Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: bardzo chory kot  (Przeczytany 1455 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzu

  • *
  • Wiadomości: 1
bardzo chory kot
« : 2012-02-20, 10:21 »
Cześć, mam kota, który ma jakieś pół roku może nieco więcej. I wczoraj zachorował, nie je nie pije, ani się nie rusza. Wygląda okropnie, szczególnie jego oczy. Poza tym schudł w oczach jest leciutki jak pchełka. Strasznie koło niego śmierdzi, pewnie robi pod siebie. Co ja mam robić? On może jeszcze dziś lub jutro wykituje... ;( ;( ;( bo jest z nim źle. Dodam, że nie jadł od 2dni, podstawiłem mu kubek z wodą i trochę polędwicy w kawałkach, ale do ust nie wziął. Pomocy. Weterynarz raczej odpada, a niestety nie wiem co to może być, pewnie jakiś wirus. Bo dzien przed jego zachorowaniem został wykąpany (przy użyciu szamponu do włosów suchych Shauma - wiem idiotyzm) i wkrótce kiedy był w ciepłym i niedosechł do konca moja matka wyrzuciła go na mróz by się załatwił, a potem nie wzięła do domu tylko spał w zimnej szopie. ;( Pewnie przez to teraz choruje.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12526
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: bardzo chory kot
« Odpowiedź #1 : 2012-02-20, 15:24 »
Nie bierz więcej żadnych zwierząt, przynajmniej dopóki mieszkasz z matką.
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: bardzo chory kot
« Odpowiedź #2 : 2012-02-20, 17:43 »
Bardzo mozliwe, ze kot ma zapalenie płuc. Oczywiscie do weta nikt z nim nie pojdzie ???????
To jest znęcanie sie nad zwierzęciem....
I idiotyzmem nie jest wykapanie kota, ale wyrzucenie mokrego na mróz , to jest karalne.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: bardzo chory kot
« Odpowiedz #2 : 2012-02-20, 17:43 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.