Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do dołu

Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2005  (Przeczytany 52849 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #300 : 2005-10-24, 18:30 »
I dobrze, nie miałabym na kogo głosować jakby tak zrobił...
Jak ja się cieszę, że to się skończyło wszystko... uff...
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #301 : 2005-10-24, 19:25 »
"Prezydent Tusk" "Premier z Krakowa" hmmm  :roll:
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #302 : 2005-10-24, 20:24 »
Wega, ja nie spotkalam sie z czyms takim w Kosciele. Mogłabys podac jakis przyklad braku tego poszanowania?

Karmienie staruszków w domu Caritasu zieloną szynką, zakonnica paląca żywcem kotkę z kociakami, mówienie iż żona ma być posłuszna we wszystkim mężowi, ochrona życia poczętego...
Trochę tego jest :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #302 : 2005-10-24, 20:24 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #303 : 2005-10-24, 21:28 »
Cytuj
Tatuniu, ty się nie załamuj, bo jeszcze w depresje popadniesz, ale nie martw się załatwimy ci jakiegoś psychologa, będzie dobrze.
Po pierwsze to nie zadna tatuniu, tylko taruniu ;) A do depresji to czasem mi nawet niedaleko, zamawiac psychologa :lol:
Cytuj
Karmienie staruszków w domu Caritasu zieloną szynką
Przepraszam, ale nie rozumiem co w tym zlego :roll:
Cytuj
zakonnica paląca żywcem kotkę z kociakami
Nie słyszałam nigdy o czyms takim, ale sa tez zakonnice opiekujace sie kotami, na psim przedszkolu ostatnio ciagle spotykam zakonnice z owczarkiem niemieckim ;) Osoby duchowne nie sa przeciez bez grzechu, sa wsrod nich oszusci, pedofile, homoseksualiscie, mordercy, sadysci, itd., itp. Ale czy to znaczy ze kazdy ksiadz i zakonnica tacy sa? Czlowiek swiecki tez pod tym wzgledem nie jest lepszy, a raczej wprost przeciwnie.
Cytuj
mówienie iż żona ma być posłuszna we wszystkim mężowi
Rozumiem, że odnosisz się do Bibilii, tak (bo nie przypominam sobie, zeby np. jakis ksiadz mowil cos takiego na kazaniu)? A jesli tak, to przeciez tam nie jest wszystko napisane dosłownie ;)
Cytuj
ochrona życia poczętego...
Z tym bede polemizowac i to stanowczo. Feministki często jako argument mowia, że same chcą decydowac o własnym ciele. Tylko, że jakos nie moga zrozumieć, że płód to juz nie jest ich ciało. To juz osobny człowiek, co za róznica w jakim jest wieku? Wiec bardzo dobrze ze Kosciol tez ma takie stanowisko w tej sprawie, bo jesli dopuszczalby aborcje, to dopuszczalby po prostu morderstwa.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #304 : 2005-10-24, 21:46 »
Tylko, że jakos nie moga zrozumieć, że płód to juz nie jest ich ciało. To juz osobny człowiek, co za róznica w jakim jest wieku? Wiec bardzo dobrze ze Kosciol tez ma takie stanowisko w tej sprawie, bo jesli dopuszczalby aborcje, to dopuszczalby po prostu morderstwa.

Brawo tarunio! Jednak psycholog Ci pomógł!
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #305 : 2005-10-24, 21:54 »
Cytuj
Przepraszam, ale nie rozumiem co w tym zlego :roll:
Ta szynka była najzwyczajniej ZEPSUTA. Smacznego... :roll:
Cytuj
Nie słyszałam nigdy o czyms takim, ale sa tez zakonnice opiekujace sie kota
mi, na psim przedszkolu ostatnio ciagle spotykam zakonnice z owczarkiem niemieckim ;) Osoby duchowne nie sa przeciez bez grzechu, sa wsrod nich oszusci, pedofile, homoseksualiscie, mordercy, sadysci, itd., itp. Ale czy to znaczy ze kazdy ksiadz i zakonnica tacy sa? Czlowiek swiecki tez pod tym wzgledem nie jest lepszy, a raczej wprost przeciwnie.
1. Nie wrzucaj homoseksualistów do jednego worka z przestępcami! Zastanów się! :evil:
2. oczywiście, że duchowni- tak samo jak świeccy- sa lepsi i gorsi, ale prosiłaś o negatywne przykłady ;)
Cytuj
Rozumiem, że odnosisz się do Bibilii, tak (bo nie przypominam sobie, zeby np. jakis ksiadz mowil cos takiego na kazaniu)? A jesli tak, to przeciez tam nie jest wszystko napisane dosłownie ;)
Słyszałam na kazaniu, ale nie roztrząsajkmy tego ;)
Cytuj
Z tym bede polemizowac i to stanowczo. Feministki często jako argument mowia, że same chc± decydowac o własnym ciele. Tylko, że jakos nie moga zrozumieć, że płód to juz nie jest ich ciało. To juz osobny człowiek, co za róznica w jakim jest wieku? Wiec bardzo dobrze ze Kosciol tez ma takie stanowisko w tej sprawie, bo jesli dopuszczalby aborcje, to dopuszczalby po prostu morderstwa.
Płód jest częścią ciała matki, przynajmniej we wczesnej ciąży. Widze, że nie odróżniasz podstawowych pojęć: "przerwanie ciąży" a "morderstwo". To 2 różne rzeczy. Uważam, że kobieta powinna mieć prawo decydować o własnym brzuchu i życiu i nawet z "pomocą" całej armii psychologów zdania nie zmienię.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #306 : 2005-10-24, 21:55 »
Ta szynka była najzwyczajniej ZEPSUTA. Smacznego... :roll:1. N

A myślisz, że denaturat to zdrowy jest?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #307 : 2005-10-24, 22:08 »
nie wiem, nie pijam ;) mimo to karmienie starszych ludzi zgniłym żarciem jest "lekko" nie w porządku, nie sądzicie?
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #308 : 2005-10-24, 22:28 »
Cytuj
Brawo tarunio! Jednak psycholog Ci pomógł!
Dzieki :P Ale akurat na temat aborcji takie zdanie miałam zawsze i miec je bede ;)
Cytuj
Ta szynka była najzwyczajniej ZEPSUTA. Smacznego...
Cytuj
mimo to karmienie starszych ludzi zgniłym żarciem jest "lekko" nie w porządku, nie sądzicie?
A to było w jakims domu seniora, czy w domu nieodplatnej opieki (nie wiem jak to sie fachowow nazywa ale chyba wiecie o co chodzi)? Bo jesli to drugie to owszem i tak nie wporzadku, ale potrafie zrozumiec ze mogli nei miec srodkow na lepsze jedzenie (ktorego ci staruszkowie we wlasnym zakresie takze by sobie nie zapewnili)
Cytuj
1. Nie wrzucaj homoseksualistów do jednego worka z przestępcami! Zastanów się!
Nie muszę sie zastanawiac nad tym, bo wiem co napisalam i wiem czemu to napisałam. Ja osobiscie nie popieram homoseksualizmu, ale oczywiscie ludzi tej orientacji seksualnej toleruje i szanuje (nie lubie slowa tolerancja - przereklamowane :| ), to zreszta osobna sprawa. Ale w tym przypadku chodzilo mi o to, ze wszystkich tych rzeczy duchowni nie powinni robic. Mogłabym rowniedobrze napisac po prostu uprawianie seksu, wyszloby na to samo ;)
Cytuj
Płód jest częścią ciała matki, przynajmniej we wczesnej ciąży. Widze, że nie odróżniasz podstawowych pojęć: "przerwanie ciąży" a "morderstwo". To 2 różne rzeczy. Uważam, że kobieta powinna mieć prawo decydować o własnym brzuchu i życiu i nawet z "pomocą" całej armii psychologów zdania nie zmienię.

We wczesnej ciazy płod jest uzalezniony od ciala matki, ale nie jest jego częścia. Kazde przerwanie ciazy to morderstwo, trzeba umieć nazwac rzeczy po imieniu. Nikt Ci nie kaze zdania zmieniac, a decydowac o swoim brzuchu mozesz - polskie prawo tego nie zabrania (bo chyba dziecko nie jest brzuchem :roll: )
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #308 : 2005-10-24, 22:28 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #309 : 2005-10-24, 23:13 »
no, poniewaz dyskusja schodzi na aborcję, czego nie popieram ...tzn chciałam powiedzieć że nie popieram, ze dyskusja schodzi na aborcję ....więc czas podsumowac wybory.

Otóż:

> 100% to 30 279 209 osób uprawnionych do głosowania w Polsce
> 50%  z tej liczby to w przybliżeniu 15 140 000 osób
> Z tych 15 140 000 osób 33%,(z głosów oddanych) to w przybliżeniu 5 000 000 - tyle głosowało na Pana Prezydenta Kaczyńskiego

mam nadzieję ze nie macie problemu ze zrozumieniem ;)

100% uprawnionych to 30 279 209 osób.
100% głosujących, to 50% uprawnionych, czyli 15 140 000 (w przybliżeniu).

Najpierw oblicza się 33% z głosujących, a potem ustala się jaki to procent
uprawnionych. I na tej podstawie mozna dojść, że jesto to w przybliżeniu
16,5% uprawnionych.

 Czyli w pierwszej turze Kandydat na prezydenta J. Kaczyński uzyskał 16,5 procentowe poparcie. :)

Jeśli zaś chodzi o II turę, to
100% uprawnonych to 30 279 209 osób,
100% głosujących to około 51% uprawnionych czyli około 15 400 000 osób.
Na Kaczyńskiego głosowało 54% głosujących, czyli około 8 300 000 osób.
Co stanowi w przybliżeniu 27,5% wszystkich uprawnionych do głosowania
Polaków.

W drugiej turze kandydat na prezydenta J. Kaczyński uzyskał 27,5 procentowe poparcie.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #310 : 2005-10-24, 23:26 »
Pdsumowanie wyborów w okręgowej Komisji wyborczej nr 2 w Mszanie Dolnej.

Jakieś tam dane, dane, dane,

Uwagi:
"wyborca zabrał ze sobą kartę do głosowania"

 :lol:
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #311 : 2005-10-24, 23:41 »
Oficjalne wyniki to nic nowego. Ja podaje przykład który rozbawił mnie i moich kumpli. Ale zdaje się, że to dla ciebie za szczeniackie...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #312 : 2005-10-25, 02:26 »
nie za szczeniackie, tylko widziałam ten kawał kilka dni temu ;)

Ale wracając do tego jak nas postrzegają i naszego prezydenta w innych krajach....http://www.stern.de/politik/ausland/548201.html?nv=nl_cp_L1_sr
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #313 : 2005-10-25, 08:44 »
Ja tam się cieszę że Kaczyński wygrał.Ale w innych krajach postrzegają go jako tego,co się nie zna na polityce itp.A co tam  :lol:
Zapisane

Werona

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #314 : 2005-10-25, 09:33 »
Ja jestem za Tuskiem. Moi rodzice tez! Kaczor tylko dlatego wygral bo mial powiazania z Ojcem Rydzykiem. A on naklonil tych wszystkich emerytow zeby poszli zaglosowac na Kaczynskiego... Niewiem jak to teraz Polska bedzie wygladac z Kaczorem... Tusk moze nie jest za madry ale przynajmniej cos soba reprezentuje np.: jest wysoki, elegancki a Kaczor?? Niski, Gruby i w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 2005-10-27, 20:51 autor Werona »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #314 : 2005-10-25, 09:33 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #315 : 2005-10-25, 14:12 »
Co mi się nie zgadza? W TV ciągle trąbili, że tusk ma ponad 50%. I co?

A nie zauważyłeś, że z dnia na dzień miał coraz mniej, a Kaczyński wręcz przeciwnie? W końcu różnica była minimalna. Nie wiesz, że od momentu rozpoczęcia ciszy wyborczej nie robiono sondaży, a ludzie przecież nadal mogli zmieniać zdanie. Jeszcze odbyła się debata, jeszcze Radio Maryja pracowało namiętnie w ostatnią noc... No i w końcu te kilkanaście procent niezdecydowanych... Jak tylko zobaczyłam te dane, zaczęłam się obawiać. Dlatego byłam, i jestem nadal, bardziej zmartwiona niż zaskoczona. I nie rozumiem tego całego poddawania w wątpliwość wiarygodności sondaży. One tylko pokazują aktualne tendencje, z których należy wyciągnąć wnioski, a nie łudzić się, że sondaż=wynik. 


Data wysłania: 2005-10-25, 13:51
Kaczynski od zawsze staral sie,chcial panstwo zmienic,walczyl,narazal zycie za wolnosc kraju w tym samym czasie Tusk siedzial na dupie i wzbogacal sie,gleboko gdzies mial panstwo.
Dlatego nalezy mu sie to stanowisko o wiele bardziej niz lizusowi Tuskowi.
To jedyna szansa na zmiane w Polsce.

Pewnie wiesz też, jak bardzo Tusk się wzbogacił, "siedząc na dupie"? Może jakieś szczególy?
Nie odmawiam zasług Kaczyńskiemu, po prostu uważam, że nie powinno się zostawać prezydentem w nagrodę za dawne dokonania. Raz już to przerabialiśmy, z mizernym skutkiem. Ważne, jaki kandydat ma program, jakie zmiany chce wprowadzić teraz, a nie co robił 20 lat wcześniej.





Data wysłania: 2005-10-25, 14:03
Nie no co Ty zle bedzie! Pedały się nie będą mogil ******, a ojciec rydzyk zostanie prezesem TV!

A Ty kiedyś pewnie zostaniesz wodzem Młodzieży Wszechpolskiej....
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #316 : 2005-10-25, 14:43 »
Taaak...

"I nie rozumiem tego całego poddawania w wątpliwość wiarygodności sondaży. One tylko pokazują aktualne tendencje, z których należy wyciągnąć wnioski, a nie łudzić się, że sondaż=wynik."
Dla mnie to też dzikie... nagle rzucili się na tych ludzi od sondaży jak mogli podawać zły wynik... Jakby to była jakaś ich wina wielka... Przecież pokazywały coraz mniejszą różnicę, a nawet oastaniego dnia widziałam jeden pokazujący przewagę Kaczki. Także nie rozumiem tej nagonki... :? sondaże to sondaże... prognozy, a nie...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #317 : 2005-10-25, 15:05 »
Moim zdaniem Tusk przegrał, bo nie dość zabiegał o głosy ludzi najmniej wykształconych, z głębokiej prowincji, najmniej interesujących się polityką, dla których liczy się ich bezpieczeństwo socjalne i nic więcej. Ich najłatwiej było przestraszyć wizją "Polski dla bogatych", na dodatek z Wehrmahtem w tle, a zarazem najłatwiej przekonać do dobrego wujka Kaczorka, który solidarnie wesprze biedaka w potrzebie. A tak na marginiesie, czy to nie ten Kaczyński wypowiedział słynne "spieprzaj dziadu" do proszącego go o pomoc człowieka? Kaczor taplał się w wiejskim błotku, gadał głosem Leppera, to i osiągnął swoje.
Tusk zbyt dużo czasu poświęcił na spotkania z ludźmi, których do swego programu nie musiał zbytnio przekonywać-młodych, wykształconych, przedsiębiorczych. Nie zniżył się do sojuszu z Lepperem, nie podparł się Rydzykiem. Przegrał, ale zachował twarz i klasę do końca. Jego zdrowie  8)   
« Ostatnia zmiana: 2005-10-25, 16:20 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #318 : 2005-10-25, 15:54 »
No pewnie zdrówko i za jego mądrą córeczkę która pamięta jak miała 20 miesięcy i tatuś chodził do pracy, żeby utrzymać rodzinę. Córeczka ma to chyba w genach po mamusi, bo tatuś swojego dziadka nie pamięta :]

Moim zdaniem Tusk przegrał, bo nie dość zabiegał o głosy ludzi najmniej wykształconych, z głębokiej prowincji.

Tak, mam tylko pytanie jak ta młodzież od 18-22 lat zdążyła się wykształcić? Wykształceni ludzie chcą płatne studia? Dziwne.

najmniej interesujących się polityką

I tu się mylisz.


Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #319 : 2005-10-25, 16:17 »
Grzesiek, czy ja pisałam o młodzieży? Ludzie z prowincji to nie młodzież, w każdym razie nie tylko. Miałam na myśli raczej starszych i najstarszych, bo im najłatwiej było zamieszać w głowach dziadkiem z Wehrmahtu. I nie mylę się, pisząc, że najbiedniejsi i najprostsi ludzie nie tyle interesują się polityką, co własnym pełnym brzuchem. Lubię rozmawiać z osobami w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i znam ich punkt widzenia. Byt określa świadomość.
A co Twojej kariery w Młodzieży Wszechpolskiej się nie mylę? Jesteś ich zwolennikiem czy nie?
Zapisane
IBDG Wrocław

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #320 : 2005-10-25, 16:56 »
Grzesiek, czy ja pisałam o młodzieży? Ludzie z prowincji to nie młodzież, w każdym razie nie tylko.

Ale ja mówię o innym paradoksie.

I nie mylę się, pisząc, że najbiedniejsi i najprostsi ludzie nie tyle interesują się polityką, co własnym pełnym brzuchem.

Ci, których polityka nie obchodzi do wyborów nie poszli.

A co Twojej kariery w Młodzieży Wszechpolskiej się nie mylę? Jesteś ich zwolennikiem czy nie?

Nie, bo trzeba być katolikiem, aby zostać członkiem Młodzieży Wszechpolskiej.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #320 : 2005-10-25, 16:56 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #321 : 2005-10-25, 17:01 »
IBDG, nie przesadzaj. Ja rozumiem że na Kaczyńskiego głosowali ludzie z małych miast i wsi ale to nie znaczy że mają oni zamydlone oczy Radiem Maryja i dziadkiem z Wermachtu, pewnie że są to ludzie prości i nie posiadający super wykształcenia ale to nie znaczy że nie posiadają własnego rozumu i wierzą tylko Rydzykowi i TV.
Wielu moich znajomych i rodzina (oraz moja własna) głosowała na Kaczyńskiego i to nie dlatego że są głupolami ale dlatego że bardziej zaufali Lechowi - bo jest równym ,,chłopem" a nie elegantem który ma gdzieś Polskę B. - dla Tuska zabrakło dla nas czasu, a przecież, jak to ładnie reklamował się w TV - prawdziwy przywódca powinien mieć czas dla każdego...
Kaczyński miał sojusz z Lepperem (właściwie to co wy do tego biednego Andre'a macie? :P) a Tusk z Borowskim, Kwaśniewskim, Religą, cudownie oświeconym Wałęsą...

Werona, a jaki to argument że Tusk jest przystojniejszy? Ważniejsze jest kto jest mądrzejszy, mocniejszy a nie kto jak wygląda :| Czepiają sie Kaczyńskiego i jego wyglądu ale wymowy Tuska to już nie... bądźmy obiektywni...nikt, pod tym względem nie jest idealny.

Cytuj
mówienie iż żona ma być posłuszna we wszystkim mężowi, ochrona życia poczętego...

Akurat to jest złym interpretowaniem Biblii. Owszem, jest taki fragment o posłuszeństwu żony wobec męża ale to było napisane ,,jakiś czas" temu , a jak wiemy czasy się zmieniły i inaczej należy to rozumieć - bynajmniej nie tak że każda żona ma być kurą domową. Ale to już inny temat.
I co do aborcji - zdanie mam takie jak tarunia.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #322 : 2005-10-25, 17:06 »
Czym wy się posługujecie Biblą? Do każdego tu cytowanego zdania z bibli można znaleźć zaprzeczenie w bibli.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #323 : 2005-10-25, 17:22 »
Grzesiek, prawdę mówiąc nie wiem, jak głosowała młodzież mająca studia przed sobą. Natomiast ludzie po, prowadzący własne firmy, przynajmniej w otoczeniu mojego męża, głosowali na Tuska. Podkreślę, że mieszkam we Wrocławiu, a więc w rejonie, gdzie Tusk ma wielu zwolenników. Wiem też, że ludzie mający dzieci przed lub na studiach, popierali Tuska. Może brali pod uwagę całokształt programu, a nie tylko jedno zagadnienie?
Do wyborów nie poszli też ludzie chcący zamanifestować niechęć do obu kandydatów. A niektórych głosujących naprawdę polityka nie interesuje, po prostu dali się zastraszyć liberalizmem Tuska. Może myśleli, że to jakiś diabelski wynalazek?  ;)
Myślałam, że jesteś katolikiem, bo w którymś wątku o homoseksualistach, którymi przecież gardzisz, pytałeś piszących w ich obronie, czy są katolikami. Nie dodałeś, że Ty nim nie jesteś, stąd moje przypuszczenie.
Rachela, jeśli chodzi o wymowę Tuska, to uważam, że ma bardzo seksowny głos :;d: , natomiast nie podoba mi się ćpanie gębą Kaczyńskiego, ani sposób mówienia jego żony. Ale to rzecz gustu i sprawa trzeciorzędna. A jeśli chodzi o wyborców Kaczyńskiego, nie twierdzę, że wszyscy, którzy na niego głosowali to głupole omamieni Rydzykiem. Zalożę się jednak, że wśród wyborców Tuska ich nie ma.

« Ostatnia zmiana: 2005-10-25, 17:30 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #324 : 2005-10-25, 17:25 »
nIo .. jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiscie zostaneimy IV osamotnioną.. w Europie...  Jeżeli zmieni cokolwiek  .Chodzi o homosexualizm, i karre śmierci. Nie będziemy mieli głosu w UE .. taaaak, tak dalej,
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #326 : 2005-10-25, 18:21 »
"No pewnie zdrówko i za jego mądrą córeczkę która pamięta jak miała 20 miesięcy i tatuś chodził do pracy, żeby utrzymać rodzinę. Córeczka ma to chyba w genach po mamusi, bo tatuś swojego dziadka nie pamięta :] "

Nie wiem co ma do rzeczy dziadek Tuska? Po co przywracać wątek dziadka, jakby Tusk i jego dziadek byli tą samą osobą. Co ma piernik do wiatraka? Na prawdę nie rozumiem tego poruszenia, które wnikło w ówczas...

Co do artykułu... to Kaczyński powiedział, że jest za karą śmierci, ale tylko w przypadku szczególnie skrajnych zbrodni, co nie zmienia faktu, że jest to conajmniej dziwny pogląd jak na człowieka tak religinego...

Nawiasem mówiąc życie w wegetacji wydaje mi się gorszą karą od śmierci... niech spyta o to ludzi nieuleczalnie chorych... :(
« Ostatnia zmiana: 2005-10-25, 18:25 autor charon »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #327 : 2005-10-25, 18:35 »
Nie wiem co ma do rzeczy dziadek Tuska? Po co przywracać wątek dziadka, jakby Tusk i jego dziadek byli tą samą osobą. Co ma piernik do wiatraka? Na prawdę nie rozumiem tego poruszenia, które wnikło w ówczas...

Chodzi o to, że Tusk skłamał. Jeszcze raz zdrówko i za jego mądrą córeczkę która pamięta jak miała 20 miesięcy i tatuś chodził do pracy, żeby utrzymać rodzinę.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #327 : 2005-10-25, 18:35 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #328 : 2005-10-25, 18:51 »
Myślałam, że jesteś katolikiem, bo w którymś wątku o homoseksualistach, którymi przecież gardzisz, pytałeś piszących w ich obronie, czy są katolikami. Nie dodałeś, że Ty nim nie jesteś, stąd moje przypuszczenie.

Zamiast wznosić po raz drugi ten sam toast, odpowiedz na moje pytanie, dobrze?
Zapisane
IBDG Wrocław

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #329 : 2005-10-25, 18:57 »
Nie muszę na nie odpowadać, dobrze?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-25, 18:58 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.265 sekund z 28 zapytaniami.