Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dobry weterynarz - Warszawa  (Przeczytany 16902 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
dobry weterynarz - Warszawa
« : 2006-02-25, 01:40 »
MAXI-WET.
Al. Komisji Edukacji Narodowej 103

Bardzo dobrzy weterynarze, wiedza, co robia i traktuja swoich pacjentow jakby byli ich wlasnymi pupilami. Przedluzyli znacznie zycie mojemu Anguskowi. Kiedy leczylam mojego pieska, ceny byly przecietne, teraz jest podobno drozej, ale warto sie przekonac, mam do nich 100% zaufania.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #1 : 2006-02-25, 09:43 »
Ta, byli tak wspaniali, że musiałam weta zmienić... :( Mojemu psu pomogli, tak... każdorazowo... ale nie umieli na dłuższą metę... Kiedy pies miał problem z łapą jak gdyby nigdy nic chcieli go wyłsać na prześwietlenie... a moja Pani wet od razu powiedziała, że to jest dla niego zbyt wielki stres i to będzie ostateczność... Tamci znają mojego psa, ale co ich, to że pies ma problemy psychiczne, radź se kobieto i bierz go na prześwietlenie... Ta, dobrzy są, ale nie na tyle by pomóc mojemu psu, a nawet pomyśleć o jego indywidualności... Nie wspomnę już o notorycznym spuźnianiu się do pracy, ja stoje z psem pod przychodnią, on się stresuje... a oni się spuuuźniaaają... Eh, no są ok, mili ludzie, ale znalazłam lepszego weta...

Najlepsze były diagnozy, oni myślą, ja coś podsuwam, oni zaraz podchwtcają... :P Kto tu jest wetem?
« Ostatnia zmiana: 2006-02-26, 01:05 autor charon »
Zapisane

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #2 : 2006-02-25, 19:05 »
No coz, ja sie z Toba nie zgodze. Moj pies nie nalezal do normalnych, od dziecinstwa mial cos nie tak z psychika i jakos nie zauwazylam, zeby nie znalazl (on i ja) zrozumienia u tych weterynarzy. Wyleczyli go z zaawansowanego raka. A potem kiedy zachorowal na polipowe zapalenie pecherza, zrobili wszystko, zeby go wyleczyc, a jak juz sie nie dalo, to z kolei starali sie pomoc mu zyc, jak najdluzej sie da bez cierpienia. I nigdy nie sciagali ze mnie duzo kasy, czasami wcale nie musialam placic. Jestem na 100% pewna, ze gdyby nie oni, moj pies pozylby znacznie krocej, niz mu to bylo dane pod ich opieka. Moi sasiedzi tez chodza ze swoimi zwierzetami do tej lecznicy i wszyscy sobie ja chwala. Moze nie o te lecznice Ci chodzi?
A tak na marginesie (bron Boze nie w celu dokuczenia Tobie), "spoznic" pisze sie przez o z kreska (nie moge zademonstrowac z braku polskiej klawiatury). Pozdrawiam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedz #2 : 2006-02-25, 19:05 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #3 : 2006-02-25, 19:27 »
ehhh.... nowotwor nawet jesli jest "zaawansowany" - to zależnie od tego jaki jest i gdzie jest umiejscowiony - jeśli się da wyleczyć to nie ma zadnej filozofii, polipowe zapalenie pęcherza podobnie - niewielka filozofia...  zeby uznać weta za DOBREGo, nie wystarczy, żeby uratował komuś jakieś zwierze. Wierz mi, znam wielu wetów, u wielu leczyłam swoje zwierzeta - wśród nich jest tylko jeden u którego nie było sytuacji że nie dało się psa ureatować - z tym, ze ten jeden nalezy do tej znacznmej wiekszosci badziewnych...
Z innym natomiast miałam 5 sytuacji zakończonych śmiercia - mimo to, właśnie ten ma u mnie najwiekszy zapas zaufania.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #4 : 2006-02-25, 20:12 »
Margot, nie są źli, ale są i wiele lepsi... ;) Oni sprawiają wrażenie, że umieją pomóc jeśli objawy są oczywiste, no ale może to tylko moje wrażenie. Pan Żurawski właśnie jest taki, że nie przejmuje się komfortem zwierzaka, właśnie on chciał mi psa na prześwietlenie dać i powiedział, że bez tego nic nie zrobi, no i do tego zawsze wsadzał mi psa na stół, co by nie robił. Czy wsadzenie na stół aby zmierzyć temperaturę jest na prawdę niezbędne? Niesądzę... A to powodowało u mojego psa duży stres. Z resztą widać teraz jak jest, na widok obecnej Pani wet mój pies jakoś nie zmienia się w galaretę, a jak widzi Pana Żurawskiego to za wszelką cenę chce uciec... Co do cen, no tak czasem weci nie biorą za wizytę, to nie tylko tu... ;) w MAXI-WET wizyta kosztuje 30 zł (To jest to już drożej, czy to taniej? Ja chodziłam tam z psem od sierpnia 2004 do około sierpnia 2005), a tam gdzie teraz chodzę 15 zł (akurat to nie jest najważniejsze, ale piszę o tym bo zwróciłaś na to uwagę).

"Moze nie o te lecznice Ci chodzi?"
Są dwie, zaraz looknę na stronę... No, na pewno o tę, bo druga jest w Sokołowie podlaskim. A weci, to dok. Żurawski i dok. Leśniak, to oni mi psa leczyli, potemcały czas byli jacyś praktykanci czy coś, co nie byli w temacie... ;) A ostatnio taki facet w koszulce w koty... (świetna była)... To o nim mało wiem, bo tylko mi karmę sprzedał... (co trwało strasznie długo, bo jakiemuś Ediemu przez komórkę tłumaczył jak wyglądaja drzwi, świetne to było...)

"Moi sasiedzi tez chodza ze swoimi zwierzetami do tej lecznicy i wszyscy sobie ja chwala."
Wiesz, ja tam chodziłam z psem, ok, pomagali mu, tzn. dawali ten sam lek za każdym razem jak miał biegunkę (potem sie okazało, że w sumie bez tego leku przechodziła tak samo), a na dłuższą metę nie mogli nic poradzić, coś tam kombinowali ze środkami uspokajającymi, no myślałam, że ok, jak tak to tak musi być nic więcej się nie poradzi, potem polecono mi obecnego weta i wtedy odkryłam, że jednak coś sie da... Więc można mnie też było nazwać osobą zadowoloną, bo żyłam w nieświadomości... :( Nie mówię, że tak jest w 100% przypadków, tylko zwracam uwagę, że różnie to bywa. Możliwe, że ldzie szukali pomocy u innych wetó, aż trafili na tych, tak jak ja znalazłam pomoc gdzie indziej, no ale nie wiem. A ty mieszkasz daleko od tej lecznicy i poszłaś bo Ci polecili czy dlatego, że była najbliżej?

Chodzi mi tylko o to, że ok są mili, uprzejmi, interesują się, umieją pomóc w pewnym zakresie... ale jak się przekonałam nie są "bardzo dobrzy", powiedzmy "dobrzy"... Nie mówię Ci zmień weta, ci sią okropni czy coś, tyle, że chyba powinnam się wypowiedzieć jeśli mam inne zdanie w dziale gdzie poleca się i odradza wetów... Napisałam dokłednie o których mi chodzi, to może coś rozjaśni... :)
« Ostatnia zmiana: 2006-02-26, 01:07 autor charon »
Zapisane

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #5 : 2006-02-27, 01:15 »
Oczywiscie, ze masz prawo do wlasnego zdania, Charon. Ja tego wcale nie kwestionuje :)Troche mnie zaskoczylas tym, co napisalas. Nie bede sie upierac, ze oni sa najlepsi na swiecie, ale dalej obstaje przy swoim, ze moim psem zajmowali sie swietnie. Wczesnij chodzilam gdzie indziej, do malej lecznicy, ktora znajdowala sie zaraz obok kosciola, taka mala klitka na Wiolinowej nie pamietam ile. Ale pamietam, ze Angus mial prawdziwa fobie zwiazana z tym miejscem. Dlatego miedzy innymi Maxi - Wet potraktowalam jak zbawienie. Tak naprawde to nie ja wybralam te lecznice, tylko moja mama, bo mnie wtedy nie bylo w Polsce, to bylo jakies 3 lata temu. Mama zawsze chwalila tych wteterynarzy, kiedy rozmawialysmy przez telefon. A potem, kiedy wrocilam, sama zaczelam tam chodzic z moim pieskiem i moglam sie na wlasne oczy przekonac, jak jest. I nie zawiodlam sie. Pan Zurawski wykazal sie duza wiedza i okazal (razem z pania Lesiak) ogromnie duzo serca mojemu zmaltretowanemu Angusowi, ktory cierpial z powodu tego polipowego zapalenia pecherza. A propos tej choroby, chcialam odpowiedziec Iras, ze ja nie odwazylabym sie powiedziec, ze jest to "niewielka filozofia". Nie zycze nikomu, ani zadnemu psu, ani zadnemu wlascielowi psa, zeby musial przechodzic przez to, przez co przeszlismy my. Moze jest to uleczalne, ale tylko w poczatkowej fazie choroby. U mojego psa wykrylismy to zbyt pozno. Biedak strasznie cierpial. Nie powiedzialabym "niewielka filozofia" na widok psa, ktory sika krwia, ktoremu musisz zmieniac pieluchy jak dziecku, bo nie potrafi sie wstrzymac, przy czym jednoczesnie siusianie jest dla niego olbrzymim wysilkiem - czuje, ze chce a nie moze, pieluchy wypelnione krwia i skrzepami! Polipowe zapalenie pecherza wykonczylo mu obie nerki, a wiadomo, ze bez nerek zyc sie nie da. Nie sadze, zeby sprawilo Ci przyjemnosc patrzenie na psa zatrutego mocznikiem. Prosze wiec, nie mow, Iras, ze to niewielka filozofia, bo ja, mimo ze moj pies nie zyje juz od pol roku, cierpie do tej pory, jak tylko pomysle, przez co musil przejsc. A pan Zurawski razem z Pania Lesiak bardzo mu pomogli i naprawde jestem pewna, ze bez ich pomocy zylby krocej i w wiekszej mece.
Mysle Charon, ze nie dojdziemy do porozumienia w temacie weterynarzy, co wynika oczywiscie z naszych totalnie odemiennych doswiadczen. No coz, tak juz jest :)
Trzymaj sie i powodzenia :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #6 : 2006-02-27, 10:20 »
"Nie zycze nikomu, ani zadnemu psu, ani zadnemu wlascielowi psa, zeby musial przechodzic przez to, przez co przeszlismy my."
Przykro mi, każda chorba nawet jeśli rokowania są dobre jest stresem i cierpieniem dla właściciela i pieska... :(

No niewetety, chciałabym mieć tak dobry stosunek jak ty, bo w przeciwnym razie muszę stresować psa jazdą samochodem (z drugiej strony to dobrze, że sie przyzwyczaja).

Nie wiem nic o wecie koło kościoła, może za późno zamieszkałam. Wiem o białej budce przy Stokłosach, gdzie przyjmuje pan, podobno dobry, choć traktujący trochę przedmiotowo. A także o wecie przy szkole na Kopncertowej z którym mam już b. złe doświadczenia, ale kontakt był krótki i skończyć się śmiercią mojego królika, który możliwe że dostał zawału próbując uniknąć lewatywy (no, nie wiedział czego) wyrywał się z rąk weta w do moich... :( Także nie wiem czy wet dobry czy zły, pamiętam tylko że próbował coś kombinować od końca i był przedmiotowy... chciałabym znać szanse mojego królisia wtedy... :(

Przykro mi z powodu pieska... :(

Jak dla mnie Ci weci są dość dobrzy i poszła bym do nich w nagłym wypadku, jakbym była sama w domu lub z lekkim przypadkiem... :)
Zapisane

Margot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 15
    • WWW
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #7 : 2006-02-27, 19:56 »
Nie znam tych weterynarzy, o ktorych mowisz. Zreszta odkad moj pies nie zyje, juz nie mialam potrzeby sie tym interesowac, tymbardziej ze teraz znowu mnie nie ma w Polsce. Teraz moja siostra bardziej jest w temacie lecznic, ale ona nie bywa na tym forum.

A propos cierpienia zwiazanego z choroba, to jest oczywiste, ze zawsze sie cierpi. Chcialam tylko zwrocic uwage Iras, ktora podeszla w lekcewazacy sposob do choroby mojego psa nazywajac to "niewielka folozofia". Tymczasem jest to bardzo powazna choroba. Poprostu nie spodobala mi sie jej reakcja i chcialam jej w sposob obrazowy przedstawic, czym jest tak naprawde polipowe zapalenie pecherza.

Dzieki za wyrazy wspolczucia z powodu Anguska. Twojego kroliczka tez mi szkoda :( No wlasnie, czesto jest tak, ze ufamy, ze nasze zwierzatko jest w dobrych rekach, a to nie zawsze jest zgodne z prawda. W kazdym razie ja predzej zaufam komus, kto potraktuje psa, krolika, kota i kazde inne zwierze, jak istote zywa i wrazliwa. Do takich, co traktuja przedmiotowo, nie mam za grosz zaufania.
Zapisane

marta

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #8 : 2011-04-20, 13:33 »
niestety mało kiedy spotykamy się z prawdziwymi lekarzami takimi z zamiłowania, ja dla mojego mruczka znalazłam świetną opiekę w  Marcel2 maja dwa oddziały jeden na Bemowie a drugi na Mokotowie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedz #8 : 2011-04-20, 13:33 »

Julka

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #9 : 2011-06-26, 19:59 »
Witam, jestem nowa na tym forum. Pilnie potrzebuję pewnych informacji i liczę na życzliwość forumowiczów. Niedługo przeprowadzam się do Warszawy z rodziną (mąż, dzieci, pies, kotka, królik, papugi i świnka morska) i w związku z tak różnym "przychówkiem" zwierzęcym chciałabym się zorientować, gdzie moje zwierzaki w razie czego otrzymają najlepszą pomoc. Psina ma szczepienie w sierpniu, kotka termin na zastrzyk w lipcu ( a w planach sterylka), no i chciałabym żeby ktoś fachowym okiem spojrzał na moje gryzonie. Polecaną na różnych forach dla gryzoni jest doktor Wojtyś - Gajda (proszę o potwierdzenie opinii). Jakich lekarzy polecacie dla psa, kotki i papug? Obiło mi się również o uszy nazwisko Weber (chyba Barbara lub Beata), ale bez szczegółów oraz nazwa Multi-Vet. Jeszcze raz proszę o pomocne informacje i z góry dziękuję  Julka  :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #10 : 2011-06-27, 08:12 »
Mulitwet  - calodobowa przychodnia, gdzie przyjmuje w sumie kilkunastu lekarzy + na zapisy lekarze specjalizujacy sie w roznych dziedzinach. W tym rowniez specjalista od gryzoni. 3 chirurgow, w tym ortopeda i poloznik.

dr. Wojtyś - Gajda - tez moge polecic.

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Julka

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #11 : 2011-06-27, 16:55 »
Iras, dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Julka
Zapisane

Monique89

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #12 : 2014-01-21, 12:59 »
Polecam zdecydowanie CItyvet - pełna profeska. Na fejsie można go znaleźć :)
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #13 : 2014-11-26, 21:55 »
Bardzo dobre zdanie mam o chirurgu cezary Wawryka. Przyjmuje na SGGW i w gabinecie dr. Ewa
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

kotti

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #14 : 2015-03-04, 10:44 »
Ostatnio byłam z kociakiem na USG w Marcel2 na Bemowie. Polecam lek Piotr Domoń -USG bardzo dokładne; zwraca uwagę nawet na maleńkie szczegóły.
na pyt. odpowiada wprawdzie bardzo konkretnie ;) ale widać, że ma wiedzę i lubi zwierzaki :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedz #14 : 2015-03-04, 10:44 »

Anabell

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #15 : 2016-02-20, 15:30 »
Sama niestety dlugo szukałam dobrego weterynarza i dopiero nieszczęśliwy wypadek mojego psa, ktorego potrącił rowerzysta sprawił, że trafiłam do Vet4pet i tam zajął sie nim dr. Michał Nowicki. Z czystym sumieniem mogę tą klinikę polecić zarówno osobom, które tak jak ja potrzebowały specjalistycznej pomocy jak i do profilaktyki czy przy wykonywaniu badań. Zajmują się wszystkim i nie jednemu zwierzakowi uratowali życie.
Zapisane

KotekBezButa

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: dobry weterynarz - Warszawa
« Odpowiedź #16 : 2016-04-06, 15:20 »
Hejka wszystkim  :jupi2:  Jestem tutaj nowa, miałam już kilka zwierzaków ale w tym momencie posiadam piękną szynszyle o imieniu Izabella. W Warszawie odwiedziłam wielu specjalistów jeżeli chodzi o weterynarzy ale definitywnie moją ulubioną przychodnią jest Lupus na Gajkowicza. Razem z Izabellą zawsze możemy liczyć na naszego pana doktora. Mają bardzo fajne podejście do zwierzą i co więcej widać, że kochają to co robią. Bardzo ich polecam.  :o
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 27 zapytaniami.