Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie  (Przeczytany 5421 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jurek

  • Gość
Witam Wszystkich, zawsze byłem psiarzem ale w tym roku mi odbiło i mam kota (znajdę, czarnego z białą muszką) ma ok.6 miesięcy.
Poza tym hoduję rybki do konfliktów interesów nie dochodzi bo akwarium jest przykryte ale nie w tym rzecz. Mam problem bo Jupkowi (tak zwie się mój pupil) cuchnie z pyszczka, je normalne kocie żarcie może ktoś poradzi co zrobić.
Zapisane

Karla

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #1 : 2002-07-08, 14:47 »
To jest tak...koty jako ogolnie zwierzaki miesozerne maja taki specyficzny zapach z pyszczka, wiec nigdy nie bedzie taki, jakby kotek zjadl paczke mentosow :D
...nie wiem jakim jedzonkiem karmisz kociaka...ale moze akurat ten rodzaj powoduje wydzielanie wiekszej ilosci nieprzyjemnych zapachow...sprobuj zmienic karme...jesli to nic nie da proponuje zglosic sie do weta, bo byc moze kociak ma jakies problemy z przewodem pokarmowym, albo z dziaslami, moze odklada mu sie za duzo kamienia...i to powoduje bardziej intensywny zapach.
Zapisane

Jurek

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #2 : 2002-07-08, 22:31 »
Kocur wcina Whiskas junior a chyba ma problem z dziąsłami ponieważ idą mu nowe ząbki. Kły już zmienił a teraz zmienia te dalsze, łamacze i trzonowe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedz #2 : 2002-07-08, 22:31 »

Ikonka

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #3 : 2002-07-09, 07:18 »
Jurku,
miałam takie same problemy z moim kotem. Rzeczywiście w okresie zmiany zębów kotom pachnie z pyszczka, ale nie tylko. Mogę Ci zaproponować podawanie tabletek, które można kupić w sklepach z żywnością dla zwierząt, mają one za zadanie eliminowanie zapachu z pyszczka oraz czyszczą zęby. Można je kupować na sztuki, niestety w tej chwili nie pamiętam ich nazwy, ale w sklepie powinni wiedzieć, produkuje je Whiskas. Pozdrawiam.
Zapisane

Jurek

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #4 : 2002-07-09, 10:19 »
Dziękuję Wszystkim za poradę, postaram się zastosować bez skody dla zdrowia pupilka.  :lol:
Zapisane

AniaS

  • Gość
Do Kini
« Odpowiedź #5 : 2002-07-10, 01:35 »
Kinia: a widzisz tu jakiego weta? To juz pytania nie mozna zadac? Wizyta u weterynarza swoja droga a pytanie na forum swoja! A fucki to mozesz rodzinie albo znajomym pokazywac :idea:
(sie wkurzylam- nowe forum i juz niemili ludzie na nim)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #6 : 2002-07-10, 01:39 »
Spokojna glowa AniaS, Kinia przywitala sie z klawiszem ->  :evil: usuń ...
Zapisane

AniaS

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #7 : 2002-07-10, 01:41 »
no! jest sprawiedliwosc na tym swiecie :) :lol:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #8 : 2002-07-10, 01:44 »
Na tym forum nie bedzie tolerowania takich wybryków (poczytaj nowy regulamin :) http://zwierzaki.finn.pl/viewtopic.php?t=53 )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedz #8 : 2002-07-10, 01:44 »

zuza

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #9 : 2002-08-03, 18:36 »
No i jak tam dziaselka? Jestem uczulona na problem, bo moje obie maja problemy z dziaslami :-( Jedna z powodu nerek, a druga, bo byla karmiona puszkami i suchym, a miesko dostawala pokrojone...
Pozostawalam w blogim przeswiadczeniu, ze suche czysci zeby. Nie czysci :-(
Dowiedzialam sie, ze najlepiej sie kotom czyszcza zeby jak 2 razy w tygodniu, albo czesciej dostaja wolowinke w duzych paskach, zeby musialy szczekami porzadnie popracowac. Oczywiscie przemrozona i doprowadzona do temperatury pokojowej.
Jesli chodzi o whiskasa... z wielu stron slyszalam, ze to niedobra karma. Niektore koty ja jedza i nic, ale u czesci wywoluje duze klopoty z kiszeczkami :-( Sa karmy Iamsa i Royala dla mlodych kotow (suche), z pewnoscia beda lepsze ;-)
Zapisane

dora750

  • Gość
Powitanie dla kociarzy i jednocześnie pytanie
« Odpowiedź #10 : 2002-08-04, 15:03 »
Ja moim pupilom nie podajęWhiskasa (fuj fuj fuj). Dostają Purinę, Royala, Hillsa. Surowe mięcho, ryby, do tego witaminki w postaci Eltamu i Efa Olie, a także Maltpastę. Niestety Parys suchego się nie tknie...Podobnie jak jego tatuś (inter grand champion). Aby zredukować zapach z pyszczka są specjalne suche karmy, a także preparety firmy Beaphar.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 25 zapytaniami.