Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kociaki w schronisku  (Przeczytany 1856 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rademenes

  • Gość
kociaki w schronisku
« : 2002-08-13, 21:42 »
niedawno sie dowiedzialam, ze do bydgoskiego schroniska ludzie przynosza nawet po kilkadziesiat kociakow dziennie... to przerazajace... nieodpowiedzialni wlasciciele kotek, ktorzy skazuja malenkie kociatka na zycie w schronisku, albo na smierc... bo podejrzewam, ze wiekszosc z tych kociakow zostanie uspiona! plakac sie chce...
Zapisane

myszka

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #1 : 2002-08-13, 22:00 »
Ja mam malutką kicię włąśnie ze schroniska...ktoś wyrzucił ją i jej rodzeństwo, dobrze że znalazł się ktoś kto ją dostarczył do schroniska. Chociaż tam juz pewnie by nie żyła  :(  W tej sprawie jak zwykle zawinia człowiek, ponieważ nie wysterylizuje, tylko wypuszcza a potem małe kotki to problem  :grr: i jeszcze się takiemu wydaje że jest humanitarny, no bo niesie do schroniska, a nie topi  :evil: śmierć takim bezmózgom i tyle.
Zapisane

matusia

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #2 : 2002-08-14, 14:59 »
Tak to jest jak się kupuję zwierzątko bez zastanowienia a jak nadchodzą wakacje to si,.ę nie wie co z tym fantem zrobić ale dla zwierzaka nie zrezugnują z wakacji dla zwierzaka bo przecież tak nie można. I wtedy właśnie oddają zwierzaki do schroniska, zapominają i po wakacjach kupują nowego. Oburzające. Ta sama sprawa dotyczy psiaków. Jak jechałam do Chorwacji przy drodze widziałam Jamnika długowłasego. Był poprostu śliczny. Ale nie mogliśmy go wziąć. Tak sobie myślałam jak na przykład rodzice mnie wyrzucili i powiedzieli że nie mogą mnie trzymać na wakacje?...............
Zapisane

Forum Zwierzaki

kociaki w schronisku
« Odpowiedz #2 : 2002-08-14, 14:59 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #3 : 2002-08-14, 19:09 »
I to tyczy sie wszystkich zwierzat, nie wazne czy rasowych czy nie, rasowe psy, koty, sa wyrzucane kiedy nadochodza wakacje, nie rozumiem jak mozna najpierw kupic zwierze - a potem co?
Miec go w domu w formie zabawki?
Czy ci ludzie nie przywiazuja?
Czy oni nic nie czuja w sercach (jesli je maja) gdy zwierzak zostaje za nimi a oni odjezdzaja? A te biedaki czekaja na swoich wrednych panow i cierpia - a ludzie w tym czasie baluja ! I ani mysl sie nie pojawi?
Ani jedna refleksja? Cos w duszy nie scisnie?
I co ciekawe koty zachowuja sie czasem zupelnie jak psy, znam przypadek gry porzucona ciezana kotka (przy jakims przystanku ktos ja wysadzil) przychodzila tam codziennie i siedziala czekajac na powrot swego pana...
Niemadra, powinna brac nogi za pas i ani myslec o takim draniu....
Zapisane

myszka

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #4 : 2002-08-14, 19:27 »
Widzisz Apophis po raz kolejny potwierdza się smutna prawda, że zwierzęta mają więcej serca niż niejeden "król stworzenia"... http://www.kurier.szczecin.pl/?d=kraj1&id=19154  
przepraszam że daję coś takiego, ale to po prostu ilustruje zwyrodnialstwo niektórych ludzi...a ten biedny piesek na pewno ich kochał. Inaczej by zwiał przy pierwszej okazji. Tak człowiek odpłaca za miłość. I to ma być homo sapiens? raczej homo degeneratus... :cry:
Zapisane

matusia

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #5 : 2002-08-14, 22:51 »
:cry: Zawsze jak oglądam Arkę Noego to na samym początku jest coś takiego jak wyrzucją psa z samochodu do lasu i odjeżdżają, a on za nimi biegnie biegnie i biegnie........ A ja nigdy bym nie wyrzuciła zwierzaka. Ale już na prawdę nie mogę nie mogę nie mogę patrzeć na tych głupich ludzi co tak bezmyślnie skazują zwierzę na smierć. Niektórzy nawet przywiązują psy jakimiś drutami że się biedne męcza.
Zapisane

lawenda7

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #6 : 2002-09-25, 11:29 »
czasem sie zastanawiam kto ma wiecej rozumu- ludzie czy zwierzeta? a okazuje sie to ludzie zabijaja bez powodu a zwierze tylko dla przetrwania- czyli zeby miec co zjesc. czlowiek tak sie omamil kasa ze nie interesuje go juz zycie bezbronnego kota, psa czy konia... wazne ze on jest szczesliwy w swoim kruchym dolarowym zamku! takim ludziom hanba!!!
ja mam psa ktorego uratowalismy przed smiercia a ostatnio wzielam tez myszke .... prawdopodobnie tez by zostala utopiona! a niestety kotka nie mam!!!! a bardzo bym chciala - ale jestem uczulona!!! mimo to kotki bardzo lubie i moze kiedys mimo kataru- jakiegos wezme! takze "kociarze"- ni epoddawajcie sie ! moze kiedys bedzie lepiej?( marna szansa...) ludzie i tak juz sie nie zmienia- cale szczescie ze sa jeszcze milosnicy zwierzat!!! amen! :?
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
kociaki w schronisku
« Odpowiedź #7 : 2002-09-27, 21:42 »
To straszne. Nieodpowiedzialni ludzie mają kotkę i ją puszczą w czasie godów, a potem małe kociaki id do schroniska, albo giną. LIVE IS BRUTAL
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
kotki w schronisku
« Odpowiedź #8 : 2002-09-28, 21:56 »
Tak to jest...jakieś wredne babsztyle wypuszczają niestyrylizowane kotki na polko, a jak zobaczą , że pojawiły się małe kociaki to szast do schroniska, albo co gorsze nad rzekę i do worka:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

kotki w schronisku
« Odpowiedz #8 : 2002-09-28, 21:56 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 25 zapytaniami.