Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wneter  (Przeczytany 5251 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

falka28

  • Gość
wneter
« : 2003-09-16, 22:19 »
czy ktos z was mial moze ogiera wnetra?ja jestem w kropce , konis jest spokojny wcale nie jest jakis bardziej nadpobudliwy . zeszlo mu jedno jadro tylko ....i nie wiem co zrobic ...kastracja w klinice kosztuje majatek a ogiera do pensjonatu razcej nie chca przyjac ...i musze do niego jezdzic kawal drogi .wiecie do jakiego wieku schodza jadra?czy powyzej 3 r mozna jeszcze czekac ?
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #1 : 2003-09-17, 00:03 »
jeśli jesteś pewna że konik nie będzie sprawiać kłopotów możesz zrobić coś co robi wiele osób poprostu ucina to co mu wisi :wink:  Wygląda jak wałach i trochę spokojniejszy będzie bo to co mu nie zeszło nie pracuje jak trzeba to testosteronik w pełni nie działa
Zapisane

Tafta

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #2 : 2003-09-17, 01:18 »
No nie wiem Elwirka. Takie konie są raczej nerwowe i wredne. Ja przynajmniej miałam z takimi do czynienia. Ale oczywiście zależy to również od charakteru. Tylko, że on po niepełnej kastracji ulega nieco zmianie. Przeważnie na gorsze niestety.

Falka - rzeczywiście trudno o znalezienie pensjonatu, do którego przyjmą łogra. A jak już przyjmą to taki konik nie ma za ciekawego życia.
Nie znam sie na tych sprawach, ale myślę, że jeśli zdecydowałaś się już na kastrację to warto nazbierać pieniążków i zrobić ten zabieg w klinice. To właściwie będzie już operacja, ale warto zrobić to raz a porządnie, by potem nie mieć problemów. Chociaż ja bym jeszcze trochę z tym poczekała. Może problem rozwiąże się samoistnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

wneter
« Odpowiedz #2 : 2003-09-17, 01:18 »

falka28

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #3 : 2003-09-17, 07:03 »
na razie mam rok czasu ,za rok mam zaplacony [ensjonat tu gdzi3e jestem wiec bede czekac z kastracja jakby co ,no i szukam stajni gdzie sa walachy i gdzie by sobie mogl stac jako ogier ......operacji sie troche boje szczerze mowiac .......wiele znajomych koni juz z tej kliniki nie wracalo ........roznie to bywa .konik jest spokojny ale jaki bedzie w przyszlosci to nie wiem ,choc nie sadze zeby mu sie diametralnie  nagle zmienil charakter .......
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
wneter
« Odpowiedź #4 : 2003-09-17, 09:15 »
to moze warto poszukac innej kliniki co?jezeli o tej macie takie zdanie i wiele koni padlo po leczeniu tam...a łogra mozezsz postawic u nas w bialym,znam conajmniej 4stajnie gdzie ogry stoja badz staly ;)

Kamelia

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #5 : 2003-09-17, 12:17 »
jesteś pewna że nie znajdziesz jakiegoś pensjonatu dla łogra?? Bo w sumie jak nie jest wariatem i tobie to nie przeszkadza to szkoda go kastrować :P to jest moje zdanie
Zapisane

Ciapka

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #6 : 2003-09-17, 19:36 »
wnetery podobvno soe gorsz od zywklych ogrow..ale w sumie tro nie wiem.. oc sier obi i jak..ech..
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #7 : 2003-09-17, 21:58 »
czy ja wiem czy wredniejsze Znam 4 wnetery i nie sa wredne sa raczej spokojne ale tylko 1 jest w pelni wykastrowany
Zapisane

Tafta

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #8 : 2003-09-17, 22:12 »
jak jest w pełni wykastrowany to jest pełnym wałachem ;)

ja znam same wredne wnętry, a jednego w ogóle wrednego na maxa - ganiał i gryzł biedną kobyłkę po całym padoku do upadłego, rzucał się na nią i z tego powodu konisie musiały chodzić na wybieg na zmianę. To jest właśnie to, że ten testosteronik jednak działa, ale nie można go wykorzystać :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wneter
« Odpowiedz #8 : 2003-09-17, 22:12 »

Elwirka

  • Gość
wneter
« Odpowiedź #9 : 2003-09-18, 19:09 »
no kiedyś był wnęterem i nie był wredny ale właściciele mieli kase na całkowite wycięcie ale coś z łogra mu jednak zostało :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 26 zapytaniami.