Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Agresor na czterech łapach  (Przeczytany 1053 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
Agresor na czterech łapach
« : 2003-02-03, 21:02 »
Dwóch chłopców i policjant zostało dotkliwie pogryzionych w poniedziałek wieczorem przez psy pilnujące Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim. 7-letni Michał jest już po operacji. Jego 12-letni brat po opatrzeniu ran wrócił do domu.
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17:00. Bracia wraz z kolegami chcieli popatrzeć jak inni grają w piłkę na szkolnym boisku. Terenu szkoły pilnowały cztery psy. Nagle zaatakowały. Starszego z chłopców owczarek ugryzł w nogę. Młodszego w okolicy pachwiny. Jest już po operacji. Gdy do szkoły dotarł policyjny patrol psy się na niego rzuciły. Jeden z funkcjonariuszy jest poważnie pogryziony. Zwierzęta schwytano. Do czasu wyjaśnienia wypadku będą na obserwacji.

Źródło: TVP
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Agresor na czterech łapach
« Odpowiedź #1 : 2003-02-09, 13:12 »
Mamo kochana, co się na tym świecie dzieje :cry:
Zapisane

Duszek

  • Gość
Agresor na czterech łapach
« Odpowiedź #2 : 2003-02-09, 14:35 »
Teren szkoły pilnowany przez 4 psy ... to co już wieczorem nie można wejść na boisko ?
Nie podoba mi sie ta szkoła ... ciekawe co na to rodzice uczniów tam się uczących ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresor na czterech łapach
« Odpowiedz #2 : 2003-02-09, 14:35 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Agresor na czterech łapach
« Odpowiedź #3 : 2003-04-08, 18:13 »
Cytat: Duszek
Teren szkoły pilnowany przez 4 psy ... to co już wieczorem nie można wejść na boisko ?
Nie podoba mi sie ta szkoła ... ciekawe co na to rodzice uczniów tam się uczących ...


no własnie, właśnie....Z ust mi to wyjąłeś.... Też jestem ciekawa...Bo ja osobiście bałabym się tam chodzić......
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 23 zapytaniami.