Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: devilaaaa  (Przeczytany 33288 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
devilaaaa
« Odpowiedź #120 : 2003-07-10, 00:25 »
nie no to ja nie wie jestem pewna zima czy ty hetero,hetero znaczy ze czujesz pociag i interesujesz sie mezczyznami a ty z tego co wiadomo pospolicie tego nie przejawiasz...to skad taka pewnosc zes hetero?jakna razie mi jedzie zoofila :lol:

Zimoludka

  • Gość
devilaaaa
« Odpowiedź #121 : 2003-07-10, 12:38 »
hyhy. Zauważylam, że jak jest jakiś ładny chłpak to od razu gej! oblecha!!!!!!!
k cian! nie obrzydzaj mi! gdybym miała się z jakąś laską liza to........................blech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wolę z Rewcią :D Z restzą już jej dawałam buziaka usta usta :P(żartowałam) Tzn buziaka dawałam w wargi i ona tam ma takie twarde włóski i kłuło mnie :P Koleżanki też się śmieją, że ja jakaś zooseksulana jestem :D
Zapisane

Elwirka

  • Gość
devilaaaa
« Odpowiedź #122 : 2003-07-10, 20:41 »
Zapraszam Cię za kilka lat wszysyc z forum mają u mnie darmowe leczenie :wink: Ja to mam przynajmniej chłopów :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

devilaaaa
« Odpowiedz #122 : 2003-07-10, 20:41 »

Zimoludka

  • Gość
devilaaaa
« Odpowiedź #123 : 2003-07-10, 21:14 »
a co? Rewcia gorsza od chłopów? :[[[[[[
Zapisane

Tafta

  • Gość
devilaaaa
« Odpowiedź #124 : 2003-07-10, 22:10 »
nie tyle gorsza co... yyyyyy... wiesz... jakby Ci tu powiedzieć... chłopcy mają inne walory :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
devilaaaa
« Odpowiedź #125 : 2003-07-10, 23:01 »
Cytat: Rewina
hyhy. Zauważylam, że jak jest jakiś ładny chłpak to od razu gej! oblecha!!!!!!! -          no zima to ja nie wiem na jakich facetow trafiasz,wszyscy przystojni jakich znam a jest ich sporo to jakos homo nie sa albo poprostu wedlog ciebie sa tacy jak ty tak do rewki....no  bo faktycznie co o facetacjh wiesz :P



 Koleżanki też się śmieją, że ja jakaś zooseksulana jestem :D
nie zooseksualna tylko zoofilka si emowi,przeciez wlasnie to powiedzialam  :lol: no to juz cie zima nic nie uratuje :P wspolczucia :lol:
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.