Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: WECI - na plus i na minus  (Przeczytany 53963 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yzalbe

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #30 : 2004-03-11, 22:58 »
Cytat: kasja
PS. Yzalbe my chyba gdzieś blisko siebie mieszkamy.  :)


Ja mieszkam w Starej Oliwie, niedaleko Kuźni Wodnej.
Zapisane

kasja

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #31 : 2004-03-12, 17:05 »
Ja na Przymorzu, w falowcu. Moje myszy mają cały pokój dla siebie.  :)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #32 : 2004-03-13, 17:38 »
Wawa-ogromny plus !!!!
dr.Milena Wojtys
Warszawa ul.Klemensiewicza 7

za cieplo w glosie i to podejscie ktore sprawia ze oddasz jej swinke bez obawy ze ja skrzywdzi. Ja-czyli Marta teraz poznaje p.Milene przy normalnje pracy w klinice (poniewaz pracuje jako wolontariuszka). Jest to taki swietny lekarz ze to szok, ja nie znam innego tak wspanialego weterynarza, tak milego i takiego zawsze usmiechnietego. Dodam tylko ze mam kontakt takze z innymi wetami w tej klinice i tam kazdy z nich jest super i mily dla pacjentow i ich wlascicieli :) Jest to uczennica dr Wojciecha Bieleckiego

obecnie opiekuje sie moja chora swinka, juz nie jeden raz jej pomogla, mam do niej ogromne zaufanie !!
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #32 : 2004-03-13, 17:38 »

Giovanna

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #33 : 2004-03-15, 01:02 »
POLECAM:
Dr Lidia Lewandowska - Klinika Oaza Warszawa ul Bellotiego 1/8 www.lidialew.prv.pl
Wspanialy fachowiec i ogromna milosniczka zwierzat, wyleczy nie tylko kotka i pieska, ale rowniez krolika i swinke morska. Z ogromna czuloscia i troskliwoscia zajela sie moim prosiaczkiem i mimo iz jej sie nie udalo jestem jej bardzo wdzieczna...
Dr Anna Kryspin - Lecznica Avet, ul Uminskiego 1. Przemila mloda pani doktor, bardzo dokladnie zbadala mojego pieska:) Lecznica jest czynna cala dobe, zawsze mozna zadzwonic i zasiegnac niezbednych informacji, a takze zamowic wizyte domowa. Pani doktor leczy rowniez swinki morskie i kroliki.
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #34 : 2004-03-15, 13:47 »
nie mialam okazji na zywo porozmawiac, ale po tym co widze na stronie i ogolnie co slysze o tej pani doktor (plus @ raz na jakis czas) to tez swietny lekarz ;-) oby wiecej takich...
Zapisane

Ndal

  • Gość
Wrocław - Januszewicka
« Odpowiedź #35 : 2004-04-03, 09:18 »
UWAGA - na Januszewickiej w tym samym budynku są 2 lecznice - moim zdaniem należy wybierać tą (stojąc przodem do budynku) po prawej stronie - INTERWET - 2 razy mi tam uratowali moją psinkę, znajomi też chwalą
Zapisane

maadzia_84

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #36 : 2004-04-14, 23:22 »
ja tez chcialam polecic dobrego weterynarza.Jest nim doktor Formański z Płocka a lecznica w ktorej leczy to CHIRON.Pozdrowiena
Zapisane

alexandra

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #37 : 2004-04-21, 00:05 »
Kraków
Plus- wreszcie trafiłam do kliniki godnej zaufania! Jest to już wcześniej wspomniany KRAK-VET na ul.Sanockiej . Jak Myszka napisała profesjonalizm, wspaniałe podejście zarówno do zwierząt jak i ich właścicieli, czysto (np.po każdym pacjencie bezwarunkowo czyszczone blaty, nie mówiąc o narzędziach), ceny nie wygórowane. Szczerze polecam ;)
Zapisane

Katerinas

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #38 : 2004-05-11, 22:27 »
No to i ja wtrące dwa grosze  ;)

WARSZAWA - NA DUŻY PLUS :)
Dr Urszula Szewczyk, Lecznica na ul. Sobieskiego w Warszawie
- Świetny lekarz, bardzo miła osoba, konkretna i co ważne nie leczy na oślep (mam na myśli podawanie leków bez zastanowienia, bez badań aby tylko wyciągnąć kasę).

WARSZAWA - MINUS :roll:
Lecznica całodobowa na Powstańców Śląskich 101 w Warszawie
Trafiliśmy tam z naszą psicą, że tak powiem "na sygnale" (mocno rozcięta opuszka, krew się lała). Szycie było OK ale nic poza tym  :roll: ... Stół na którym wylądowała nasza Gaja nie wyglądał na pierwszej świeżość (plamy nie wiadomo czego :? ). Wniosek - nie czyszczą stołów/blatów na których przyjmują różne zwierzęta, chore na różne choroby. Do tego zamęt i harmider. Parę razy mieliśmy zmieniany opatrunek w pomieszczeniu, przez które przebiegali różni lekarze, podniesione głosy, walenie drzwiami podczas zamykania/otwierania :roll: ... To nie są warunki na przyjmowanie pacjenta (psa) który i tak jest zestresowany wizytą u weta. Może i lekarze dobrzy ... ale warunki oraz podejście do pacjenta (psa) i człowieka - do kitu. :roll:

WARSZAWA - DUŻY MINUS :grr:
Lecznica będąca filią tej na Powstańców Śląskich - czyli Lecznica Zwierząt na Klemensiewicza
Tu mam duży uraz i mimo prawie 7 lat które minęły, nie zapomnę im tego jak leczyli mojego śp. psa. Przyjmowali mnie tam różni lekarze więc nazwisk nie pamiętam. Leczyli mojego psiaka na alergię, nieżyt żołądka, zatrucie i parę innych wymyślonych chorób... podając mu co rusz inne leki. Faktycznie psinka miała uszkodzony/źle pracujący odźwiernik. :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #38 : 2004-05-11, 22:27 »

Patka

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #39 : 2004-05-15, 09:11 »
KIELCE na plus
Zanjduje się pod telegrafem Nie ma nazwy leczy pan doktor Kwieciński i jego synowie
lecze tam swoje zwierzaki czyli 2 psy (kot nie potrzebiuje leczenia;)
Podziwiam ją ponieważ ta uratowali życie mojim dwóm psom
Zapisane

Aluniek

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #40 : 2004-06-02, 11:57 »
POZNAN na PLUS:

Klinika Weterynaryjna  (24h)
dr Grzegorza Wasiatycza
ul Ksiecia Mieszka I 18
Poznan
tel. 8230-997; 8267-183

Pracuje tutaj wielu znakomitych specjalistow. Osobiscie chodze do Magdaleny Zimniewicz.  :wink:

oddzial:
ul. Bnińska 40
Poznan
tel. 8780-121
nie znam godzin otwarcia
Zapisane

Marco

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #41 : 2004-06-24, 12:36 »
SOSNOWIEC- na plus
Lecznica dla zwierząt- ABACUS

ul. Matejki

Polecam gorąco, weteynaz szczepił, odrobaczał i ogólnie badał mojego psiaka:) Wszystko z Neo wporzo!!
Zapisane

Tika

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #42 : 2004-07-06, 08:21 »
Poznań - NA OLBRZYMI MINUS
Ostrzegam wszystkich przed lecznicą na ul. Ks. Mieszka I (przy Serbskiej) w Poznaniu. Właśnie pożegnałam mojego kotka  , który był tam "leczony".
Postawiono złą diagnozę, nie sprawdzając innych możliwości. Poleciałam tam przy pierwszych objawach i przez następne dni kotek był leczony na ciało obce w żołądku. Miał robione zdjęcia, pełno zastrzyków, spędzałam tam godziny i oczywiście wydałam masę pieniędzy. Badania krwi wykonano dopiero po kilku dniach. W końcu poszłam do "poleconego" weta z wszyskimi wynikami. Ten od razu stwierdził, że kotek jest poważnie chory i już nic się nie da zrobić. Kiedy pokazałam mu wyniki z lecznicy, stwierdził, że badania krwi są niewystarczające, żeby cokolwiek stwierdzić, a ciało obce na prześwietleniu, to prawdopodobnie błąd na kliszy tacy to "specjaliści"  tam pracują.
Kontaktowałam się też z innym wetem przez internet. Cytuję jego zdanie:
"W sytuacji takiej jak u Pani nie ma innego sposobu jak natychmiastowa zmiana lekarza. Niestety, przesłane pliki są nieczytelne (zwłaszcza plik 2-gi), natomiast jeśli są to wszystkie wykonane badania, to sa wyjatkowo skąpe!!!!! Radzę udać się jak najszybciej do innej lecznicy, w której podejdą do Pani pacjenta odpowiedzialnie."
Najgorsze jest to, że prawdopodobnie zaraził się w czasie badań kontrolnych w tej właśnie lecznicy, a ile się niepotrzebnie namęczył. Gdyby od razu wykryto chorobę, miałby jakieś szanse, ale beztroska tamtych weterynarzy go zabiła. Dlatego Was ostrzegam - tam pracują nieodpowiedzialni "lekarze", którzy potrafią tylko wyciągać za wszystko pieniądze, a niewiele robią żeby pomóc choremu zwierzaczkowi.
Już po fakcie dowiedziałam się, że moja ciotka leczyła tam z psiaka - leczyli go na choroby przewodu pokarmowego, a on miał nosówkę i tak jak ja zmieniła weterynarza za późno.

POZNAŃ - NA MINUS
(Teraz pytam się o zdanie wszystkich znajomych i jak będę miała jakieś potwierdzone wiadomości, to od razu je tu zamieszczę.)
Filią tej strasznej lecznicy na Mieszka I jest lecznica na BNIŃSKIEJ (podobno gdzieś na Śródce).
Tam załatwili pieska mojego kolegi. Poszedł z psiakiem z powodu zmian skórnych, pieskowi zaaplikowali zastrzyki i problemy minęły. Kiedy po pół roku pies zaczął się źle czuć i kolega poszedł z nim do innego weta, to okazało się, że tamte zastrzyki załatwiły mu węzły chłonne i już nie dało się go uratować :( .
Ja się pytam - co to za "fachowcy" tam pracują??????????????
Zapisane

Tika

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #43 : 2004-07-09, 07:40 »
Cytuj

POZNAN na PLUS:

Klinika Weterynaryjna (24h)
dr Grzegorza Wasiatycza
ul Ksiecia Mieszka I 18
Poznan
tel. 8230-997; 8267-183

Pracuje tutaj wielu znakomitych specjalistow. Osobiscie chodze do Magdaleny Zimniewicz.  

oddzial:
ul. Bnińska 40
Poznan
tel. 8780-121
nie znam godzin otwarcia

Przeczytaj moją opowieść piętro wyżej i zastanów się nad swoją opinią!!!!!!!!!!!!!
To co tam robią i jak (trzeba się dokładnie przyjrzeć) świadczy o ich "fachowości".
Mój opis powyżej jest ogólny zdarzeń na minus  mogłabym wymienić o wiele więcej, tylko nie chciałam męczyć wszystkich szczegółami.
Zapisane

Alice

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #44 : 2004-07-10, 14:23 »
GLIWICE - na duuży plus!!! :)
LECZNICA DLA ZWIERZĄT, J.CYMBRYŁOWICZ, ul. Toszecka 21 :) Jedyna i najlepsza lecznica :-)
« Ostatnia zmiana: 2005-10-27, 17:48 autor Alice »
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #44 : 2004-07-10, 14:23 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #45 : 2004-07-14, 18:55 »
WARSZAWA- NA PLUS
morcinka 32, bemowo lecznica 'wieża'
nie wiem jak w ekstremalnych sytuacjach bo narazie na samych szczepionkach bylysmy ale mili lekarze, czysto, za wizyte 0 zl, ale moze takie wrazenie mam bo corka p. dr. jest moja kumpela... w kazdym razie zlego wrazenia nie odnioslam a pomoc uzyskuje czasem nawet przez internet :D


hmm powstancow 101? to czyba niedaleko tej mojej

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #46 : 2004-07-15, 19:34 »
Sosnowiec, na Plus:
Lecznica dla zwierzat Terier www.terier.pl
Ul. Gospodarcza.

Siemianowice na plus:
ul. Wróbla

Dąbrowa Górnicza na minus:
ul. Majakiwskiego

DG na plus:
ul. Kosmonautów.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Blanka

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #47 : 2004-07-19, 21:58 »
DOBRY VET -     NA PLUS
Lecznica PROVET
WARSZAWA - URSUS ul. Cierlicka 5 ( przy kościele)
vet Tadeusz Stokłosa

Zaletę lecznicy są (z rzeczy bardziej przyziemnych )godziny otwarcia w dzień powszedni 8,00-22,00 w niedzielę 10,00-18,00. Kontakt z lekarzem również na komórkę - co jest ważne w przypadkach krytycznych.
Leczę tam moje dwa koty. Udany zabieg kastracji - po dwóch dniach kot wskakiwał już na lodówkę. Zawsze profesjonalna obsługa, wszechstronna wiedza lekarza - można pytać o wszystko. Vet zawsze ma czas na rozmowę, nie tylko "dawaj kasę i do domu". Oferuje pełen zakres usług RTG iEKG; nienaganna czystość; oddzielna sala operacyjna-chociaż może się komuś wydawać ze to standard to nie u wszystkich. Pełna gama karm, preparatów. No i najważniejsze zwierzęta się przy nim uspokajają, ma podejście do zwierząt. Vet sam ma 3 koty
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #48 : 2004-07-21, 11:01 »
Włocławek-plus

Włocławska klinika weterynaryjna
ul.Ostrowska3a
tel.(0-54)233-71-72

Budinorf A.,Bunidorf W. lecznica dla zwierząt
ul. Broniewskiego 10
tel. (0-54)234-17-66

Lecznica dla małych zwierząt
ul. Pogodna 9 . paw.4
tel. (0-54)234-56-88

Kaliska.Lecznica dla zwierząt
ul. Kaliska 59
tel.(0-54) 413-40-02
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

KasiKz

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #49 : 2004-07-28, 09:08 »
KATOWICE
Klinika Małych Zwierząt
Ul. Brynowska 25

na plus - dr Joanna Czogała
leczy Lucka i Talę, zawsze się u niej długo siedzi, bo przeprowadza dokładne oględziny :) mam do niej pełne zaufanie.

na minus - dr Lebuda - przyczynił się do śmierci Balbinki I Rudzika (moich ukochanych króliczków). Radzę omijać go z daleka!
Zapisane

Snoopy7

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #50 : 2004-07-28, 13:40 »
Nie zgadzam się, wszystko jest ok, dopuki coś nie dolega zwierzakowi, mój 5 miesięczny piesek miał pchły a Pan Dr stwierdził że pies się drapie przez serek chciał podać antybiotyk ale się nie zgodziłam i przez 2 tygodnie męczył się aż zobaczyłam glizdy wychodzące z sierści. Także bardzo nie miłe są recepcjonistki. Ale polecam Dr Orła jest najlepszy oraz Doktora Kobiałka.

KRAKÓW - na plus

lecznica KRAK-Vet ul. Sanocka 3 (Wola Duchacka Zachód), ewentualnie filia: os. Złotego Wieku 88 (ul. ks. Jancarza). To popularna lecznica, co widać po ilości pacjentów, prawie zawsze oczekuje kolejka sympatycznych zwierzaków. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, która od dawna leczy tam swoje stworki (pieski, świnki). Bardzo sympatyczni i profesjonalni lekarze, miłe podejście zarówno do zwierzaka jak i do właściciela, rzetelnie tłumaczą co dzieje się pacjentowi, jaka będzie terapia. Niewygórowane ceny! (za ostatnią wizytę zapłaciłam 6 zł - podanie zntybiotyków i witamin). Mają sklep z dobrymi karmami dla futrzaczków i niektórymi akcesoriami.[/quote]
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #50 : 2004-07-28, 13:40 »

Sal

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #51 : 2004-08-05, 08:22 »
Rzeszów - na plus.
"Ratośniówki"  ul. Targowa 10.

Jak na razie najlepsza lecznica, w której byłam, choć na szczęście nie miałam poważnych problemów ze swoimi pupilami, więc nie mogę podać szczegółów, jak radzą sobie w ciężkich przypadkach.
Spodobali mi się, bo:
- lekarze (małżeństwo) to młodzi i sympatyczi ludzie, którzy zawsze mają czas dla pacjentów i ich włacicieli. Wizyta nie kończy z postawieniem diagnozy, można pogadać o każdym problemie. Dostępni pod komórką o każdej porze dnia i nocy,
- któryś z lekarzy robi specjalizację, ale zapomniałam z jakiej dziedziny (ortopedia, albo okulistyka...). Są lekarzami internistami.
- nie są drodzy. Przeżyłam nieomal szok, bo za odrobaczanie trzech kotów, leki dla dwóch i badanie całej gromady zapłaciłam jakieś 30 zł (podobna wizyta z dwoma kotami w innej lecznicy kosztowała mnie 80 zł),
- dają zniżki i na leczenie, i na karmy. Wystarczy pokazać się w lecznicy kilka razy i coś kupić i już zostaje się stałym klientem uprawnionym do zniżek,
- mają dobre karmy w ofercie, stale ofertę powiększają. Choć mnie interesują tylko kocie karmy, widzę, że oferta dla psów też jest coraz bogatsza. Każdy pracownik lecznicy (mam na myśli nie tylko lekarzy, ale i techników) ma dużą wiedzę nt. karm i można się wdac w długą dyskusję. Chętnie rozdają darmowe próbki karm, jeśli tylko przedstawiciel handlowy im zostawi.
- wiem od mojej koleżanki, że np. za obcięcie pazurków u małego pieska nic nie zapłaciła.
- kastrują bezdomne koty, które tylko uda im się odłowić. Jak twierdzi pani doktor: rozród trzeba kontrolować,
- szukają domków kotom podrzuconym, przyniesionym do uśpienia. Tak było np. z piątką rodzeństwa, które jakiś "odpowiedzialny" :grr:  właściciel przyniósł do uśpienia. Miały ok. 3 miesięcy. Wszystkie zostały w lecznicy i po kilku dniach już miały domki.  :D
- widać, że naprawdę lubią zwierzęta, bo z moimi trutniami pani doktor "pogadała"  ;) , jak ja w chwilach uniesienia, a gadam wtedy z kotami jak potłuczona. :)  :P
Zapisane

Aluniek

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #52 : 2004-08-06, 11:16 »
Cytuj

Przeczytaj moją opowieść piętro wyżej i zastanów się nad swoją opinią!!!!!!!!!!!!!
To co tam robią i jak (trzeba się dokładnie przyjrzeć) świadczy o ich "fachowości".
Mój opis powyżej jest ogólny zdarzeń na minus mogłabym wymienić o wiele więcej, tylko nie chciałam męczyć wszystkich szczegółami.


Ty masz swoje doswiadczenia, ja mam swoje. Chodzie tam od 7 lat. Przez ten okres wielu lekarzy "przewinelo" sie przez ta klinike. Nie wiem na kogo tam trafilas, ale ja u kogokolwiek bylam z lekarzy specjalistow - za wiedze stazystow nie odpowiadam - zawsze pomogli moim zwierzakom. Jestem bardzo zadowolona zarowno z opieki nad swinkami, zolwiami, kanarkiem, papugami... Jedyny blad jaki zostal tam popelniony byl przez stazyste w 1999 roku, od tamtej pory nie mam powodow do narzekan.

P.s. Na Bninskiej /nie na Srodce tylko kolo osiedla Warszawskiego/ sa 2 gabinety w tym samym budynku, z czego tylko jeden jest podpiety pod Wasiatycza.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #53 : 2004-08-10, 19:16 »
ZDUŃSKA WOLA(k.Łodzi)-PLUS
ul.Kościelna 19
telefon:(0-43)8239181

Weterynarze oferują fachową pomoc,mam do nich duży szaczunek i uznanie.Są uczciwi,pomagają tak jak trzeba :) Zabiegi oferują po przystępnych cenach.Na dodatek stwarzają miłą atmosferę zwierzaczkom i po prostu widać jak bardzo  pochałania ich praca  :) Same zalety  :)

Jeszcze jedna lecznica tym razem:

ŁÓDŹ-OGROMNY MINUS
ul.Kopernika 22

Do tej lecznicy od początku miałam uprzedzenie,ponieważ w dzieciństwie
moja kotka bardzo się tam nacierpiała.Jednak pomyślałam wkońcu,że lekarze i lecznica się zmieniają.
Jednak nie miałam racji.Trzy lata temu znów się zawiodłam,ponieważ nie pomogli mojemu kotu w żaden sposób,a wyłudzili b. dużą kwotę praktycznie za nic.
Oprócz tego pod koniec ub.roku pies mojej koleżanki został potraktowany jak jakiś królik doświadczalny.Nadepnął łapą na szkło i pokaleczył się dość poważnie.Lekarze zrobili mu masę operacji,pies cierpiał ponad 3 miesiące.Narobili mu jeszcze większych szkód niż na początku i zażądali dużej kwoty.Dopiero w innej lecznicy udało się uratować psa przed straceniem łapy!
Znalazłam również nie zabardzo przychylne opinie w internecie na temat tej lecznicy,więc tym bardziej od tej lecznicy się oddalam.I uprzedzam wszystkich,bo ja nie mam o niej dobrego zdania!
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #54 : 2004-08-23, 16:51 »
Malbork-na duży plus. Lecznica nazywa się "EM Vet" Kraśner Mariusz ul. Elbląska 2. Mała lecznica, ale wielcy ludzie. Pacjentów przyjmują dwie osoby-zawsze razem. Pani zajmuje się podawaniem leków i badaniem, a pan operuje. Pełen profesjonalizm. U nich dowiesz się wszystkiego o chorobie pupilka. Są miłośnikami zwierząt, a ceny maja przystępne. Operują zarówno koty i psy jak również ptaki. Co do gryzoni to nie orientuję się. Naprawdę leczenie u nich zwierzaczków jest przyjemnością. Gorąco polecam.

Na minus mogę napisać o jednej lecznicy, której adresu nie pamiętam. Znajduje się obok rynku, w pobliżu mostka (mieszkańcy Malborka będą wiedzieć). Jest tam jeden jedyny wet i to jego tak bardzo nie polecam. U siebie ma brudno, jest niemiły i w dodatku chyba nie zna się za bardzo na zwierzętach. Gdy znaleziony kociak miał objawy kociego kataru, ten przy mnie zaglądał w książkę i patrzył co mu podać. W końcu dał mu jeden (!) zastrzyk i powiedział, że wystarczy (nawet  o krople do oczu musiałam sie upomnieć). Dopiero w EM Vecie dali mu całą serię antybiotyków i podjęli się operowania jego zrośniętego oczka.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #55 : 2004-08-23, 21:35 »
Cytat: kkaassiiaa
Dąbrowa Górnicza na minus:
ul. Majakiwskiego

DG na plus:
ul. Kosmonautów.


Dlaczego akurat te? Ja bylam na Majakowskiego i mi pomogli... A co zrobili takiego dobrego na Kosmonautow, ze tak polecasz?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #56 : 2004-08-24, 15:31 »
wydaje mi się, że to już wyjaśniłam w innym temacie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Rodonit

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #57 : 2004-09-01, 15:59 »
WROCŁAW - duuuży PLUS:

KANZAWA Specjalistyczna Lecznica Zwierząt
ul. Czajkowskiego 73 (Karłowice)
tel. 325-56-88
lek. wet. Hiroaki Kanzawa
lek. wet. Wojtek Bernacki
pn.- pt. 9 – 21
w czwartki dodatkowo konsultacje ortopedy
sob. 10 - 14
http://www.kanzawa.com.pl  


tam leczę swoją psicę i freta
Psica miała wieloogniskowe zapalenie nerwów (szok termiczny - w upał wskoczyła do Odry...) - doskonałe leczenie, gdy inni lekarze rozkładali ręce.  
To było ok. 5 lat temu. A od ponad roku lekarze opiekują się też Smokiem (fretem)
 :hehe:  - Uwaga - masakryczne kolejki........szczególnie w okresach urlopowych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #57 : 2004-09-01, 15:59 »

Kira

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #58 : 2004-09-12, 00:34 »
NA PLUSA

Piaseczno/kolo Warszawy
PRZYCHODNIADLA ZWIERZĄT
(22)716-44-16
kom 0-605-256-582
lek.wet.Iwona Piechowska
ul.szkolna 24 lokal 4
godziny od 9-20  od pon-pi
 od 9-13 w sob-niedz
warto tu podjechac nawet jak wawy naprawde pomaga  :)
NA MINUSA
lecznica
ul Fosa  kolo Kościoła św Katarzyny
 kazdy wet traktuje tam zwierze jak przedmiot na ktorym mozna zarobić...
pialam chomczke do uspiena juz  i paraliz a wet  to widzac stwierdzil ze jeszcze za 25 zlotych mozna jej dac zastrzyk i bede zdrowa w domysle ze jutro przyjde uspic izaplace  dodatkowo za uspienie ch. roborowskiego 15 zloych :roll:
Dac nadzieje za 25 zlotych :grr:
ja nedalam sie naciągnac   :?  moja kolezanka 5lat temu dala jej flaber plywal od tego zastrzyku a potem i tak umierał po niecałej dobie...
Nie polecam na FOSA nikomu
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #59 : 2004-09-23, 21:34 »
Cytat: Giovanna
POLECAM:
Dr Lidia Lewandowska - Klinika Oaza Warszawa ul Bellotiego 1/8 www.lidialew.prv.pl
Wspanialy fachowiec i ogromna milosniczka zwierzat, wyleczy nie tylko kotka i pieska, ale rowniez krolika i swinke morska. Z ogromna czuloscia i troskliwoscia zajela sie moim prosiaczkiem i mimo iz jej sie nie udalo jestem jej bardzo wdzieczna...
Dr Anna Kryspin - Lecznica Avet, ul Uminskiego 1. Przemila mloda pani doktor, bardzo dokladnie zbadala mojego pieska:) Lecznica jest czynna cala dobe, zawsze mozna zadzwonic i zasiegnac niezbednych informacji, a takze zamowic wizyte domowa. Pani doktor leczy rowniez swinki morskie i kroliki.


Ja również polecam obie te panie doktor !  :) Dr. Lewandowska kastrowała mojego króliczka obcina mu regularnie ząbki [wada zgryzu] a u Dr.Kryspin byłam ostatnio z grupką forumowiczów z króliczego forumka na Akcji Szczepień :) Wszystko jest cacy   ;)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 28 zapytaniami.