Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szok  (Przeczytany 2871 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
Szok
« : 2002-07-27, 09:00 »
Łódź. 70-letnia kobieta wyrzuciła przez okno psa

18-07-02
Łódzcy policjanci zatrzymali 70-letnią kobietę, która wyrzuciła przez okno na trzecim piętrze trzymiesięcznego kundelka. Kobieta tłumaczyła się, że pies ją zdenerwował, bo "załatwił się na dywan".

Według ustaleń policji, 70-latka po tym jak wyrzuciła psa przez okno, zeszła na dół i wrzuciła go do pojemnika na śmieci. Całe zdarzenie widział jeden z sąsiadów, który zawiadomił policję.

Funkcjonariusze znaleźli rannego psa, który ze złamaną łapą przewieziony został do schroniska dla zwierząt.

- Starsza pani nie zaprzeczyła, że wyrzuciła psa. Oświadczyła, iż zdenerwowała się tym, że psiak należący do jej córki, której nie było w domu, załatwił potrzebę fizjologiczną na dywan - poinformował w czwartek nadkom. Witold Kozicki w Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjanci skierują zebrany materiał do prokuratury. 70-latce może grozić kara do dwóch lat więzienia.
Zapisane

AniaS

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #1 : 2002-07-27, 13:43 »
Ciekawe czy swoimi dziecmi tez rzucala przez okno jak cos zbroily... Wariatka! :evil:  :evil:  :!:
Zapisane

myszka

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #2 : 2002-07-27, 13:49 »
To są właśnie ludzie jakich powinno się izolować!!! Stara wariatka  :!:  jak ona dożyje wieku, kiedy nie będzie kontrolowała pęcherza i załątwiała się pod siebie, jej córka powinna za każdym razem wyrzucać ją przez okno!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szok
« Odpowiedz #2 : 2002-07-27, 13:49 »

ZEMAT

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #3 : 2002-07-28, 07:31 »
Chyba przyznacie mi rację że ten dział ma miejsce życia w tym forum?
O ile będzie to możliwe będę przedstawiał Wam inne informacje dot. psów w prasie
Zapisane

myszka

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #4 : 2002-07-28, 08:00 »
Ma oj ma! 8)
Zapisane

Qlka

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #5 : 2002-07-29, 15:44 »
I tacy "ludzie" jak ta stara wariatka chodzą po świecie :cry:  Powinnno się takie osobniki zamykać w jakiś zakładach :twisted:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Szok
« Odpowiedź #6 : 2002-07-29, 17:05 »
Hmmm, może w schroniskach??? w takich milusich boksikach ??? cud, miód, palce lizać :twisted:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #7 : 2002-07-29, 20:15 »
A do towarzystwa kilka innych takich staruch do klatki... Zeby sie pozagryzaly resztami zebow :wink:
Zapisane

Phantom

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #8 : 2002-07-29, 21:10 »
Jak sie to czyta to az dreszcze przechodza. Bez komentarza, bo inni juz powiedzieli co uwazaja, a Ja sie tylko pod tym podpisuje :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szok
« Odpowiedz #8 : 2002-07-29, 21:10 »

rosa

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #9 : 2002-08-26, 22:42 »
A Ja się nie podpiszę przez szacunek do osób starszych.Kobieta w wieku 70 lat nie kojarzy już tak dobrze jak  17-to latka.Człowiek w tym wieku (70 lat)może mieć różne zaburzenia osobowości. :?  :?  :(  :(

"...Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień..."  Czy jakoś tak(hm to miało być z Biblii)
Zapisane

Phantom

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #10 : 2002-08-26, 22:47 »
Szacunek szacunkiem, ale prawdy sie nigdy nie dowiesz. Moze ta kobieta zrobila to celowo i z premedytacja. Ciezko jest nam teraz wlasciwie ocenic sytuacje. Nie wykluczone Rosa, ze masz absolutna racje, ale moze tez byc zupelnie przeciwnie.
Zapisane

milka004

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #11 : 2002-08-27, 11:34 »
Nawet jak miala zaburzenia osobowasci to i tak uwazam ze to jakas stara zagrzybiala wariatka ktora skrzywdzila biednego psiaka i w takich okolicznosciach w du**e mam szacunek do starszych ludzi.
Zapisane

AniaS

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #12 : 2002-08-27, 13:07 »
Rosa, moja babcia ma juz ponad 70 lat, coraz gorzej slyszy i traci pamiec, do tego stopnia, ze boimy sie czy sie jakies chorobsko nie przyplatuje...Zawsze na psy, koty patrzyla z lekkim dystansem( wychowana na wsi, gdzie psy nie mieszkaly w domach...). Teraz coraz bardziej uwielbia nasze zwierzaki, wszystkie zwierzeta ja lubia (np. psy z rodziny), zaczela dokarmiac wrobelki i inne ptaki, i w zyciu by jej nie przyszlo na mysl, zeby ktores skrzywdzic...tak teraz jak i w przeszlosci...
wychodzi z zalozenia "daj zyc innym" (jako i sobie) Pozdrawiam
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #13 : 2002-08-27, 13:18 »
Wiecie... jestem zdania, że tą babkę, należało by pierw wyżucić przez okno, a potem zamknąć w boksie metr na metr.
Zapisane

Shemetsu

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #14 : 2002-08-27, 14:03 »
Metr na Metr? To stannowczo za dużo jak na taką psychopatkę... :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szok
« Odpowiedz #14 : 2002-08-27, 14:03 »

Majk

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #15 : 2002-08-27, 20:44 »
Do takiej baby to tylko z siekierą!!!!  :grr:  :grr:  :grr:  Grozi jej do 2 lat więzienia. Taka psychopatka stara może niedożyć. To ją uśpić zamiast tych biednych zwierzątek!!
Zapisane

rosa

  • Gość
Szok
« Odpowiedź #16 : 2002-08-28, 15:06 »
Miałam sunię bardzo kochaną,nigdy nie chodziła sama na spacerek,zawsze się pilnowała,była w stanie oddać za nas życie.Któregoś dnia mój TZ wyszedł z nią na spacer,odwrócił się na chwilę i już psa nie było.Przyleciał do domu i powiedział,że gdzieś zginęła.Przeleciał się przez osiedle ale nigdzie jej nie było.Przyszedł do domu i prosił ojca,żeby zadzwonił do znajomego na komórke i spytał,czy pies nie poszedł za nim.Wiecie co mój wspaniały teść odpowiedział??Powiedział,że nie będzie dzwonić na komórkę,bo to kosztuje 3 zł. Ja mu wtedy powiedziałam,że jeżeli jemu coś się stanie też nie będę dzwonić ani na pogotowie,ani na policję.Nigdy w życiu nie wybaczę mu tego,że pieniądze są dla niego ważniejsze od życia.Ale nie zabiłam go za to(chociarz miałam ochotę),bo wiem,że życie samo mu odpłaci.I według mnie juz w tej chwili zbiera żniwa,które siał przez całe życie.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
CZEMU?
« Odpowiedź #17 : 2002-09-15, 14:36 »
Głupia baba...  :(  :shock:  :cry:  :evil:  :grr:  :?: Niech sama sie wyrzuci przez okno i zamknie w hasioku! Zobaczymy czy będzie jej miło  :(  :shock:  :cry:  :evil:  :grr:  :?:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 25 zapytaniami.