Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Psy rasowe za darmo!!!  (Przeczytany 7987 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

EWASARA

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #30 : 2004-02-11, 21:51 »
Ale fakt jest faktem że jeżeli właściciel kupił pieska za 2000zł.i karmił go np.dobrą karmą,piesek trafia do osoby o bardzo ubogim budrzecie,zaczyna dostawać jedzoonko typu świństw z supermarketu.Surowe mięsko też się nie nadaje dla pieska który nigdy nie jadł surowego.Nie wolno drastycznie zmieniać jadłospisu .A ja posiadam 2 pieski z adopcji ,jeden ze schroniska wzięty w wieku 10 lat ,kundelka i jamniczka od osoby prywatnej [wzięta w wieku 8lat i 7miesięcy].Wiele ludzi powie dwa kundelki bo jamniczka nie ma metryczki .I czy ja wyglądam na osobę z elity?Myślę że to jest dobry przykład miłości do pieska ,nie ma tu mowy o interesowność .Dziwić się że powstają nowe hodowle psełdo-hodowców.Sztuka to okazać miłość brzydkiemu i staremu a nie młodemu i pięknemu.To tylko przykład bo moje sunie są cudne chociaż stare .Jedna ma teraz 13 druga9 lat. ;)
Zapisane

Weronyka

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #31 : 2004-02-12, 00:59 »
Cytat: magia
Niektóży tu zachowują się tak jak by psy rasowe były tylko dla elity. Drogi pies droga karma wszystko najdroższe. To nic że psa można karmić surowym mięsem i to wcdale drogie nie jest. Zgadzam się że niektóży piszą ogłoszenia bez zastanowienia się. Ale fakt jest faktem że psy ras drogich są do oddania ( nawet szczenięta do 3 miesięcy :))

Z tym że takie psy są do oddania czasmi zgadzam się. Ale nie uważasz że ktos kto chce przygrnąć psa rasowego i do tego stawia warunki typu, że ma być w wieku do 3 m-cy to juz jest przegięcie????? Skoro chce ktos psa danej rasy i niestać go na kupno, to moim zdaniem owszem może zamiescic ogłoszenie, że chce pasa danej rasy, ale wymogi typu wiek to dla mnie przegięcie!!!!
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #32 : 2004-02-12, 13:24 »
Wszyscy możemy dawać ogłoszenia ,o wszystkim .Ale ogłoszenia powinny mieć jakiś sens .Jeżeli były ogłoszenia o yorkach ,wżućcie linka,bo ja nie słyszałam .Ale człowiek nie jest nie omylny.Oczywiście chodzi mi również te nie aktualne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedz #32 : 2004-02-12, 13:24 »

Patka

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #33 : 2004-02-16, 15:39 »
hehe ta wille to ja moge wziaśc :wink:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #34 : 2004-02-17, 19:35 »
a ja przygarne porshe ale koniecznie tyle co ściągnięte z taśmy produkcyjnej i jak nie czerwone to nawet nie pisać :lol:  :lol:  :lol:
Uważam że można napisac to co się chcea może akurat ktos kto ma takie psiaki wyjezdza i nie ma co szybko zrobić z szczeniakami?Sprawdz tylko warunki itp i musi jechać zawsze się może udać
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Psy rasowe za darmo!!!
« Odpowiedź #35 : 2004-02-19, 23:05 »
hi hi hi może ktoś wyjeżdza i nie ma co zrobić z e swoim mercem koniecznie w złotym kolorku ja bardzo chętnie się nim zajmę  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 26 zapytaniami.