Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: "Na oczach dzieci zakatował swojego psa"  (Przeczytany 4276 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszoskoczka

  • Gość
"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedź #30 : 2004-08-10, 13:19 »
tak go tez tak mozna by lupnac o mur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za kretyn!!!!!!!!!!!!!!!!1 jak ja by to zobaczyla to....nieee........okropne.................. :cry: nich mnie ktos przytuli :(
Zapisane

Sal

  • Gość
"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedź #31 : 2004-08-12, 09:01 »
Obawiam się, że dostanie karę w zawieszeniu.
A posadziłabym go na parę lat...  :?

Pomyślcie, co wyrośnie z takich biednych dzieciaków. Nie dość, że ojciec lump, to jeszcze patrzą na takie rzeczy... Będą tacy sami...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedź #32 : 2004-08-12, 09:04 »
Ja to bym go zaatakowala  :grr:  :grr:

Forum Zwierzaki

"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedz #32 : 2004-08-12, 09:04 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedź #33 : 2004-08-15, 11:38 »
Na pewno zeby nie poszedl siedziec ! Ostatnio przeciez w wiezieniu sa DVD , komputery , internet , darmowe zarcie , wiezniowie nic nie musza robic , A TO WSZYSTKO ZA NASZE PIENIADZE !!! Zawsze bylam wyznawczynia zasady , ze jezeli czlowiek cos zrobil zwierzeciu , inny czlowiek powiniem zrobic mu to samo , albo najlepiej , zeby zrobil mu to wlasnie ten zwierzak . Zeby na chwile wrocil na Ziemie , " wykonal wyrok " i wrocil do raju . Ach , szkoda , ze to nierealne . . .  A jak nie , to tego facia tylko  :evill:  :evill:  :evill:  . Ale jestem wsciekla :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  . Ale szkoda psiaka  :(  :cry:  :(  :cry:  :(  :cry:  :(  . I jeszce ten . . . , ten . .  . okrutnik pokazal przyklad dzieciom , ktore moga go pozniej nasladowac . . .  :cry:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
"Na oczach dzieci zakatował swojego psa"
« Odpowiedź #34 : 2004-08-15, 16:50 »
debil... ale pewnie jego dzieci będą robic to samo... mam nadzieje, że jednak nie wdają się w tatusia...  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 25 zapytaniami.