Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: jak uczyc kotka??  (Przeczytany 18197 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxim

  • Gość
jak uczyc kotka??
« Odpowiedź #30 : 2004-06-09, 17:21 »
Max też kiedyś lubił mi wskakiwać na plecy, zwłaszcza upodobał sobie moment kiedy zmywałam naczynia. Wsakiwał na stół i stamtąd dawał susa wprost na moje plecy, oczywiście znienacka kiedy sie tego nie spodziewałam :lol: Teraz już tego nie robi, wydoroślał chyba. Czasami ale to bardzo sporadycznie wskakuje mi na plecy kiedy piorę coś ręcznie w wannie i poprostu pierzemy razem :roll:  Mój znajomy, który mieszka w domu z ogrodem i kiedy on plewi grządki w pozycji kucanej, kot natychmiast wskakuje mu na plecy i też plewią razem   :wink:
Zapisane

Ellen

  • Gość
jak uczyc kotka??
« Odpowiedź #31 : 2004-06-09, 18:08 »
Postanowilam wyprobowac ten pomysl z cytryna... Zelek wachal z duzym zainteresowaniem, a Maly zaczal lapczywie wylizywac sok  :roll:
Zapisane

Carlunia

  • Gość
jak uczyc kotka??
« Odpowiedź #32 : 2004-06-09, 18:33 »
Ja mam tylko nadzieje, ze sie to nie powtorzy ;) Chociaz musialo to wygladac z boku zabawnie..mnie troszke plecy bolay bo mnie podrapala przy okazji od gory do dolu :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak uczyc kotka??
« Odpowiedz #32 : 2004-06-09, 18:33 »

anulka

  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: jak uczyc kotka??
« Odpowiedź #33 : 2012-10-24, 10:48 »
koty to jednak cudowne rozrabiaki. moja moze na plecy nie wskakiwala, ale polowania na stopy mojego brata w tym momencie wspominamy z rozrzewnieniem :))) brat tez :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 25 zapytaniami.