Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 88464 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jamniczka

  • Gość
Wywoływanie duchów
« : 2005-05-29, 15:32 »
Mam takie pytanko...czy wierzycie że można wywołać duchy? Moi rodzice opowiadali mi, ze kiedyś je wywoływali ze znajomymi, ale dziwnie  - nie chcieli mi zbyt dużo o tym mówić. Tylklo tata jakoś się przechylił i opowiadał mi o tym. A mama...
"nie teraz, może później"
Tak jest zawsze. Ale od wczoraj zmienił mi się pogląd na te sprawy....
Pewna pani, którą poznałam była medium. Zachowywała się normalnie, była bardzop wesoła, ale kiedy opowiadała o tym, gdy duchy ją odwiedzały mówiła poważnie...wiele osób (to było takie "zebranie") mówiło o tym, jak kiedyś wywoływali duchy i że talerz się obracał...
Nie wiem sama co o tym myśleć. Myślę że w to wierzę, ale myślę tez, że niektóre histrorie są nie prawdziwe....
A Wy co o tym myślicie?
Wywoływaliście kiedyś duchy?
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #1 : 2005-05-29, 15:49 »
Nie wywoływałam i zapewne nie wywołam . Boję się ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #2 : 2005-05-29, 16:08 »
wywoływałam, ale nie udało m isię nigdy. za to słyszałam różne ciekawe rzeczy od znajomych :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #2 : 2005-05-29, 16:08 »

falki

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #3 : 2005-05-29, 16:15 »
Mi się udało, tzn. mi i mojej kumpeli kiedyś.Wywoływałysmy ducha Kopernika.Brrrr........ale się wystraszyłam
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #4 : 2005-05-29, 16:21 »
Było już o wywoływaniu duchach !!!


Ludzie, nie róbcie tego - to nie jest zabawa :roll: mozna tez takze przypłacic życiem.
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #5 : 2005-05-29, 16:24 »
Wywolywanie duchow to nie jest zabawa :roll: Przewaznie nie przychodzi do nas chciala osoba, ale demon, ktory sie za nia podszywa i z tego moze wyniknac wiele zlych rzeczy...
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

MaŁren

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #6 : 2005-05-29, 17:09 »
matko jedyna NIGDY!!! nie wierzę w duchy broń Boże, ale ta cała otoczka wywoływania mnie przeraża...ale jak ktoś to robi nieudolnie to nawet może być śmiesznie :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #7 : 2005-05-29, 17:30 »
Tak, wywolywalysmy na urodzinach z kumpelkami :P Ja tam nie wierze w żadne duchy, białe myszki, demony itp ;) Ale przy wywoływaniu złamała się świeca :P Ja tam o nic ją nie "obwiniam" :P Niech tym się zajmują medium ;)
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #8 : 2005-05-29, 18:03 »
Cytuj
Ludzie, nie róbcie tego - to nie jest zabawa  mozna tez takze przypłacic życiem.
Jak to przypłacić życiem?! Przecież duchy to ludzie bez postaci, ciała, to tylko energia!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #8 : 2005-05-29, 18:03 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #9 : 2005-05-29, 18:04 »
Moja ciotka bawiła się kiedyś w wywoływanie duchów przy pomocy tarota i z tego co mama mówiła, to moja ciocia ledwo uszła z życiem. Nie chciała mi opowaidać o sczegółach, ale się wystraszyłam i nie będe wywoływac duchów. Za dużo sie słysy o takich rzeczach. Raz oglądałam jakis program i tam było jak dziewczyny wywoływały ducha jakiegoś mordercy i na drugi dzień znaleziono je całe we krwi, już były trupami. Bleee...aż strach sie bać.
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #10 : 2005-05-29, 18:46 »
No ale jak ktoś będzie doświadczony, i zrobi wszystko jak należy, to duchy NIE MAJĄ prawa zrobić czegoś złego...taki chyba jest ich regulamin;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #11 : 2005-05-29, 20:12 »
kolega raz  mówił że widział Hitlera w lustrze od łazienki które się złamało na kształt swastyki
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #12 : 2005-05-29, 20:18 »
Najlepiej mieć przy sobie pentagram który chroni przed przekroczeniem niebezpiecznej bariery.
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #13 : 2005-05-29, 20:31 »
Jak to przypłacić życiem?! Przecież duchy to ludzie bez postaci, ciała, to tylko energia!
Energia moze tez zaszkodzic....
Pozatym to zazwyczaj nie przychodzi wzywana osoba, tylko demon, ktory sie za nia podszywa <musze sie powtorzyc..eh..>
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #14 : 2005-05-29, 20:39 »
Falki - i co z tym Kopernikiem? Gadał coś ciekawego? Może powiedział że jest kobietą?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #14 : 2005-05-29, 20:39 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #15 : 2005-05-29, 20:55 »
kolega raz mówił że widział Hitlera w lustrze od łazienki które się złamało na kształt swastyki
Buahahhahaa....

Ludzie, ale Wy bzdury piszecie. Jak byłam mała też bawiłam się w wywoływanie duchów. To kompletne głupoty... He, he, he....
Zapisane

niaania

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #16 : 2005-05-29, 21:03 »
Duchy nie istnieją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co ktoś wam naopowiadał to napewno wymyślił!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #17 : 2005-05-29, 21:13 »
kolega raz mówił że widział Hitlera w lustrze od łazienki które się złamało na kształt swastyki

:lol: Czy kolega byl pod wplywem jakis srodkow odurzajacych? ;)

Ja tam nie wierze w zycie po smierci, wiec w duchy zmarlych teoretycznie tez nie... ale moze faktycznie tam sie wywoluje jakies demony czy cos
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #18 : 2005-05-29, 21:20 »
Opiszę Wam jak to było z tym Kopernikiem. A więc wywoływałysmy go wieczorem.Otworzyłyśmy knigę z jego fotka, zapaliłysmy swieczke i połozyłysmy klucz na sreodku ksiazki.Moj ojciec ogladał wtedy telewizje w innym pokoju.Skupiłysmy sie i zaczełysmy szeptac"duchu Kopernika przyjdź.Na poczatku nic sie nie działo.Później świeczka zachowywała sie tak,jakby ktos próbował ja zdmuchnac.A w dodatku zabrakło swiatła.Świeczka zgasła.Zaczełyśmy krzyczeć jak szalone.Ojciec tez krzyczał,ale na nas.zaczełam w biegu szukać kluczy,ale nie było ich już na książce.Gdy zapaliłyśmy za chwilkę świeczkę, to klucze znalazły się na brzegu biurka.Chcecie to wierzcie, a chcecie to nie wierzcie.Ja wiem jedno -NIGDY już nie wywołam żadnego ducha :szok:
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #19 : 2005-05-29, 21:24 »
Duchy nie istniej&plusmn;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co kto&para; wam naopowiadał to napewno wymy&para;lił!!!!!!!!!!!!


Nie zgodzę sie ztobą.U mnie w nocy 2 razy był duch mojej ś.p Mamusi.Raz stałą w futrynie tuż obok fotela rozkładanego, na którym spałam,a raz obudziły mnie odgłosy klapek, które cały czas nosiła przed śmiercią.Pamietam, że uwielbiała te klapki.Dodam jeszcze ze raz dusiła w nocy mojego tatę.Ok,nic już nie piszę wiecej.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #20 : 2005-05-29, 21:35 »
Opiszę Wam jak to było z tym Kopernikiem. A więc wywoływałysmy go wieczorem.Otworzyłyśmy knigę z jego fotka, zapaliłysmy swieczke i połozyłysmy klucz na sreodku ksiazki.Moj ojciec ogladał wtedy telewizje w innym pokoju.Skupiłysmy sie i zaczełysmy szeptac"duchu Kopernika przyjdź.Na poczatku nic sie nie działo.Później świeczka zachowywała sie tak,jakby ktos próbował ja zdmuchnac.A w dodatku zabrakło swiatła.Świeczka zgasła.Zaczełyśmy krzyczeć jak szalone.Ojciec tez krzyczał,ale na nas.zaczełam w biegu szukać kluczy,ale nie było ich już na książce.Gdy zapaliłyśmy za chwilkę świeczkę, to klucze znalazły się na brzegu biurka.Chcecie to wierzcie, a chcecie to nie wierzcie.Ja wiem jedno -NIGDY już nie wywołam żadnego ducha :szok:

Pewnie Kopernik zawadził globusem o korki, dlatego wysiadło światło... ;)  Bezpieczniej wywoływać duchy bez przyrządów!   :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #20 : 2005-05-29, 21:35 »

falki

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #21 : 2005-05-29, 21:40 »
O jakie przyrządy ci chodzi,bo nie wiem :lol: Jak o klucze,to wyczytałam kiedyś,ze do wywoływania potrzebne są klucze.
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #22 : 2005-05-29, 21:57 »
a slyszeliscie o tym ze sie staje przed lustrem i cos tam o polnocy sie wymawia imie kogoś tam?
W duchy noo nie wierze,ale wole nie probować. Ja sie poprostu boje i sie tego nie wstydze.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #23 : 2005-05-29, 21:58 »
Nigdy nie wywoływałam duchów. Nie wiem, czy w to wierzę. Chyba raczej tak. W każdym razie nie traktowałabym tego jak zabawę. A tak w ogóle, to się boję.
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #24 : 2005-05-29, 22:51 »
nigdy nie wywolywalam i nie mam zamiaru
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #25 : 2005-05-30, 08:03 »
zgadzam sie z Raffy,to jest grożniejsze niz moze sie wydawać ;) Mialam kiedys przykry incydent z kartami tarota,ktorymi bawiła sie moja mama.
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #26 : 2005-05-30, 08:29 »
zgadzam sie z Raffy,to jest grożniejsze niz moze sie wydawać ;) Mialam kiedys przykry incydent z kartami tarota,ktorymi bawiła sie moja mama.

Opowiedz please!!!!!!!!! :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #27 : 2005-05-30, 14:50 »
Moja mama raz opowiadała że jak ja poszłam już spać to siedziała i coś tam jeszcze robiła. Nagle zobaczyła cień starszej kobiety który mówił: "idź spać, idź dziecko już spać, idź sie połóż". No i mama zasnęła...Mi sie wydaje że jej to sie śniło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #27 : 2005-05-30, 14:50 »

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #28 : 2005-05-30, 15:35 »
Klucze lub przedmiot ducha osoby wywoływanej jest potrzebny wdł wierzeń pogańskich.
Klucze symbolizują otwarcie przez medium, bramy, ze swiata zmarłych. A przedmiot
ułatwia kontak, odnalezienie nas przez ducha. Jest to zabobon z czasów celtyckich.
TAk naprawdę ducha nie mozna przywołać. One nie maja takiej mocy. I jak pisala jedna poprzedniczka.
Mozemy co najwyzej porozmawiać z demonami, podszywającymi sie pod zmarłe osoby.
Biblia pisze ze pos mierci dusza nie robi nic. Tylko czeka na dzien sądu.

Jako chrzescijanie - nie powinniscie sie bawic w takie zabawy.
PO pierwsze, nie wiadomo z kim tak naprawdę rozmawiacie a Bibli amówi ze
raju nie odziedzicża osoby "karmiące sie ze stołu demonów" (czyli poslugujące sie ich wiedzą i metodami)
Oraz wszyscy wrozbici i wieszczowie.

Pamietajcie ze Bogu sie nie podoba takie zachowanie.

Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #29 : 2005-05-30, 18:53 »
Ja wywołyłałam na zielonej szkole ;)
W rzadne duchy i demony nei wierze. Jak nie zobacze, to nie uwierze :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 31 zapytaniami.