Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"  (Przeczytany 1469 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marta1

  • Gość
z gazety Białoruskiej: "spokojny kundelek tak jeszcze nigdy nie szczekał. W środu nocy mały piesek Wśrodku nocy maleńki piesek zrobił straszny szum i kazała swojej właścicielce wstać z łużka.
-Boże czy mi sie nie przewidziało? -Wystraszyła sie zobaczywszy przez judasza lśniący koński zad. Delikatnie przyotworzywszy drzwi na klatke schodową, emerytka zauwarzyła, jak ktos po schodach wprowadza zwierzę na drugie piętro. Była trzecia w nocy
-przepraszam, że denerwuje- zaszeptała kobieta, nabrawszy nyumer policji. - i prosze nie pomyslec ze zwariowalam. ale u ns tutaj takie sie dzieje!
 Milicjeanci przybywszy na miejsce zdarzenia rzeczywiscie znaleźli w bloku typu chruszczowskiego konia płci męskiej, tzn źrebaka, ale już bez "odprowadzających osób"! Chlebem probowali wymanić zwierzaka na dwor.Nie udało się. Od strachu źrebak kopał grzejniki kopytami. Przemęczeni poliocjancji za pół godziny wezwali specjalistów.
-Kobieta z drugiego piętra widziała jakprzy mieszkaniu , gdzie mieszka sąsiad-alkoholik stało dwuch ludzi- widocznie bezdomnych. W rękach trzymali duże noże-opowiadają ratownnicy..- Jednak kiedy ci zaczeli pukać w drzwi nikt nie otwierał.
 Wyciągnąć konia na dwór udało sie dopiero o 6 rano. Narzuciwszy na nieszczęsliwe zwierze koc wyciągali go autem ja rzepkę. Ciągną- pocigną- koń na schodek zjedzie, ciągną- pociągną- jeszcze na jeden stopień. Będący już na swobodzie, uratowane zwierze wystraszyło się nie na zarty. za bliskimi domami zaczyna się prywatny sektor, widocznie, złodzieje konia stamtąd patrzyli już na dalszy ciąg zdarzenia"                                  

Może nie przetłumaczyłam słowo w słowo ale starałam się jak dokładniej - sama wszystkiego z tad nie rozumiem
Zapisane

Kira

  • Gość
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #1 : 2004-07-25, 21:28 »
no cóz  :) dobrze ze żrebakowi nic sie nie stało ... i nie znobiono z niego kiełbasy.. :roll:
Zapisane

Gerda

  • Gość
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #2 : 2004-07-26, 21:41 »
nie no to juz jest przesada :grr: beztialstwo wobec zwierząt nie zna granic, tylko to polskie prawo daje wiele do zyczenia :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedz #2 : 2004-07-26, 21:41 »

marta1

  • Gość
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #3 : 2004-07-27, 12:03 »
no w tym wypadku prawo Białoruskie
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #4 : 2004-10-28, 14:43 »
dziwna sytuacja, ale dobrze ze konis caly i zdrowy:)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #5 : 2004-10-28, 15:50 »
mądry kundelek, nie zdaje sobie z tego sprawy ale uratował źrebaka. Nie wiem jak tak można  :grr:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #6 : 2004-10-31, 20:33 »
:cry: biedny konik :cry: ale szczęście że zyje :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #7 : 2004-11-01, 08:45 »
biedny ten konik a;e z zje to mial szczescie

Lalaith

  • Gość
"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedź #8 : 2004-11-01, 10:59 »
O matko.. Jak ja to czytałam, to myślałam, że dosłownie napisałaś opowiadanie :hehe: Przecież to jest dosłownie niemożliwe.. Dobrze, że konik wyszedł z tego cało :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"kundelek przeszkodził zrobić z konia kiełbasy"
« Odpowiedz #8 : 2004-11-01, 10:59 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.