Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PILNE! Długi poród kotki  (Przeczytany 1911 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mahone

  • *
  • Wiadomości: 1
PILNE! Długi poród kotki
« : 2010-10-08, 20:48 »
Witam
Dziś ok. godz. 10 mojej kotce odeszły wody płodowe więc sądziłem że poród jest blisko. Tymczasem minęło już prawie 11 godzin a tu nic. Kotka miauczy (raczej nie z bólu bo też głośno mruczy), chodzi za człowiekiem, wyraźnie szuka miejsca do rozwiązania swojej ciąży. Prześpi się z 5 minut i już musi wstawać, wyraźnie widać że ją nęci. Czy to normalne zachowanie? Czy powinienem się martwić? Czytałem że kotki mogą wstrzymywać poród ale żeby aż przez pół dnia? Prosze o szybką odpowiedź.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: PILNE! Długi poród kotki
« Odpowiedź #1 : 2010-10-09, 13:16 »
wizyta u weterynarza. i szykuj kase na cesarke.

NATYCHMIAST.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Enigma

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Odp: PILNE! Długi poród kotki
« Odpowiedź #2 : 2010-10-18, 14:07 »
Mahone, daj znać, czy z kotką i małymi wszystko w porządku!

Niestety czytam ten wątek dopiero teraz.

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna rzecz: czy kotka miała naszykowane miejsce? Tutaj wystarczy większe pudełko wyłożone ręcznikiem lub kocem. Tak było z moją Kicią kilka ładnych lat temu. Też szukała miejsca, miaucząc i chodząc za wszystkimi. Od razu zorganizowaliśmy jej pudełko, wyłożyliśmy dno starym kocem. Od razu tam weszła i urodziła dwa maleństwa. Wiem, że temat już nieaktualny, ale może ta informacja jeszcze kiedyś komuś się przyda.

Pozdrawiam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: PILNE! Długi poród kotki
« Odpowiedz #2 : 2010-10-18, 14:07 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.