Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kłótnie.  (Przeczytany 4381 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Kłótnie.
« : 2011-09-17, 12:19 »
Czy często się kłócicie? Jak długo? Z czyjej strony?
Kłótnia trwa nadal, czy chcecie jak najszybciej ją rozwiązać?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #1 : 2011-09-17, 12:51 »
Ja najczęściej się kłóce z chłopakiem. Z czyjej winy? Ciężko powiedzieć. Wina leży po obu stronach bo gdyby jedno z nas było mądrzejsze ustąpiłoby i problem z głowy. Ja nigdy pierwsza nie wyciagam ręki na zgodę.   
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #2 : 2011-09-17, 20:52 »
ja obecnie prowadzę wojnę ze współlokatorem... o głupoty D: on traktuje jako smiertelna obraze jego osoby kazde moje slowo chyba o_o
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kłótnie.
« Odpowiedz #2 : 2011-09-17, 20:52 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #3 : 2011-09-17, 21:17 »
Kostka faceci są do bani. Mój chłopak też obraża się za wszystko...gorzej niż baba
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #4 : 2011-09-17, 22:05 »
chwile po tym, co napisałam przyniósł mi tosty i piwo :lol: i juz nie pamieta, ze obrazony byl
Zapisane
emocjonalne kanapki

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #5 : 2011-09-18, 18:43 »
I to właśnie jest najbardziej denerwujące. Ciężko powiedzieć przepraszam i przyznać się do winy tylko lepiej udawać że nic się nie stało.
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #6 : 2011-09-18, 22:28 »
+ dodam jeszcze, ze śpiącą na siedząco kumpele obudził, odprowadził do łazienki żeby się ogarnęła do spania, rozścielił jej łóżko i położył spać chociaż był też ponoć śmiertelnie obrażony... złoty chłopak :lol: i tak go <3 xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #7 : 2011-09-20, 21:10 »
Nie lubię, jam człek mało kłotliwy, raczej ustępuję byleby tylko sporu uniknąć...ale wraz z połówkiem potrafiliśmy wznieść każdą nieważną pierdołę do rangi katastrofy.

Stwierdzam, że nawet najłagodniejsza osoba w zetknięciu z odpowiednią inną osobą  wyzwalającą kłótliwe, odkryje w sobie kłótliwego stwora...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #8 : 2017-02-03, 15:07 »
Ja się dużo kłócę  z ludźmi, taki mam charakter paskudny, że się szybko denerwuje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kłótnie.
« Odpowiedz #8 : 2017-02-03, 15:07 »

szynszyla5

  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #9 : 2017-03-10, 19:17 »
to zależy o co poszło. Zwykle staramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie i zapomnieć o tym co było.
Zapisane

szynszyla5

  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #10 : 2017-03-24, 14:19 »
ja uważam, że najważniejsze to umieć iść na kompromis. Jak każde będzie ciągnęło w swoją stronę to nigdy nie dojdzie się do porozumienia.
Zapisane

das12

  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #11 : 2017-03-28, 16:26 »
Czestotliwość uzależniona od ilości spotkań z kolegami.
Zapisane

marta10

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #12 : 2017-04-19, 13:30 »
nie kloce sie ,zyje sam odsunelem sie od rodziny i znajomych i mam swiety spokoj

Paweł85

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: Kłótnie.
« Odpowiedź #13 : 2017-05-10, 19:57 »
Nie ma sensu trwać w kłótniach i konfliktach. Najlepiej szybko znaleźć kompromis gdzie obie strony będą zadowolone :)
Zapisane
Pozdrawiam
Paweł
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 25 zapytaniami.