Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ile czasu minie zanim zwierzątko poczuje się dobrze w nowym domu?  (Przeczytany 1216 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Daria

• *
Niedługo będę mieć dwie króliczki i dwie szynszyle. Chciałabym się dowiedzieć, ile czasu zajmie im przyzwyczajenie się do nowego otoczenia i zadomowienie się. Dodam, że zwierzaczki nie są płochliwe i lubią ludzi.

ubongo

• *
myślę, że to zajmie ok miesiaca, chociaz trudno powieidziec konkretnie, bo wszystko zalezy indywidualnie od zwierzecia ;)

Elka084

• *
Dokładnie, wszystko zależy od zwierzaczka. Niektóre potrafią bardzo szybko zaadaptować się w nowym środowisku, a niektórym, bardziej nieufnym zajmuje to znacznie dłużej. Musisz tylko pamiętać,żeby szczególnie na początku bardzo delikatnie podchodzić do nowych domowników, nie zmuszać ich na siłę do głaskania czy noszenia na rękach. Do tego także musisz w pełni zadbać o higienę ich klatek oraz o odpowiednią karmę (np. https://www.maxandmrau.pl/product-pol-915). Ta z linka jest jedną z lepszych karm króliczych, mój ją dosłownie uwielbiał. Weterynarz również mi ją polecił. Ale oczywiście podstawą diety musi być sianko, a granulatu dosłownie kilka granulek na raz, bo szybko się od niego uzależniają.

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.018 sekund z 23 zapytaniami.