Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: obrzęk trzewioczaszki u kota - pomocy  (Przeczytany 1634 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

renia010

  • *
  • Wiadomości: 2
obrzęk trzewioczaszki u kota - pomocy
« : 2009-05-11, 20:55 »
Kotek od 2 miesięcy jest leczony  antybiotykami  i innymi lekami ( krople  do oczu  i nosa ) na katar koci   i zapalenie płuc.  Zapalenie płuc ustąpiło  po  bardzo  długim  leczeniu  ale  katar i wysięk z noska  nie. Teraz  doszedł obrzęk  trzewioczaszki,  kot wygląda jak pitt-bull.
Wysięk z nosa i oczu w tej chwili się zmniejszył  praktycznie go niema.
Ten obrzęk  raz jest mniejszy raz większy - rozmieszczony jest bardziej  na lewym policzku  i nosie.
 Kotek  normalnie  je, i pije chociaż   nie ukrywam  ma  kłopoty  z tym,  normalnie  śpi, myje się.

 Dodam  że kotek  ma 7 lat  i usunięte  zęby  z powodu  przewlekłego zapalenia.
Jednak  podczas zabiegu usuwania  górne kły  było ciężko usunąć i lekarz je złamał  zaraz przy dziąśle mówiąc  że zarosną i nie będą sprawiać  kłopotów.
Kotu cały czas sączyła się   ropa i cuchnąca  wydzielina z  pyska nie chciał jeść ,wiec  dostawał antybiotyki  które pomagały tylko na chwile.
2 miesiące temu  kiedy  zaczęła się   choroba niby koci katar zmieniłam lekarza   który wyciągnął  mu  resztki    kła   ale  choroba nie ustępuje.
 Proszę o pomoc  jak   leczyć  i  co  kotkowi  tak naprawdę  jest.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: obrzęk trzewioczaszki u kota - pomocy
« Odpowiedź #1 : 2009-05-20, 13:57 »
koniecznie trzeba usunac resztki klow. prawdopodobnie to one sa przyczyna.

BTW - i zmien wtea. Konowal, ktory twierdzi, ze resztki klow nie beda sprawialy problemow jest godny pozalowania.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia010

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: obrzęk trzewioczaszki u kota - pomocy
« Odpowiedź #2 : 2009-06-23, 15:02 »
Dzięki Iras  zmieniłam lekarza pojechałam do większego  miasta  do  odpowiedzialnych ludzi. Niestety  za późno  ;(   jestem zła na siebie tak strasznie  że  sobie miejsca znaleźć. Był  ból  płacz a teraz złość. Wszystko za późno  było.  Zaufałam lekarzowi  nie temu  co powinnam  wierzyłam  ze zna się na chorobach,  leczeniu,  diagnozie że pomoże.  Po prostu doprowadził  do tego  ze u mojej kotki  wdał sie stan zapalny,  ogromny wirusowy  stan zapalny  dziąsła , zatoki, przez te  ułamane   kły. Ogromny ropniak w zatoce  i do tego  nowotwór.  Wszystko od infekcji.  Walczyłam o nią miesiąc,  była    operacja  i nadzieja ale  niestety nowotwór  wygrał.

Opowiadam  to  ku przestrodze dla innych  weterynarze to też  ludzie  różni.
Zanim  się wybierzecie  do  nich  2 razy się  zastanówcie  do którego  pójdziecie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: obrzęk trzewioczaszki u kota - pomocy
« Odpowiedz #2 : 2009-06-23, 15:02 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 24 zapytaniami.