moja kota chyba za mną nie tęskni.... :P przynajmneij tego nie okazuje....
Vioaoiv ile ja bym dała za kilka dni ciepła... U nas w Wawie to taka pogoda, że szkoda gadać.... :|
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #55 : 2005-08-12, 19:53 »
żyrandol zdobyty!
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #56 : 2005-08-12, 20:42 »
hyh.. buuu oja też zaczyna w sfit 'patrzeć'..ale marazie to tylko wspina się po murku..albbo po szafach w kuchni przeskoki cwiczy
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #57 : 2005-08-13, 15:36 »
ludziee! ile mi ten kot wczoraj strachu narobil :P małe wstrętne zwierze :P. Godzina 9 rano, domofon, dzowni Monika "Alka złaź szybko, twój kot gdzies miauczy" ja taka zaspana.... "Co gdzie? miauczy? jak miauczy? Nie kapuje..." :P okazało sie ze kot gdzies polazł i nie umiał wrócic.... :lol: ubrałam się szybko i zeszłam (na działke mam kilka kroków :lol: ) Monika do mnie "tam gdzies za szklarnią jest" ja tam poszłam.... szukam kota szukam a on miauczy i miauczy... rozglądam się wszędzie.... nagle patrzę mała, czarna kulka futra siedzi na drzewie na działce obok i domaga się pomocy przy zejściu :lol: no to go wołam i zachęcam zeby sam zszedł (włamanie na ta działke odłozyłam na czarną godzinę :lol: ) i on sie zaczął wiercić.... zaklinował się między gałęziami... aż w końcu tarabani się i... zlecial :lol: ja podchodzę do ogrodzenia i go wołam, no to przeszedł górą przez ogrodzenie i wesoło podbiega do mnie.... taki głupol :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: KOCI OFF
« Odpowiedz #57 : 2005-08-13, 15:36 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #58 : 2005-08-13, 19:12 »
No nieźle :)

A ja mam dzisiaj kocią obrazę w domu, bo wykapała kotkę. Musiałam, bo ma okropny łupież a ja wtedy mam na nią uczulenie i kicham co chwilkę. Więc dla mojego i jej dobra było bliskie spotkanie z wodą i szamponem przy wtórze okropnych miałków. Chyba cały blok ja słyszał :lol:
Teraz zaszyła się pod tapczanem obrażona i się myje już chyba ze 2 godziny porzadkuje i czesze futerko. Niedługo wstawie zdjęcia mokrego, obrażonego kota z ogonkiem w kształt korby ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Rincevind

  • Gość
Odp: KOCI OFF
« Odpowiedź #59 : 2005-08-13, 19:32 »
Żyrandol w kuchni tez zdobyty
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.