Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: karma darling purina  (Przeczytany 4981 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

negrula

  • *
  • Wiadomości: 1
karma darling purina
« : 2013-02-11, 20:57 »
Witajcie
nie jestem osobą która bywa na forach , więc proszę wybaczyc jakiekolwiek niepoprawności wypowiedzi.
Kocham zwierzaki ..moje maleńkie hobby to moje dwa ukochane psiaki rasy cane corso i taki niespelna roczny kociak dachowiec ...jest z nami od maleńkiego
teraz walczy o życie...bo tak przyszalalam,że kupiłam mu karmę darling PURINA heh
jest już po kroplówkach i leci 2 ga seria antybiotyku ...
az łzy lecą ...jak wyglada chory kot...
czy ktoś z was mial taki przypadek?
dodam,że kot nie mógł sie niczym innym zatruć .
Czy dac ta karme do badania i załatwic to jakoś prawnie ?
Pozdr
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #1 : 2013-02-12, 22:41 »
Karma jest nienajlepsza, ale nie aż tak zeby zatruc kota. Chyba ze jakaś splesniala byla/ kupiona na wagę lub z uszkodzonego opakowania/ Moze polknął jakąś zabawkę, tasiemkę, pogryzl domowego kwiata, trującego dla kotow ?
« Ostatnia zmiana: 2013-02-13, 18:51 autor diuna »
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Ekspert.Purina

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #2 : 2013-02-13, 15:20 »
Witajcie
nie jestem osobą która bywa na forach , więc proszę wybaczyc jakiekolwiek niepoprawności wypowiedzi.
Kocham zwierzaki ..moje maleńkie hobby to moje dwa ukochane psiaki rasy cane corso i taki niespelna roczny kociak dachowiec ...jest z nami od maleńkiego
teraz walczy o życie...bo tak przyszalalam,że kupiłam mu karmę darling PURINA heh
jest już po kroplówkach i leci 2 ga seria antybiotyku ...
az łzy lecą ...jak wyglada chory kot...
czy ktoś z was mial taki przypadek?
dodam,że kot nie mógł sie niczym innym zatruć .
Czy dac ta karme do badania i załatwic to jakoś prawnie ?
Pozdr


Negrula, bardzo nam przykro z powodu złego stanu zdrowia Twojego ulubieńca. Karma, o której wspominasz to pełnowartościowy, zbilansowany produkt, który nie powinien  zaszkodzić  zwierzęciu.
Sytuacja, którą opisujesz nas zaniepokoiła. Zależy nam na  zbadaniu próbki tej karmy, dlatego też bardzo prosimy Cię o bezpośredni kontakt z naszym Centrum Obsługi Konsumenta pod numerem telefonu 801 315 005 lub na adres cs@pl.nestle.com

Ekspert PURINA
---
Ekspert Purina, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami: Purina ONE, Purina Pro Plan, Felix, Friskies, Cat Chow, Dog Chow, Darling, Gourmet. Zapraszam do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: karma darling purina
« Odpowiedz #2 : 2013-02-13, 15:20 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #3 : 2013-02-13, 18:50 »
Darling to nie jest karma wysokich lotow, ale na pewno kotu nie zaszkodzila. Trzeba zadac sobie pytanie co moglo kiciusiowi zaszkodzic skoro nie karma. Rozejrzyj się jakie rosliny masz w domu, czym się kot bawi itd...
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

garfield

  • *
  • Wiadomości: 20
  • Garfie
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #4 : 2013-03-01, 15:06 »
Zgadzam sie karma jak karma ale kota by nie zatruła. Nawet taka najgorsza. Musiał cos zjesc albo jest ekstremalnie zakłaczony i to wpłynmeło na jego stan zdrowia. A co powiedział weterynarz?
Zapisane

User11

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #5 : 2013-10-03, 09:53 »
To z całą pewnością nie jest wina karmy,ta którą posiadasz może i faktycznie pod względem składu nie prezentuje się najlepiej,ale jednak mimo wszystko nie zatrułaby żadnego kota,przyczyny należy szukać gdzie indziej.
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: karma darling purina
« Odpowiedź #6 : 2013-11-19, 12:49 »
Przyłączam się do powyższych opinii,karma może i nie grzeszy składem,jednak wątpie aby to ona była przyczyna zatrucia kota,musial zjeść coś innego o czym nie wiesz i stąd właśnie taki efekt,karme bym wykluczył.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 27 zapytaniami.