Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kropleki juvit multi - czy dobre dla świnki morskiej  (Przeczytany 2787 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ata66

  • *
  • Wiadomości: 4
Witam mam pytanie jak w temacie - czy mogę dac śwince morskiej kropelki Juvit Multi (bo takie mam) i jesli tak to ile kropli
Zapisane

crazypaulinka

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kropleki juvit multi - czy dobre dla świnki morskiej
« Odpowiedź #1 : 2013-12-29, 23:06 »
Skład:
 
1 ml kropli zawiera:
retynolu palmitynian (witamina A) 5000 j.m.
cholekalcyferol (witamina D3) 1000 j.m.
all-rac-α-tokoferylu octan (witamina E) 4,0 mg
tiaminy chlorowodorek (witamina B1) 2,0 mg
ryboflawiny sodu fosforan (witamina B2 ) 0,8 mg
pirydoksyny chlorowodorek (witamina B6) 4,0 mg
nikotynamid (witamina PP) 30,0 mg
deksopantenol 10,0 mg
kwas askorbowy (witamina C) 100,0 mg
1 ml roztworu odpowiada około 27 kroplom.

Substancje pomocnicze:
Sodu wodorotlenek, RRR-α-tokoferol, Butylohydroksyanizol, Kwas cytrynowy jednowodny, Disodu fosforan dwunastowodny, Sacharyna sodowa, Makrogologlicerolu hydroksystearynian, Glicerol, Aromat pomarańczowy, Woda oczyszczona.

to skład tych kropel,
można dodać kilka kropel do poidła :)
Zapisane

ata66

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: kropleki juvit multi - czy dobre dla świnki morskiej
« Odpowiedź #2 : 2013-12-30, 12:16 »
Witam, jeszcze raz dziekuje za odpowiedz, córce kupiłam świneczke 16.12 i ma cos z nózkami (czy raczej jedna łapka) miała tez troszke rozwolnienie, lecze ja u weta juz 3 dni, jest poprawa w rozwolnieniu (zastanawiam sie tez czy nie kupic jej lakcid) dostaje zastrzyki - przeciwbólowy i cos tam jeszcze.. po zastrzyku troszke chodzila po powrocie do domku, ale po pewnym czasie znów nie chodzi :( troszke lepiej je, wet powiedzial, ze witamin nie dawac bo ma w karmie, ale nie mam co do tego pewnosci, ani mocnego przekonania ze zna sie na gryzoniach, niestety mieszkam w małej miejscowosci
wet przypuszcza uraz, ale córka mówi ze jej nie spadła ( ma 17 lat wiec nie kłamie)świneczka nie ma koła w klatce i za bardzo tez nic aby sobie zrobic krzywde
martwie sie o maluszka to młodziutka świneczka :( i zastanawiam sie jak jej moge jeszcze pomóc
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kropleki juvit multi - czy dobre dla świnki morskiej
« Odpowiedz #2 : 2013-12-30, 12:16 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.21 sekund z 24 zapytaniami.