Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: okropny widok!  (Przeczytany 5436 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matusia

  • Gość
okropny widok!
« : 2002-08-17, 21:11 »
Przedwczoraj byłam z tatą i mamą po paliwo i jak wracaliśmy zobaczyliśmy maleńkiego koteczka na środku ulicy. Tuż przy krawężniku zobaczyliśmy jeszcze dwa małe kotki. Jeden leżał ( był martwy) a dugi obok bardzo bardzo chory i taki jakiś sparszywiały siedział obok tego martwego i czasem go trącił noskiem. Mama wyszła z samochodu chcąc złapać tegomalutkiego chorego ale był dziki i się nie dało.
Pojechaliśmy dalej.
Dzisiaj byliśmy tam, żeby dać im jeść, ale ich tam nie było. :cry:  :cry:  :chomik:  :cry:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #1 : 2002-08-17, 23:14 »
to jest straszne :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: Ta braterska miłość. Nawet po śmierci go nie opóścił ludzie bierzmy przykład ze zwierząt, a dobrze wyjdziemy
Zapisane

matusia

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #2 : 2002-08-18, 15:17 »
Masz całkowitą racje! Ale tak ciągle mi ciężko na sercu. Bo te parchwy to już się nie da uleczyć i kocio zdechnie prędzej czy pó.źniej  :cry:  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #2 : 2002-08-18, 15:17 »

Zorba

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #3 : 2002-08-18, 16:40 »
chlip ale to smutne .
Matusio a ten zdechły kotek nadal tam leżał??
Zapisane

matusia

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #4 : 2002-08-18, 19:48 »
Był  :(:(:(:( :cry:
Zapisane

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #5 : 2002-08-21, 11:56 »
Kiedyś u mnie pod blokiem leżał martwy kot, taki dość duży, rozjechany przez auto, zarobaczony, widok nieprzyjemny. Straż miejska jest od tego , żeby zwierzątko sprzątnąć. Zadzwoniwszy od razu pokłóciłam się z babą ze straży, bo zleciła strażnikowi, sprzątnięcie "kociego ścierwa", jak się wyraziła.. Zbulwersowałam sięi odpowiednio ją zbeształam. A język to ja mam cięty. No i biednego kota chyba zutylizowano. Lepsze to niż rozkładanie się na ulicy :( :cry:
Zapisane

matusia

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #6 : 2002-08-21, 20:39 »
No i później robią z tego hamburgery. hehe
Nom... Taki jeden kolega pracował mcdonaldzie i mówił że oni do tych kawałków mięsa dają oczy nosy ogony uszy i wszstkie takie odpoadki.
fuu
Ale ja na szczęscie nie przepadam za hamburgerami.
Zapisane

Bomba

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #7 : 2002-08-23, 17:04 »
Cytat: matusia
kocio zdechnie prędzej czy pó.źniej  :cry:  :(

Umrze .
Zapisane

Ann

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #8 : 2002-08-23, 18:27 »
Cytat: matusia
No i później robią z tego hamburgery. hehe
Nom... Taki jeden kolega pracował mcdonaldzie i mówił że oni do tych kawałków mięsa dają oczy nosy ogony uszy i wszstkie takie odpoadki.
fuu
Ale ja na szczęscie nie przepadam za hamburgerami.



błeeeeeeee.... :okurcze:
fuuuuj......
... nigdy więcej nie pójdę do Maca... (no, chyba, że na lody ^^)
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #8 : 2002-08-23, 18:27 »

matusia

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #9 : 2002-08-24, 15:53 »
Masz rację Bomba. Ja też tak zwykle mówiłam że jakieś zwierzątko nie zdechnie tylko umrze bo tak mi się wydawało nie  sprawiedliwe że ludzie umierają a zwierzaczki które tak bardzo kocham zdychają. No ale jak mówiłam np że szczurek umarł to mnie poprawiali że zdechł i później się już tak przyjeło że kocio zdechł na przykład


PS
U nas jest dzisiaj święto ogórka :):):)
Ale się najadłam :P  :oops:
Zapisane

myszka

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #10 : 2002-08-24, 16:06 »
Zły człowiek zdycha. Dobry zwierzak UMIERA. :(
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #11 : 2002-08-24, 16:17 »
Kazdy zwierzak jest dobry. :)  :)  ;)
Zapisane

Ann

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #12 : 2002-08-24, 18:35 »
Zgadzam się! Mogą być tylko źle wychowane zwierzęta... ale to już tylko i wyłącznie wina człowieka.
Zapisane

Aleksja

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #13 : 2002-08-28, 18:14 »
To wy jwcie hamburgery? Ja tam jestem wegetarianką  :D
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #14 : 2002-08-29, 12:06 »
Ja bardzo chcalabym i tylko jak moge to nie jem miesa. No ale na obiad mama mi karze :grr:  bo mowi ze jestem w wieku dojrzewania i cos tam cos tam... jak nie bede jadla miesa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #14 : 2002-08-29, 12:06 »

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #15 : 2002-08-29, 16:02 »
Cytat: Aleksja
To wy jwcie hamburgery? Ja tam jestem wegetarianką  :D



Skoro ty nia jesteś, to czy to oznacza, że wszyscy muszą byc wegetarianinami? Nie każdy może, a na pewno nie dzieci do lat 14. Mam medyczne wykształcenie, pracuję w szpitalu i wiem, jakie dzieci maja zapotrzebowanie na składniki zawarte w mięsie. Milko, twoja mama ma zupełną rację. Jak dorośniesz możesz sobie nie jeść mięsa  ile zechcesz. Teoretycznie teraz już byś mogła nie jeść, ale wtedy dietę ustala się zlekarzem i dietetyczką, a wierz mi że to kosztowna dieta...Mój brat byl wegetarianinem i tak mu to zbrzydło, że teraz wcina mięso, aż mu się uszy trzęsą. Dieta wegetariańska jest rzeczywiście wspaniała, pod warunkiem, że ktoś potrafi się racjonalnie odżywiać :)
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #16 : 2002-08-29, 16:34 »
Dla ciebie latwo mowic, musze jesc mieso i juz.
Tylko ze dla mnie to nie jest wcale latwe, jak mam jesc mieso to bierze mnie obrzydzenie i chce mi sie wymiotowac i to nie chodzi o to ze mi nie smakuje tylko jak pomysle sobie ze to kiedys byly zwierzaczki to naprawde nie przechodzi mi przez gardlo. Jak nie przemawia to do ciebie ze zjadamy zwierzaki to pomysl sobie jak by byly specjalne rzeznie dla ludzi, jak zabrali by ci kogos bliskiego zabili pradem lub zarobali siekiera a potem ktos by ze smakiem jadl do na obiad. Wiem ze mozesz sobie pomyslec ze z tym przykladem to przesadzam bo moi rodzice tez tak mowia ale ja tak nie uwazam.
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #17 : 2002-08-29, 17:15 »
Mówisz Milko, że nie możesz jeść mięsa, bo Cię to obrzydza. Nie wiem jakie masz zwierzątko,bo jestem tu nowa,  ale czy ono je tylko warzywa?? Na pewno nie. Przecież je mięso. Je, bo musi. Jest mu to potrzebne do normalnego rozwoju. Potrzebuje tych wszystkich witamin i minerałów, które są w nim zawarte. Tak samo człowiek. Spróbuj dawać małemu, dopiero rozwijającemu się zwierzakowi, tylko warzywa i owoce. Może i będzie mu smakować, ale zobaczysz, że nie będzie rósł tak szybko i będzie mizerny i osłabiony. Jej, zaczynam mówić jak moja mama  :P . Ale Dora ma rację. To jest po prostu potrzebne organizmowi  :) .
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #18 : 2002-08-30, 11:46 »
Mam szynszylke :D , a ta z pewnoscia nigdy nie przelknie miesa :D . A co do innych zwierzat to nawet teraz istnieja wegetarianskie diety dla psow wzbogacone o rozne witaminy itp. Wiec jezeli pies moze to czlowiek tymbardziej. A co do mojego organizumu jestem pewna ze pordzilby sobie bez miesa, no ale niestety moja mama nie jest tego samego zdania. :(  :grr:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tak to jest...
« Odpowiedź #19 : 2002-08-30, 11:49 »
Miesiąc temu widziałam "świeżo" martwego kotka. Był taki ładny... No ale cóż. Teraz przyjechałam z wakacji i po kotku zostały kości i trochę skóry z futrem...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tak to jest...
« Odpowiedź #20 : 2002-08-30, 11:50 »
Miesiąc temu widziałam "świeżo" martwego kotka. Był taki ładny... No ale cóż. Teraz przyjechałam z wakacji i po kotku zostały kości i trochę skóry z futrem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tak to jest...
« Odpowiedz #20 : 2002-08-30, 11:50 »

Aleksja

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #21 : 2002-08-30, 17:13 »
Milka 004 - tak trzymać !  :peace:
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #22 : 2002-08-30, 17:33 »
Dzieki wielkie za wsparcie!!!!!!!! :)  :)  :)  ;)  ;)  ;)  :)
Bo na razie tepili moje ambicje :( , no i bez urazy bo wiem ze chcieli dobrze. ;)
Zapisane

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #23 : 2002-08-30, 18:57 »
Bo pęknę ze śmiechu! Dieta wegetariańska dla psa!! Powiedzcie to mojemu psu albo moim kotom!!! To jakiś sadyzm, podobno kochacie zwierzątka, a chciałybyscie, żeby cierpialy przez wasze niezaspokojone ambicje? Też miałam naście lat, i nie było to aż tak dawno temu, bo jakieś 10 lat do tyłu, ale takich pomysłów nie mialam, nawet w okresie największego buntu!
Zapisane

Aleksja

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #24 : 2002-08-30, 19:52 »
Hej Milka mamy takich samych rodziców  :lol: oni juz sie chyba nie zmienią
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #25 : 2002-09-02, 11:58 »
Sluchaj Dora.
Dieta wegetarianska jest calkiem bezpieczna i tak jak dla ludzi trzeba ja ustalac z lek.(wet). Nie wiem co w tym takiego smiesznego, niektorym mieso smokuje, a niektorym nie, niektorzy mogo je jesc inni nie. I to wcale nie jest moj wymysl, pomysl, czy jak inaczej sobie chcesz, poprostu slyszalam to. I to wcale nie byl by zaden sadyzm jak psiek by jadl ze smakiem to czemu mial by nie jesc takiej karmy jak nie to przeciez bym go nie zmuszala.
I nie wczowaj sie tak bardzo, ja nie chce zadnych klutni, i ja sie przypadkiem nie wysmiewam z twoich wypowiedzi wiec i ty nie masz prawa. Koniec tematu, ok??????
Zapisane

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #26 : 2002-09-02, 13:43 »
Cytat: milka004
Sluchaj Dora.
Dieta wegetarianska jest calkiem bezpieczna i tak jak dla ludzi trzeba ja ustalac z lek.(wet). Nie wiem co w tym takiego smiesznego, niektorym mieso smokuje, a niektorym nie, niektorzy mogo je jesc inni nie. I to wcale nie jest moj wymysl, pomysl, czy jak inaczej sobie chcesz, poprostu slyszalam to. I to wcale nie byl by zaden sadyzm jak psiek by jadl ze smakiem to czemu mial by nie jesc takiej karmy jak nie to przeciez bym go nie zmuszala.
I nie wczowaj sie tak bardzo, ja nie chce zadnych klutni, i ja sie przypadkiem nie wysmiewam z twoich wypowiedzi wiec i ty nie masz prawa. Koniec tematu, ok??????



Słuchaj nie ucz mnie czy ta dieta jest bezpieczna czy nie, bo to ja jestem magistrem pielęgniarstwa, to ja pracuję w szpitalu i to ja zajmuję się anorektyczkami i ludźmi z wyniszczonymi organizmami( zwłaszcza młodymi) z powodu drakońskich diet, także wegetariańskich. Na początek proponuję Ci zakup słownika ortograficznego, a potem dopiero zagłębiaj sięw psychikę zwierząt i zastanawiaj, czy chcą być wegetarianinami, czy nie! Teraz dopiero uznaję temat za zamknięty!
Zapisane

milka004

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #27 : 2002-09-02, 17:39 »
Jestes okropna!!!!!!!!
To nie moja wina, jak cos, ze od pierwszego wejrzenia jakos sie nie lubimy, a ty mnie szczegulnie, przynajmiej takie mam wrazenie. A co do slownika ort. to mam taki w domu jak bys chciala wiedziec, no co moze cie baaardzo zdziwic-nieprawda???? A tak w ogle to po co zmieniasz temat, ciekawe jakie ty robilas bledy jak bylas w moim wieku, no chyba ze bylas super dzieckiem idealem, no i co cie obchodza moje bledy, nie jestem najlepsza z polaka a szczegulnie z ort. i to wszystko, sa tu ludzie w twoim wieku i sa o wiele milsi, no i nie wypominaja mi moich bledow, no i nie krzycza glosno ze sa magistrem pielegniarstwa...to ze pracujesz w szpitalu nie znaczy ze wszystko wiesz najlepiej, ciekawe co bys zrobila jak by ktos przewyszyl cie wiedza co????!!! Wcale nie oczekuje, a nawet nie chce(chociaz wiem ze i tak odpowiesz) odp na moj post.
I tu wielka prozba do admina, zeby na tym temacie zabronil, wylonczyl, czy jak to tam, poprostu zebym nie mogla pisac postow na tym temacie, bo chyba dojdzie do wielkiej klutni czego ja wcale nie chcialam. Prosze bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #27 : 2002-09-02, 17:39 »

myszka

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #28 : 2002-09-02, 17:57 »
Przestańcie się kłócić  :roll: zwierzeta jedzą mięso, bo tak je Bozia stworzyła.  Nie w porzadku jest za to zabijanie tonami zwierząt na mięso którego potem nikt i tak nie zjada, tylko jest wyrzucane, ale drapieżniki zabijają tyle aby się najeść. I koniec. Pies nie może być na diecie wegetariańskiej, jak okrutne by się wam to nie wydawało. Niestety. A dietę wegetariańską trzeba u siebie prowadzić mądrze, zastępować mięso soją itp. I koniec tej kłótni.
Zapisane

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #29 : 2002-09-02, 18:36 »
Milka, dziecino wiesz w czym tkwi twój problem? W tym, ze nie umiesz przyznać się do tego, że ktoś ma większą rację niż TY! Niestety nie jestem najmądrzejsza, nie byłam idealnym dzieckiem, ale mialam własnym rozum i zawsze umiałam rozgraniczyć co złe a co dobre. I wiele osób posiada większą wiedzę ode mnie i cenię sobie ich  rady, a nie bulwersuję się o to! Zamiast pisać bzdury, że Cię nie lubię, to się weź za naukę ze  słownika ortograficznego, skoro twierdzisz, że go masz..Chyba nawet czytałam w regulaminie o nie robieniu błędów...

Myszko, miła, ja się nie kłócę, tylko uświadamiam  ;)
Pozdrowionka  
 :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.