Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wyjazd a koty  (Przeczytany 2077 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
wyjazd a koty
« : 2010-07-30, 10:58 »
hej potrzebna mi pilna opinia, mam 2 koty w domu, planowałam wyjazd na ok 2 tygodnie i nie mam pojęcia co z nimi zrobić, hotel - odpada bo one raczej nie lubią towarzystwa obcych zwierząt. mogłabym je zabrać ze sobą ale podroż będzie trwać ok 8 godzin samochodem:( mogę je w domu zostawic i poprosić znajomych (których koty lubią) aby raz na dzień wpadali do nich dali im jeść i pić. juz sama nie wiem co będzie dla nich najlepsze...
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: wyjazd a koty
« Odpowiedź #1 : 2010-08-02, 14:24 »
Wszystko zalezy od kotów. Mój kot nigdy nie zostałby sam w domu - źle znosi samotnośc, je i pije tylko w mojej obecności. Już wolałabym go pomęczyć przez 8 godzin w podróży.
Jak wyjeżdżałam na dłużej i nie było możliwości zabrania go ze sobą to oddałam go do hotelu. Jednak hotel był domowy, przebywał tam razem z moim psem plus 3 -4 psy włascicielki hotelu. Dla niego nie było problemem przebywanie z obcymi psami i od razu się tam dobrze czuł.

Więc zastanów się co dla twojego kota będzie najlepsze.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

marswiatek

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: wyjazd a koty
« Odpowiedź #2 : 2010-08-02, 14:59 »
Jeśli koty jedzą, piją i załatwiaja sie do kuwety bez twojej obecności to lepiej zostawić pod okiem zaufanych osób. Dla kotów( szczególnie domowych, co nie wychodzą na dwór) taka podróz i zmiana miejsca to okropny stres. Ja mam 3 persy, które w razie wyjazdu zostają pod okiem rodziny. Zmiany miejsc przezywają okropnym lękiem nie jedza, nie piją i nie korzystają z kuwet nawet po 2-3 dni! A beze mnie w domu ich życie toczy się swoim rytmem :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wyjazd a koty
« Odpowiedz #2 : 2010-08-02, 14:59 »

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
Odp: wyjazd a koty
« Odpowiedź #3 : 2010-09-18, 19:29 »
kotki zabrałam ze sobą, podróż zniosły na 5 +, no i sam pobyt w nowym miejscu bardzo im sie podobał:D nie sądziłam, ze mam w domu takie pantery:D
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 27 zapytaniami.