Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Samotna na wieki..  (Przeczytany 4398 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rona66

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
Samotna na wieki..
« : 2011-08-22, 18:18 »
Witam.Nie wiem czy w tym beznadziejnym kraju jest drugi tak samotny człowiek jak ja.Niechciany,nierozumiany,uznawany za dziwaka przez zachowanie i ubiór.Już dawno przestałam wierzyć i mieć nadzieję,że spotkam tę jedyną i prawdziwą miłość,że sama mnie gdzieś odnajdzie.Wiek czy inne sprawy nie mają nic wspólnego z samotnością.To jest jak nieuleczalna choroba,jak fatum i przekleństwo.Tyle razy ktoś mnie oszukał,zranił,zostawił tylko dlatego,że jestem inna,miękka w środku,nie pasuję do tych czasów i nie rozumiem tych ludzi.Dla nich liczy się tylko zabawa,seks,pieniądze i wygląd zewnętrzny,by szpanować przed innymi.Ludzie nie rozumieją słowa miłość.Ze świecą można szukać par,które kochają się miłością szczerą i są wierni sobie przez całe życie.Nie czuję się człowiekiem,gdy patrzę na innych ludzi.Widocznie jestem tak beznadziejna,że nawet próby samobójcze mi nie wyszły.Żyję z dnia na dzień,męczę się,płaczę,aż pewnego dnia w końcu śmierć ukoi tę pustkę i ból.Mieszkam gdzieś na końcu świata..aż na Podkarpaciu..Nie mam przyjaciół,rodziny,jestem sama jak palec.Dużo bym mogła pisać o sobie,lecz po co? Sama nie wiem co mnie podkusiło,by tu właśnie dziś zajrzeć i coś naskrobać z głębi siebie.Być może samotność mnie już na tyle ogłupiła,że nie wiem co robię.Wszystko mi jedno zresztą i już dawno przestało mi zależeć na sobie samej.Doszły nałogi,które pomagają zapomnieć myśleć na chwilę,a potem znów to wszystko wraca..A czy ja chciałam tak dużo? Spotkać tylko chłopaka długowłosego,który kochałby muzykę metalową jak ja i był ateistą,by przy nim odmienić swój podły los i nic by się już nie liczyło prócz niego..odnaleźć szczęście dzięki jego szczerej miłości i oddaniu do końca życia.Teraz to już tylko odległe marzenia.Serce umarło już dawno i jest w swoim świecie..to istnienie cholernie boli,a depresja zabija każdego dnia.Ja chcę do mojego świata!
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedź #1 : 2011-08-22, 19:09 »
Chyba nikt do tego świata nie pasuje, wiec nie jesteś w tym sama ;)


Cytuj
czy ja chciałam tak dużo? Spotkać tylko chłopaka długowłosego,który kochałby muzykę metalową jak ja i był ateistą

Łysy facet, preferujący inny typ muzyki też może być interesujący :P 
Wg takich samych zainteresowań można dobrać znajomych, z partnerem ciężej, czasami inne mechanizmy tym rządzą.

Dziabnij jakieś dobre ciastko na podniesienie poziomu hormonów szczęścia, nie zamykaj się w sobie, wychodź do ludzi, pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko, znajdź czas na pasję, ślepia miej otwarte i nie dyskwalifikuj tych z krótkimi "piórami". Cierpliwości i otwartości.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedź #2 : 2011-08-23, 08:07 »
No i bardzo dobrze, że Cię podkusiło i tu zajrzałaś, bo gdzie znajdziesz fajniejszych ludzi, niż wśród miłosników zwierząt? :D To nie ogłupienie samotnością, to szczęśliwy traf... ;)

A co chłopaka... Fatty ma rację, łysy praktyczniejszy... Mniej śmieci w domu :P No i czemu ateista? Ja jestem niewierząca, a męża mam wierzącego. Żaden problem.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedz #2 : 2011-08-23, 08:07 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedź #3 : 2011-08-23, 09:38 »
Dziewczyny mają rację. Napewno znajdziesz kogoś, kto doceni to jaka jesteś, ale nie będzie to możliwe, jeśli będziesz zamykać się w sobie. Musisz otworzyć się na innych. Wtedy będą mieli szansę cię poznać
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedź #4 : 2011-08-31, 08:49 »
No i taka była samotna, a tu proszę... Wcale nas do szczęścia nie potrzebuje... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Samotna na wieki..
« Odpowiedź #5 : 2015-10-05, 10:04 »
samotność to chyba najgorsza rzecz....
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 24 zapytaniami.