Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Koty tonkijskie  (Przeczytany 2977 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MARCIN

  • Gość
Koty tonkijskie
« : 2002-07-22, 14:24 »
Interesuje mnie ta rasa. Jeśli macie takiego zwierzaczka, proszę, napiszcie coś o nim.
Zapisane

Karla

  • Gość
Koty tonkijskie
« Odpowiedź #1 : 2002-07-22, 14:52 »
nie mam takiego kociaka, ale bedac na wystawie rasowych kociakow zapalalam do nich miloscia....sa po prostu przepiekne...w typie kotow orientalnych...maja tak jak syjamy ciemniejsze znaczenia na "koncowkach", ale nie sa kremowe tylko z reguly ciemne...ja sie zakochalam w kociaku, ktory byl czekoladowy, z ciemniejszymi czekoladowymi znaczeniami, wszystko mial praktycznie czekoladowe hihi lacznie z noskiem i poduszeczkami :D wypytalam wlascicielke, jaki maja charakter...no i sie dowiedzialam, ze nie sa tak marudne i obrazalskie jak syjamy...ze maja bardzo cieply stosunek do czlowieka, lubia spac ze swoim opiekunem...dobrze przystosowuja sie do zycia z innymi zwierzetami...jak znajde w domu wizytowke tej pani to Ci podesle namiary, bedziesz mogl sie wypytac o wiecej szczegolow...cena z tego co pamietam to 1000-1200 zl...aaa i byl jeszcze drugi sliczny - stalowy...po prostu sie rozplynelam :)
Zapisane

G.N.

  • Gość
Koty tonkijskie
« Odpowiedź #2 : 2002-07-22, 21:55 »
Kot tonkiński jest krzyżówką syjama i burmy, jesli chadzi o wygląd i temperament to również stoi pomiedzy syjamem i burmą.  Na serwerze koty rasowe (zaglądnij do działu strony www post "strony o kotach") można zobaczyć  opis rasy i zdjecia. :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koty tonkijskie
« Odpowiedz #2 : 2002-07-22, 21:55 »

zuza

  • Gość
Koty tonkijskie
« Odpowiedź #3 : 2002-08-03, 18:06 »
Znam jednego Tonkijczyka :-)
Jest zabawowy i przylepny. Geba mu sie nie zamyka :-) potrzebuje duzo kontaktu z czlowiekiem.
No, a jesli chodzi o kontakty z innymi zwierzetami... Coz, nie zawsze jest slodko... Opiekunka usilowala wprowadzic do domu jeszcze jednego kota, ale chlopaki walczyly tak strasznie, ze musiala mu znalezc inny dom. To doswiadczona osoba i probowala roznych sposobow, ale nie wyszlo :-(
Teraz do domu przybyl mu maly kumpel i Samuel mu matkuje calkowicie, wlacznie z tym, ze daje sie ssac ;-)
Wiec tak naprawde nigdy nie wiadomo...
Zapisane

cynamon

  • Gość
Koty tonkijskie
« Odpowiedź #4 : 2002-08-13, 15:13 »
znam jedego tonkijskiego i jest to kot
- wyjątkowo towarzyski / czytaj najważniejsza postać niezależnie od tego, czy w domu jest 5 czy 25 osób/
- upierdliwy w swojej miłości do ludzi / albo - jak kto woli - niezmienneie okazujący swoje ciepłe uczucia i zainteresowanie/
- powracający jak bumerang w przypadku odmowy współpracy / nie obraża się, udaje, że nie zauważył że go właśnie zrzuciłeś z kolan - i tak do usr..nej śmierci/
- jak pójdziesz do hodowli to oblepią cię małe tonki które z miejsca uznają cię za swojego najlepszego przyjaciela. jeśli wyjdziesz z jedną to jesteś dzielny.
coś więcej chcesz wiedzieć?
Zapisane

AniaS

  • Gość
Koty tonkijskie
« Odpowiedź #5 : 2002-08-13, 21:09 »
uuuuuu! chce takiego... chociaz jak wspominam o drugim kocie to moja mama na mnie dziwnie patrzy i mruczy cos o moim wlasnym domu...  :?: :wink:  Jednym slowem czas sie wyprowadzic :lol:  :wink:  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 22 zapytaniami.